Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

numer telefonu do obsługi booking.com: 22 3060857


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270 ... 297  Następna
Autor Wiadomość
#5321 PostWysłany: 18 Sie 2022 22:48 

Rejestracja: 16 Wrz 2021
Posty: 73
Loty: 42
Kilometry: 67 174
Ja mam zrobioną rezerwację w Albanii na lipiec 2023 apartament przy plaży dla 3 osób na dwie noce za 6 zł. Nie liczę na realizację ale z czystej ciekawości zobaczę jak się sprawa rozwinie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
#5322 PostWysłany: 28 Sie 2022 11:21 

Rejestracja: 07 Cze 2022
Posty: 3
Wraz ze znajomymi wracamy właśnie z urlopu w Czarnogórze.
Spędziliśmy 9 dni w apartamencie wynajętym na Booking.
Mamy sporo uwag co do apartamentu i zastanawiamy czy jest sens pisania skargi do Booking i próba odzyskania części pieniędzy.
Do najważniejszych zarzutów należą:
- basen, nasz gospodarz poinformował nas pierwszego wieczoru kiedy o 21:15 weszliśmy do basenu że jest on czynny tylko do 21, ale w opisie na Booking nie ma takiej informacji. Obiekt wybraliśmy głównie dlatego że wieczorem, po plażowaniu lubimy jeszcze powiedzieć w wodzie a tutaj okazało się to niemożliwe
- telewizor - przed pobytem kontaktowałem się z gospodarzem w celu uzyskania informacji jakim kablem będę mógł podłączyć dekoder który zabiorę ze sobą ( jesteśmy kibicami i musieliśmy obejrzeć tam kilka meczów:) ). Dostałem informację że TV ma HDMI a na miejscu okazuje że matryca jest tak rozlana że nie widać połowy ekranu.
- czystość i smród w łazience
- klimatyzacja tak trzeszcząca że ciężko zasnąć
- w jednej sypialni usunięte zostały żaluzje ( w dzień robilo się tam tak gorąco że nie było mowy o małej drzemce bo można się było tam ugotować)
- na zdjęciu na tarasie ładny, ratanowy wypoczynek, na miejscu zwykle plastikowe krzesła i stół

Czy jest sens coś z tym robić?
Czy przełknąć to i zadowolić się samą opinią?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 28 Sie 2022 14:05, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5323 PostWysłany: 28 Sie 2022 11:30 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8584
złoty
Cytuj:
Czy jest sens coś z tym robić?

Tak - zapomnieć i wyluzować.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#5324 PostWysłany: 28 Sie 2022 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Dobrze, że powodem ew reklamacji nie jest krzywy uśmiech gospodarza, na drugi raz trzeba nie brać najtańszego apartamentu
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#5325 PostWysłany: 28 Sie 2022 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
@ziele_37, daj linka do tego przybytku.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#5326 PostWysłany: 28 Sie 2022 12:02 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
a jak gospodarz zareagował jak zgłaszaliście mu te niedogodności? bo nic o tym nie napisałeś. Czy na miejscu nie zauważyliście tych problemów?
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#5327 PostWysłany: 28 Sie 2022 13:53 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1850
srebrny
Nie otrzymasz żadnego zwrotu z booking, następnym razem dostosuj oczekiwania do ceny i przeczytaj opinie innych klientów o danym obiekcie.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#5328 PostWysłany: 01 Wrz 2022 11:36 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11326
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Jak jest obecnie z płatnościami za rezerwacje na Islandii? Po ustawieniu waluty obiektu pokazuje mi cenę w EUR, w wyborze walut brak ISK (nawet po sprawdzeniu sposobu ze zmianą języka). Zmieniam sobie walutę np. na PLN, ale po przejściu do płatności wciąż widnieje EUR :? Pamiętam, że jak rezerwowałem kilka lat temu to było info, że kwota rezerwacji zostanie pobrana w ISK, a teraz brak takich komunikatów - czy rzeczywiście obciążenie będzie w euro?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5329 PostWysłany: 04 Wrz 2022 01:34 

Rejestracja: 08 Maj 2016
Posty: 80
Fajnie dzisiaj zostałem przekręcony przez neapolski B&B Maison Arena Al Corso za pośrednictwem booking.com. W listopadzie zeszłego roku udało mi się zarezerwować 6 nocy na wrzesień 2022 w Neapolu w dogodnej lokalizacji za niecałe 900 zł i to jeszcze z możliwością bezpłatnego anulowania i płatnością na miejscu. Jako kartę do potwierdzenia podałem revoluta, tak jak w kilku ostatnich rezerwacjach, z którymi nie było problemu, rezerwacja została zatwierdzona i przez 10 miesięcy wszystko było w porządku. Dzisiaj, 3 dni przed wyjazdem, dostaję informację, że obiekt odrzucił moją kartę. Okej, zdarzało się wcześniej, więc piszę do nich z pytaniem w czym problem. Oczywiście przez kilka godzin nie raczą odpowiedzieć, może powinienem jaśnie panom przerzucić komunikat przez translatora na włoski, bo ich taki manewr przerasta, nie wiem. No w każdym razie w związku z brakiem odzewu zmieniłem dane karty i podpiąłem kredytową i status rezerwacji znowu przeskoczył w "potwierdzona". Po kilku godzinach znowu dostaję wiadomość, że karta odrzucona, bo "nieaktualna", a to ciekawe, bo jest ważna jeszcze przez 2 lata. No to w akcie desperacji podłączam zwykłą debetówkę z mojego banku i co widzę jakieś 15 minut później? Moja rezerwacja została anulowana. Powód? ""the maximum number of update attempts (1) has been reached". :roll:

Na moje oko, to za tania była ta moja rezerwacja i trzeba było zrobić miejsca dla kogoś, kto zapłaci więcej. Dziwnym trafem minutę po tym żenującym anulowaniu w obiekcie nie było już wolnych pokoi w terminie mojej rezerwacji. Tym sposobem zostałem na lodzie i 3 dni przed wylotem zmuszony byłem szukać nowego zakwaterowania. Ostatecznie udało się zarezerwować inne B&B w nieco gorszej, ale nadal niezłej lokalizacji, za to za jedyne 1600 zł drożej :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#5330 PostWysłany: 04 Wrz 2022 03:15 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11326
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Miałem podobną sytuację w zeszłym roku, ale na szczęście z większym wyprzedzeniem i zarezerwowałem inny obiekt w podobnej cenie. Niemniej wydaje się, że jedyną szansą w takiej sytuacji jest opłacenie wynajmu z wyprzedzeniem (o ile jest to możliwe w warunkach booking). Niemniej warto zgłosić sprawę do booking.com.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5331 PostWysłany: 04 Wrz 2022 06:37 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 309
niebieski
odnośnie zdarzenia @TKR na przyszłość;

Przy okazyjnej rezerwacji z bezpłatnym odwołaniem, myślę, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest zaznaczenie przy rezerwacji na zaplanowanie płatności i pobrania pełnej kwoty przez Booking lub zapłacenie wcześniej. Zaplanowanie płatności jest przeważnie 1 dzień wcześniej przed możliwością anulowania.Anulować dalej oczywiście można.
Podczas rezerwacji noclegu jest możliwość wyboru: zapłać w hotelu, zapłać teraz, zaplanuj płatność.
Góra
 Profil Relacje PM off
TIT lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#5332 PostWysłany: 04 Wrz 2022 17:14 

Rejestracja: 08 Maj 2016
Posty: 80
Jeżeli taka zaplanowana płatność jest ściągana przez Booking, a nie sam obiekt, to rzeczywiście brzmi jak dobry pomysł, żeby uniknąć tego typu cwaniactwa. Myślę, że biorąc pod uwagę jak wzrosły i dalej rosną koszty wszystkiego, przy rezerwacjach dokonanych z dużym wyprzedzeniem to może być większy trend we wszelkich obiektach typu mniej lub bardziej pseudo B&B.

Najgorzej, że nic takim januszom nie zrobisz. W wolnej chwili opiszę sprawę bookingowi, ale nie łudzę się, że ich to w jakimkolwiek stopniu obejdzie. W końcu przecież to "moja" wina, bo nie podałem właściwej karty i obiekt w obawie o moją niewypłacalność nie miał wyjścia i musiał odwołać rezerwację bez nawiązania żadnego kontaktu :roll: Tyle moje co sobie opinię o obiekcie w komentarzch googlowych napiszę.
Góra
 Profil Relacje PM off
TIT lubi ten post.
 
      
#5333 PostWysłany: 08 Wrz 2022 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 222
Loty: 97
Kilometry: 221 758
niebieski
Czy jeśli w opisie kodu zniżkowego Booking jest "Ta promocja wygasa 9 Wrzesień 2022", to mogę jeszcze 9 września dokonywać rezerwacji? Czy muszę dziś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5334 PostWysłany: 08 Wrz 2022 22:43 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1709
Musisz wykorzystać dziś, wygaśnie.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off
tupungato lubi ten post.
tupungato uważa post za pomocny.
 
      
#5335 PostWysłany: 09 Wrz 2022 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 862
srebrny
Cześć, zrobiłem rezerwacje w Katanii. Mieszkanie jest obsługiwane przez firmę homes4holiday. Po potwierdzeniu rezerwacji dostałem info o pre-checku mam wysłać zdjęcie dokumentu i swoje zdjęcie z dokumentem. Czy to normalna praktyka? Druga zagadka to taka jak mam wysłać drugą stronę paszportu? :)
Maile wyglądają na legitne, w wiadomościach na koncie booking też mam tę informacje.
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5336 PostWysłany: 09 Wrz 2022 13:24 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8584
złoty
Normalna.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
kubus571 uważa post za pomocny.
 
      
#5337 PostWysłany: 09 Wrz 2022 13:50 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22445
booking-com-opinie-problemy-doswiadczenia,20,1154&p=1504388&hilit=skanowanie#p1504388
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5338 PostWysłany: 12 Wrz 2022 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Czy mial ktoś taką sytuację, że opis obiektu i zdjęcia nie są zbieżne z tym, co na miejscu? Zależało mi na apartamencie z 2 osobnymi miejscami do spania, obiekt miał taki apartament. Obiekt ma bardzo dobre opinie. Przeczytałam dzisiaj komentarze i oferują kilka apartamentów o różnym standardzie, część wcale nie posiada 2 oddzielnych miejsc do spania (nie ma w ogóle oddzielnej sypialni i sofy, pomimo ich bytności w opisie i na zdjęciu). Napisałam do właściciela, bo nie chcę spać z 2 osobą, która ze mną jedzie - no dla nich opis nie jest problemem, mają droższą ofertę, która jest niedostępna i która wg nich jest ze zdjęć, a obiekt spełnia możliwość przenocowania 2 osób. Zadzwoniłam do Bookingu i nie pomogli, a oferta jest bezzwrotna. Najgorsze jest to, że wyjazd mamy jutro i chyba mam związane ręce.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5339 PostWysłany: 12 Wrz 2022 18:16 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
A co masz w potwierdzeniu rezerwacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5340 PostWysłany: 12 Wrz 2022 18:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Apartament z sypialnią, 1xsofa, 1xsypialnia (łóżko podwójne). Nijak to nie sugeruje, że to jest pojedynczy pokój o wielkości niemal 40m, a taki ponoć jest wg właściciela.
To też znalazłam na zdjęciu, oddzielna sypialnia, do tego pokój z aneksem, nigdzie nie widać, jakoby to miał być wielopak kilku apartamentów. Jak rezerwowałam to był dostępny tylko mój apartament jako jedyny do wzięcia, a teraz znowu jest w tym terminie.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270 ... 297  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group