Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

[ 4927 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 243, 244, 245, 246, 247
Autor Wiadomość
#4921 PostWysłany: 24 Paź 2020 09:12 
Awatar użytkownika

niebieski
Taką odpowiedź dostałem od booking.

Poprawna cena za noc w tym obiekcie w wybranym przez Państwa terminie to 95 EUR za noc, czyli łącznie 665 EUR + oplata za podatek miejski.

Prosimy o rozważenie tej propozycji oraz odpowiedź na tę wiadomość i poinformowanie nas, czy chcą Państwo zatrzymać tę rezerwację. Mogą Państwo również zdecydować się na bezpłatne odwołanie tej rezerwacji.

Prosimy przyjąć nasze najszczersze przeprosiny za zaistniały problem. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że obecna cena Państwa rezerwacji jest nierealna - nie jest to cena, jaką można znaleźć w innych obiektach o podobnym standardzie w tej okolicy w tym terminie. Jako taka podlega punktowi 2 Ogólnych Warunków Handlowych Booking.com, który stwierdza, że oczywiste błędy (w tym literówki) nie są wiążące.

Bardzo prosimy o Państwa decyzję w ciągu najbliższych 48 godzin. Jeśli do tego czasu nie otrzymamy od Państwa odpowiedzi, rezerwacja może zostać odwołana.

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Także nie zapowiada się na żadne negocjacje.
 Relacje PM off  

#4922 PostWysłany: 24 Paź 2020 09:40 

HON fly4free
Po takiej odpowiedzi nie ma szansy na uznanie błędu .Booking nic więcej nie zaoferuje,rezerwacja zostanie anulowana chyba,że przyjmiesz nową cenę.
 Relacje PM off  

#4923 PostWysłany: 25 Lis 2020 20:32 
Awatar użytkownika

niebieski
Zmieniło się coś w kwestii pobierania zapłaty za hotel z opcją darmowego odwołania rezerwacji?
Kiedyś był wybor:
- zapłać teraz (najwyżej zwrócimy)
- zapłać później tj. około "dnia wygaśnięcia bezpłatnego okresu anulowania"

Zrobiłem 3 rezerwacje z opcją anulowania i za wszystkie zabrało kasę z konta od razu - i to nie założyli blokadę czasową a jest zaksięgowane obciążenie.
To tak teraz działa?
Rozumiem że będą robić zwroty za każdą bezpłatnie anulowaną rezerwację.
 Relacje PM off  

#4924 PostWysłany: 25 Lis 2020 20:36 
Awatar użytkownika

Loty: 93
Kilometry: 154 075
złoty
Marco Manno napisał(a):
Czy ktoś kiedyś został zablokowany przez booking.com? Dzisiaj dziwnym trafem zalogowałem się wyrzuciło mnie z aplikacji i proszą o kontakt z działem wsparcia ...

Marco Manno napisał(a):
Dostałem bana za tyle odwołanych rezerwacji :O

Marco Manno napisał(a):
Dostałem maila że dzisiaj mieli jakiś błąd systemowy stad anulowanie mojej rezerwacji + blokada konta. Jestem ciekaw czy to prawda czy z racji tego że jestem również wynajmującym przez booking. Powiedziałem że jak tak maja robić to rezygnuje z tego ***** :)Image

Marco Manno napisał(a):
Tak, niby był błąd systemowy i anulowano masowo ludziom rezerwacje z jakiegoś przedziału czasu, stad ten problem. Odzyskalem konto w następnym dniu.

Pamiętacie sytuację z banem? Znowu kolejny ban, i konsultanci nie wiedzą co jest z kontem. -.-

#4925 PostWysłany: 25 Lis 2020 20:41 

platynowy
rdw napisał(a):
Zmieniło się coś w kwestii pobierania zapłaty za hotel z opcją darmowego odwołania rezerwacji?
Kiedyś był wybor:
- zapłać teraz (najwyżej zwrócimy)
- zapłać później tj. około "dnia wygaśnięcia bezpłatnego okresu anulowania"

Zrobiłem 3 rezerwacje z opcją anulowania i za wszystkie zabrało kasę z konta od razu - i to nie założyli blokadę czasową a jest zaksięgowane obciążenie.
To tak teraz działa?
Rozumiem że będą robić zwroty za każdą bezpłatnie anulowaną rezerwację.

Ty świadomie podając na Booking dane karty płatniczej nie pozostawiasz niewielkiego limitu płatności do wskazanej daty pobrania podanej w rezerwacji kwoty :roll:

Kto tu ci rzetelnie może napisać co rozumieć w sprawie tych blokad czy transakcji - kontaktuj się z Booking
 Relacje PM off  

#4926 PostWysłany: 25 Lis 2020 21:26 
Awatar użytkownika

niebieski
Myślę że jest tu tylu userow, ze jednak mam podstawy by sądzić że ktoś ma takie doświadczenia i wyjaśnić pomoże.
Co w tym dziwnego że ustawiam limity dające ściągnąć kasę?
Jeśli tego nie zrobię, jest od razu info o problemie z płatnością i rezerwacja nie dochodzi do skutku.
Parę lat temu można było się tak bawić z hotelami które nie mogły pobrać kasy, dziś booking ściąga z automatu i od tego uzależnia potwierdzenie rezerwacji.
Tylko do tej pory kasę brali np.dzien przed końcem okresu darmowego odwołania a teraz się dziwię bo za każdy hotel od razu kasa pobierana i księgowana - nie ma zaznaczenia "zapłać później".
 Relacje PM off  

#4927 PostWysłany: 25 Lis 2020 21:31 

platynowy
Ktoś też tak ma jak @rdw :?: Czyli w każdej opcji od razu kasują całość kwoty, bo u mnie niczego nie pobrali, ale też się "zabezpieczam" :)
 Relacje PM off  

[ 4927 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 243, 244, 245, 246, 247

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości