Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

numer telefonu do obsługi booking.com: 22 3060857


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250 ... 297  Następna
Autor Wiadomość
#4921 PostWysłany: 24 Paź 2020 09:40 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
Po takiej odpowiedzi nie ma szansy na uznanie błędu .Booking nic więcej nie zaoferuje,rezerwacja zostanie anulowana chyba,że przyjmiesz nową cenę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#4922 PostWysłany: 25 Lis 2020 20:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
Zmieniło się coś w kwestii pobierania zapłaty za hotel z opcją darmowego odwołania rezerwacji?
Kiedyś był wybor:
- zapłać teraz (najwyżej zwrócimy)
- zapłać później tj. około "dnia wygaśnięcia bezpłatnego okresu anulowania"

Zrobiłem 3 rezerwacje z opcją anulowania i za wszystkie zabrało kasę z konta od razu - i to nie założyli blokadę czasową a jest zaksięgowane obciążenie.
To tak teraz działa?
Rozumiem że będą robić zwroty za każdą bezpłatnie anulowaną rezerwację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4923 PostWysłany: 25 Lis 2020 20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Marco Manno napisał(a):
Czy ktoś kiedyś został zablokowany przez booking.com? Dzisiaj dziwnym trafem zalogowałem się wyrzuciło mnie z aplikacji i proszą o kontakt z działem wsparcia ...


Marco Manno napisał(a):
Dostałem bana za tyle odwołanych rezerwacji :O


Marco Manno napisał(a):
Dostałem maila że dzisiaj mieli jakiś błąd systemowy stad anulowanie mojej rezerwacji + blokada konta. Jestem ciekaw czy to prawda czy z racji tego że jestem również wynajmującym przez booking. Powiedziałem że jak tak maja robić to rezygnuje z tego ***** :)Image


Marco Manno napisał(a):
Tak, niby był błąd systemowy i anulowano masowo ludziom rezerwacje z jakiegoś przedziału czasu, stad ten problem. Odzyskalem konto w następnym dniu.


Pamiętacie sytuację z banem? Znowu kolejny ban, i konsultanci nie wiedzą co jest z kontem. -.-
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4924 PostWysłany: 25 Lis 2020 20:41 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
rdw napisał(a):
Zmieniło się coś w kwestii pobierania zapłaty za hotel z opcją darmowego odwołania rezerwacji?
Kiedyś był wybor:
- zapłać teraz (najwyżej zwrócimy)
- zapłać później tj. około "dnia wygaśnięcia bezpłatnego okresu anulowania"

Zrobiłem 3 rezerwacje z opcją anulowania i za wszystkie zabrało kasę z konta od razu - i to nie założyli blokadę czasową a jest zaksięgowane obciążenie.
To tak teraz działa?
Rozumiem że będą robić zwroty za każdą bezpłatnie anulowaną rezerwację.

Ty świadomie podając na Booking dane karty płatniczej nie pozostawiasz niewielkiego limitu płatności do wskazanej daty pobrania podanej w rezerwacji kwoty :roll:

Kto tu ci rzetelnie może napisać co rozumieć w sprawie tych blokad czy transakcji - kontaktuj się z Booking
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4925 PostWysłany: 25 Lis 2020 21:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
Myślę że jest tu tylu userow, ze jednak mam podstawy by sądzić że ktoś ma takie doświadczenia i wyjaśnić pomoże.
Co w tym dziwnego że ustawiam limity dające ściągnąć kasę?
Jeśli tego nie zrobię, jest od razu info o problemie z płatnością i rezerwacja nie dochodzi do skutku.
Parę lat temu można było się tak bawić z hotelami które nie mogły pobrać kasy, dziś booking ściąga z automatu i od tego uzależnia potwierdzenie rezerwacji.
Tylko do tej pory kasę brali np.dzien przed końcem okresu darmowego odwołania a teraz się dziwię bo za każdy hotel od razu kasa pobierana i księgowana - nie ma zaznaczenia "zapłać później".
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
#4926 PostWysłany: 25 Lis 2020 21:31 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Ktoś też tak ma jak @rdw :?: Czyli w każdej opcji od razu kasują całość kwoty, bo u mnie niczego nie pobrali, ale też się "zabezpieczam" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4927 PostWysłany: 29 Lis 2020 00:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1235
srebrny
Czy jest jakieś narzędzie, które monitoruję cenę danego obiektu, w danym terminie na booking i wysyła np. powiadomienia na maila, tak jak można zrobić w przypadku monitorowania cen lotów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4928 PostWysłany: 30 Lis 2020 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
Czy to możliwe, że po tym jak dokonałem rezerwacji w kilku hotelach na ten sam czas i miejsce (większość odwołałem, jedną rezerwację trzymam) booking przestał wyświetlać część najlepszych cenowo ofert? Na żądany czas wybrałem hotel za 180 euro, inne były w cenach typu 160-200, a teraz widzę same hotele po 220 euro i więcej. Niby można podejrzewać, że im bliżej przyjazdu tym mniej hoteli dostępnych. Ale dziwne jest, że zniknęły wszystkie "atrakcyjne" promowane hotele, te w lepszych cenach, a było ich sporo i teraz tak jakby wyświetlali mi tylko drogie oferty bazując na tym, że jakąś rezerwację już mam - czy znane są takie praktyki na booking.com?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4929 PostWysłany: 30 Lis 2020 17:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@rdw

Możliwe, jako właściciel obiektu mogę w bookingu wyłączyć wyświetlanie oferty dla userów wysokim wskaźniku anulacji.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#4930 PostWysłany: 30 Lis 2020 17:17 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
@rdw Wszystko możliwe i prawie każdy chwyt dozwolony byle więcej zarobić. ;) Może jesteś tu pierwszym który to wyłapał :) Chwyt ze znacznym skracaniem okresu bezkosztowej anulacji przy robieniu kolejnej rezerwacji na ten sam termin znam ,ale widać mają bogatszy repertuar zniechęcania do późniejszego wyboru spośród tego co bierzemy pod uwagę.Chyba da się to obejść. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4931 PostWysłany: 30 Lis 2020 17:22 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Jestem mile zaskoczony, że taka opcja istnieje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4932 PostWysłany: 30 Lis 2020 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Nowa przeglądarka, wyczyszczone ciastka i inne konto - czyli tzw. obejście klasyczne, nie ma chyba osoby która go nie używa :lol:
miriam napisał(a):
@rdw Wszystko możliwe i prawie każdy chwyt dozwolony byle więcej zarobić. ;) Może jesteś tu pierwszym który to wyłapał :) Chwyt ze znacznym skracaniem okresu bezkosztowej anulacji przy robieniu kolejnej rezerwacji na ten sam termin znam ,ale widać mają bogatszy repertuar zniechęcania do późniejszego wyboru spośród tego co bierzemy pod uwagę.Chyba da się to obejść. ;)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#4933 PostWysłany: 30 Lis 2020 18:34 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
Otóż to ,dobrze że podpowiedział sam wynajmujący :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4934 PostWysłany: 30 Lis 2020 18:38 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Booking.com - JAK ZAPŁACISZ TO...........WON !!!
A jak są nowe, LEPSZE............. cenowe oferty - TO ICH NIE DOŚWIADCZYSZ !!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4935 PostWysłany: 30 Lis 2020 18:40 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Po prostu są tacy, którzy nie lubią cwaniakowania. I dostali mądrą opcję...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4936 PostWysłany: 30 Lis 2020 18:55 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
@rdw...taka jedna uwaga. Jak wyszukujesz na Booking to sprawdz wg jakich kryteriów. Zauważysz prawdopodobnie , że sam Booking wrzuci Ci...wybrane przez nas a wtedy pokazuje zazwyczaj te droższe gdyż rozpoznany jesteś jako gościu , który ma kasę i nie chce się trudzić poszukiwaniami. :mrgreen: Ceny tych samych kwater , hoteli lub apartamentów wyskakują często wyższe niż jak wrzucisz kryterium....poszukiwania od najniższej ceny. Wielokrotnie sprawdzałem i także bywałem kiedyś zdziwiony. Takie se logarytmy powymyślali. Bywają jeszcze insze wynalazki i jak pokombinujesz to się zdziwisz jakie różnice na tych samych obiektach potrafią bywać :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#4937 PostWysłany: 30 Lis 2020 19:01 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
@HandSome Widać druga strona też potrafi nieźle cwaniakować ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4938 PostWysłany: 30 Lis 2020 19:28 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
boots napisał(a):
Po prostu są tacy, którzy nie lubią cwaniakowania. I dostali mądrą opcję...

Na całe szczęście mają Ciebie. Sam spałbym lepiej gdybym wiedział, że gdzieś tam jest Rejtan, który zasłoni mnie swoją piersią przed użytkownikami bezkosztowo odwołującymi rezerwacje, zgodnie z regulaminem booking.com. Mało tego, tenże booking jest tak bezczelny, że jeszcze podkreśla tą możliwość w reklamach! Chyba nie wiedzą o tym, jak bardzo Cię to wkurza.
Góra
 Profil Relacje PM off
ncn lubi ten post.
 
      
#4939 PostWysłany: 30 Lis 2020 19:44 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
Mało tego, tenże booking jest tak bezczelny, że jeszcze podkreśla tą możliwość w reklamach!

Poważnie? A w jakiej to reklamie podkreśla możliwość rezerwowania wielu różnych obiektów w tym samym terminie i obiecuje nie wyciągać konsekwencji za takie zachowanie?
Najwidoczniej mylisz postępowanie turysty i podróżnika z januszowym cwaniakowaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4940 PostWysłany: 30 Lis 2020 19:47 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Proponuję Ci zgłosić to na Policję. To murowany pewniak i trampolina do kariery dla prokuratora.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250 ... 297  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group