Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

numer telefonu do obsługi booking.com: 22 3060857


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5916 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 296  Następna
Autor Wiadomość
#3841 PostWysłany: 17 Lut 2019 23:24 

Rejestracja: 01 Lis 2016
Posty: 30
Od 2 lat byłem wiernym i oddanym klientem portalu na literkę B. W marcu ub. roku wyjechałem z grupką znajomych na tygodniowy, objazdowy, wyjazd na Kanary. Dwie z w.w osób założyły z mojego refferala (były to pierwsze i jedyne osoby z mojego polecenia)konta na B. , zarezerwowały pobyty w hotelach, zrealizowały je i zapłaciły. Jedna z tych osób dostała zwrot 50zł, druga nie (nie składała reklamacji - nie ten typ klienta). Mnie nic nie przyznano. Złożyłem dwukrotnie rzeczową reklamację w łagodnym tonie - odpowiedzi były nie na temat ("znajomy już otrzymał nagrodę" a chodziło a nagrodę dla mnie, oraz "termin przyznania nagrody już minął" - sprawdziłem w ichnich regulaminach- nie ma tam takiego terminu) oraz trzecią (rzeczową lecz w ostrym tonie, z wykazaniem błędów i wypaczeń obsługi klienta)- bez odpowiedzi z ich strony. Teraz pozostaje tylko sąd (ale to holandia i 100zł)- odpada, lub rzecznik konsumentów (dzwoniłem - odradzono mi). Więc faktycznie nie mamy Pańskiego płaszcza i .....
Jak nie kijem go to pałką :D , więc jeżeli któryś z Szanownych forumowiczów mógłby mi przesłać na PW link działający polecający do bookingu, to byłbym wielce zobowiązany.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
#3842 PostWysłany: 19 Lut 2019 18:39 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7778
złoty
Anonymous napisał(a):

Ale przynajmniej to zgłoś do Booking, daj im szansę :)

Od wczoraj,od godz.10 mają szansę (zgłosiłam telefonicznie,ponoć zanotowano),ale widać nie spieszno im z niej skorzystać ;) Отель «KLEN”
Prospekt Svobody, Lwów (300 m od centrum)
Często rezerwowany! Zarezerwowany 28 razy w ciągu ostatnich 24 godzin :shock: A z hotelu na zwrócenie uwagi o błędnej lokalizacji odpisali "Заїзд можливий.Букінг неправильно проідексував вулицю.Ми біля Львова 15 км с.Сопошин вул.Львівська,а не у Львові " :)
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#3843 PostWysłany: 19 Lut 2019 19:23 

Teraz przynajmniej wiadomo skąd się bierze większość waszych problemów z pośrednikami, w tym z Booking: wy nie szukacie sprawdzonych ofert z wieloma opiniami od co najmniej 7,5 w dobrych cenach, tylko szukacie okazji j/w załozonych wczoraj, z wirtualnym opisem itp. itd

Można i tak.
Góra
 PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#3844 PostWysłany: 19 Lut 2019 19:28 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Już kilka razy o tym pisałem - ludzie dla niskiej ceny dziecinnieją i tracą jakiekolwiek hamulce.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#3845 PostWysłany: 19 Lut 2019 20:45 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7778
złoty
@d-t-x Sprawdź ale cena 500 UAH/2os/noc we Lwowie jest dość normalna,więc nie w tym tu rzecz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3846 PostWysłany: 19 Lut 2019 20:53 

Rejestracja: 17 Wrz 2017
Posty: 81
Wczoraj zarezerwowałam 3 pokoje w hotelu w Porto- pobyt w lipcu br Całość 366 euro Oferta zwrotna, zatem możliwość anulowana do końca czerwca Karta kredytowa podana jako gwarancja rezerwacji Jakież było moje zdziwienie kiedy wieczorem zajrzałam na konta i widzę, że z karty ścięgnięte zostało 170 euro!!! ciągnięte 170 euro, a przede wszystkim moje pytanie - dlaczego w ogóle pioeniądze zostały ściągnięte??? Jak mam to rozumieć? Wielokrotnie rezerwowałam hotele za pośrednictwem bookingu, podawałam numery karty, ale pieniądze NIGDY nie były ściągnięte. Płaciłam podczas zameldowania bezpośrednio w hotelu. Wyjaśni mi ktoś, dlaczego tym razem inaczej??? Podkreślam , że nie jest to rezerwacja bezzwrotna, bo wówczas byłoby jasne
Z góry dziękuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3847 PostWysłany: 19 Lut 2019 20:57 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8539
złoty
Cytuj:
a przede wszystkim moje pytanie - dlaczego w ogóle pioeniądze zostały ściągnięte??? Jak mam to rozumieć?

I co Ci odpowiedzieli?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3848 PostWysłany: 19 Lut 2019 21:02 

Trzeba czytać warunki: często jest tam co zrobi czy może zrobić hotelarz: preautoryzacja, danego dnia ściągnąć kwotę 170 euro itp itd

Bez danych hotelarza nie możemy pomóc, inna kwestia to 3 pokoje w lipcu co może budzić "podejrzenia".....
Góra
 PM off  
      
#3849 PostWysłany: 19 Lut 2019 21:06 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7778
złoty
Aga Kowalska napisał(a):
ciągnięte 170 euro, a przede wszystkim moje pytanie - dlaczego w ogóle pioeniądze zostały ściągnięte??? ....Podkreślam , że nie jest to rezerwacja bezzwrotna, bo wówczas byłoby jasne
Z góry dziękuje

A przeczytałaś dokładnie warunki.W rezerwacjach zwrotnych też bywają zapisy,że ileś tam % hotel ma prawo pobrać zaliczkowo po rezerwacji,które w razie terminowej anulacji są zwracane.Druga możliwość to chwilowe pociągnięcie ;) tzw. preautoryzacja karty.Na czym polega jest opisane na stronie Booking.com.Tak,że spokojnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3850 PostWysłany: 19 Lut 2019 21:21 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
miriam napisał(a):
@d-t-x Sprawdź ale cena 500 UAH/2os/noc we Lwowie jest dość normalna,więc nie w tym tu rzecz.

Więc dlaczego w ogóle decydować się na obiekt bez jakiejkolwiek historii na booking.com?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3851 PostWysłany: 19 Lut 2019 22:09 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7778
złoty
Każdemu nowemu obiektowi ktoś kiedyś musi wystawić opinie ,aby dorobił się historii :) Zdarzało się już,że ja wystawiałam pierwsze opinie i do tej pory tylko pozytywne.Nawet odniosłam wrażenie,że dla zarobienia tych pierwszych opinii obiekty bardziej się starają o swych gości.Często są to świeżo oddane lokale, pachnące nowością.Zawsze w takich obiektach robię tylko zwrotne rezerwacje i jeśli do mojego przyjazdu pojawiają się nie najlepsze opinie innych gości ,rezygnuję .Problem z tym obiektem jest w złym ustawieniu przez booking lokalizacji i to w taki sposób,że osoby ,które we Lwowie nie były nie mają szans się zorientować w mistyfikacji.Z odpowiedzi obiektu wynika,że to Booking dodaje lokalizacje.Jeden błąd pociągnął następne wg.lokalizacji ustalono i opisano odległości do lwowskich zabytków,lotniska,dorzucono dobrotliwie ,jak innym, klasyczne zdjęcia najpopularniejszych miejsc w tym mieście.Od kilkudziesięciu godzin pośrednik wie,że mają błąd i nadal pozwalają dokonywać rezerwacji,które potem w 99% będą anulowane .Może nawet ktoś jutro,pojutrze nieświadomy niczego będzie szukał tego obiektu przy Placu Swobody.Sądzisz,że usłyszy przepraszamy.Będzie jak zwykle, za stronę i opis odpowiada obiekt.A przecież jednym ruchem po wiadomości o błędzie mogli zablokować kolejne rezerwacje,do czasu poprawienia błędów.Dodatkowo ile kolejnych potencjalnych klientów poda swój nr karty w nie najbardziej bezpieczne "ręce". ;) Wiem ,że niektórzy mają ubaw ,że poruszyłam takie "głupstwa",że booking be jak taki cacy :) Bywa cacy,ale zdarza się i odwrotnie.Tyle i aż tyle w tej kwestii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3852 PostWysłany: 19 Lut 2019 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
zdarzało mi się być jednym z pierwszych a raz pierwszym ,było ok
przerażające jest to ze ludzie nawet do tak prostych czynności, potrzebują pomocy
wystarczy samemu chwile się zastanowić, użyć googla i podjąć decyzje
odwagi
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3853 PostWysłany: 19 Lut 2019 22:44 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Miriam, ja to doskonale rozumiem, ale nadal nie podejmuję się roli królika doświadczalnego. Sorry, ale za testowanie obiektów i pierwsze opinie nikt mi nie płaci zwłaszcza, gdy jest wybór innych, w podobnej cenie. A sam widzę, jak zaklepują noclegi moi znajomi - po pierwsze cena, po drugie cena, a po trzecie, ładne zdjęcia. I tyle. Czytając opinie, jesteśmy w mniejszości.
Góra
 Profil Relacje PM off
opo lubi ten post.
 
      
#3854 PostWysłany: 19 Lut 2019 23:07 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7778
złoty
@d-t-x Zawsze czytam opinie i dokładnie wszystko co jest dostępne o danym obiekcie dlatego szybko wykryłam błąd a rezerwacja zwrotna, więc nie ma kłopotu dla mnie, już anulowana. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
 
      
#3855 PostWysłany: 24 Lut 2019 09:39 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7778
złoty
miriam napisał(a):
Anonymous napisał(a):

Ale przynajmniej to zgłoś do Booking, daj im szansę :)

Od wczoraj,od godz.10 mają szansę (zgłosiłam telefonicznie,ponoć zanotowano),ale widać nie spieszno im z niej skorzystać ;) Отель «KLEN”
Prospekt Svobody, Lwów (300 m od centrum)

Udało im się wczoraj zmienić lokalizację,teraz jest 53 km do centrum :shock: Pewnie ktoś, będąc już na miejscu, zadzwonił,że nie może znaleźć hotelu ;) Opis nadal do zmian.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3856 PostWysłany: 06 Mar 2019 10:09 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Ktoś wie , czy można już rezerwować przez stronę booking przebywając w Turcji ? Pytam, bo jak byłem w zeszłym roku to nie było takiej możliwości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3857 PostWysłany: 06 Mar 2019 10:10 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22255
Jak zmienisz IP to tak
Góra
 Profil Relacje PM off
pazur lubi ten post.
pazur uważa post za pomocny.
 
      
#3858 PostWysłany: 06 Mar 2019 10:15 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Dzięki. Jest to prosty sposób. I tak rezerwowałem przez Agoda, bo było taniej niż na B. Chciałem skorzystać tylko z opisu itp na bookingu, bo tam to jest najobszerniej ujęte.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3859 PostWysłany: 07 Mar 2019 15:18 

Rejestracja: 22 Mar 2017
Posty: 77
miałam rezerwację na pobyt lutowy w Londynie, odwołałam ją bezpłatnie 30 grudnia - dostałam potwierdzenie na maila, na booking ta rezerwacja ma status anulowano bezpłatnie, zamówiłam inny tańszy hotel, pobyt się odbył i zaraz po powrocie mam blokadę pieniędzy za cały pobyt w hotelu, gdzie rezerwacja była odwołana, piszę do hotelu, piszę na booking - uff kwota odwieszona
jakie moje zdziwienie , gdy weszłam dziś na konto, a tam 2 marca ściągnięto mi kwotę równą całemu pobytowi ...
pisałam ponownie do hotelu (zero odpowiedzi)
booking twierdzi, że to zasady i regulamin hotelu i mam im nie zawracać głowy tylko gadać z hotelem
co mi pozostaje ?
jak skutecznie korespondować, rozmawiać aby odzyskać kasę ? czy mogę zmusić booking do zwrotu kasy ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3860 PostWysłany: 07 Mar 2019 15:35 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7778
złoty
@iffona Może skuteczniej będzie kontaktować się telefonicznie z booking w sprawie pomocy w odzyskaniu kwoty od hotelu,jeśli została pobrana bezpodstawnie na co masz dowód mailowy,że skutecznie anulowana za 0 zł.Jeśli twierdzą,że "booking twierdzi, że to zasady i regulamin hotelu i mam im nie zawracać głowy tylko gadać z hotelem" to powinni mieć ten regulamin i ci go przedstawić.Spróbuj pogadać w tej sprawie z konsultantem 22 3060857.Powodzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
iffona uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5916 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 296  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group