Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

numer telefonu do obsługi booking.com: 22 3060857


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 297  Następna
Autor Wiadomość
#3101 PostWysłany: 23 Mar 2018 21:57 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
@Wycinanka Może nie aż tak blisko,ale coś w zbliżonych warunkach i lokalizacji poszukają,sam też możesz zobaczyć co jeszcze jest dostępne,bo często też akceptują twoją alternatywę jeśli nie odbiega zbytnio od tego co było.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN
#3102 PostWysłany: 24 Mar 2018 00:16 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
ogólnie to hotel jest przerażony zaistniałą sytuacją, tłumaczą się że byli zdesperowani, że nie wiedzieli co zrobić i proszą o wybaczenie. Mam nadzieje że odpowiedzialny za tp jest właściciel a nie że spanikował jakiś szeregowy pracownik który będzie miał przesrane, ale no cóż mogli inaczej załatwić tą sprawę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3103 PostWysłany: 24 Mar 2018 10:09 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Nie wierz w te bajeczki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3104 PostWysłany: 25 Mar 2018 13:30 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
Hotele z podobną lokalizacją i podobnymi standardami kosztują ok 3-4x tyle co miejsce, którę udało mi się zarezerwować. Booking ma się odezwać (ale kiedy to nie wiem) i zobaczymy czy cokolwiek zaproponują. Dam znać jak będę wiedział coś więcej i jak się sprawa zakończyła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3105 PostWysłany: 25 Mar 2018 14:48 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
Mundial + Rosja + zobaczyli, że można zarobić dużo więcej to kombinują (zresztą sam napisałeś, że obecnie podobne hotele w podobny standardzie kosztują 3x tyle).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3106 PostWysłany: 25 Mar 2018 22:43 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
"Rezerwacja została odwołana z powodu nieważnej karty kredytowej." Swoją drogą dziwne że dają możliwość odwołania z powodu karty rezerwację, którą bezpłatnie można odwołać do 14 czerwca :) To tyle z nowości a czy booking zadzwoni? nie wiem : ) Sam miałem nie odwoływać rezerwacji ani nie dodawać nowej karty.
Góra
 Profil Relacje PM off
paweł p uważa post za pomocny.
 
      
#3107 PostWysłany: 25 Mar 2018 23:25 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
@Wycinanka Czyli wspólnymi siłami obiektu i booking.com zostałeś znokautowany ;) Miałeś jednak nie wierzyć i podać dane innej, lub nawet tej samej karty ponownie,by przedłużyć żywot rezerwacji o kolejne 24 godziny dające sobie szanse dalszej gry o coś w zamian.Szkoda,że nie masz jak udowodnić teraz tej "złotej rady" o niepodawaniu innej karty. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3108 PostWysłany: 25 Mar 2018 23:42 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
Aż tak mi nie zależy szczerze mówiąc bo mógłbym codziennie podawać nową kartę tworząc i kasując w kółko na revolut. Pani z booking wie że ten trick z kartą jest tylko bo to by skasować rezerwację, hotel w mailu sam mi się do tego przyznał prosząc o wybaczenie. : ) Miła Pani z booking powiedziała, że będą się ze mną kontaktować telefonicznie? Chcesz powiedzieć że kłamała? ; )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3109 PostWysłany: 26 Mar 2018 00:20 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
W chwili kiedy mówiła pewnie nie,ale tam jedną sprawą zajmuje się co chwilę ktoś inny i miłych pań(panów też) jest kilkanaście,masz przynajmniej dane tej twojej ,czy poznasz po głosie ;)Jeśli nie masz tego mailowo ,to zasada tam jest" nie wie prawica co czyni/ mówi lewica" :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3110 PostWysłany: 26 Mar 2018 00:36 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
Możesz mieć oczywiście rację :) Jutro wyślę maila z pytaniem jak sprawa została rozwiązana, bo sami się przyznali do tego że w życiu mojej karty nie tykali a to jest tylko po to żeby skasować moją rezerwację :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3111 PostWysłany: 26 Mar 2018 09:50 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
@digger Co prawda nie widzę już twojego #,ale Expert ,którego ci tu brakuje poniekąd już zdążył wypowiedzieć się w podobnych kwestiach ;)
bookingExpert napisał(a):

Rosja to nie kraj. Rosja to stan umysłu...

to jest oczywisty powód do skargi. Polska infolinia zaprasza codziennie od 7 do 23 ;)


Po pierwsze - na prawde przykro mi to słyszeć :(

















Nie czekaj - dzwoń. Jeśli rezerwacja już odwołana - niewiele da się zrobić.




W sumie jedyne, co mogę w tej sytuacji napisać to ......



Przez wszystkie problemy z mistrzostwami w Rosji i kłopotami z pogodą - mamy po prostu za duże obłożenie, żeby na bieżąco odpisywać :(







A rezerwację zazwyczaj trzymamy, póki nie ma pewności, że już masz inną (na odwołanej rezerwacji ciężko się pracuje).

Ostatnie zdanie w przypadku @Wycinanka się nie sprawdziło. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3112 PostWysłany: 26 Mar 2018 10:34 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
Nie sprawdziło się, bo nie podała nowej karty, a nie dlatego, że zaprzeczają własnym słowom.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3113 PostWysłany: 27 Mar 2018 00:36 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
Tak jak już ktoś pisał prawdopodobnie dostali błogosławieństwo i się hotel dogadał z booking : ) Na szczeście na koncie kolegi się zabezpieczyliśmy i znaleźliśmy coś z podobną lokalizacją i trochę gorszymi standardami ale za to jeszcze 2x taniej więc zostawiam już to :) w przyszłości nie dam się tak łatwo wy#$%@&.
Pozdrawiam : )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3114 PostWysłany: 27 Mar 2018 04:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 405
niebieski
Pytanie:
jest sobie hotel i ma pokój do rezerwacji taniej z opcją możliwości odwołania rezerwacji oraz ten sam pokój drożej - bez darmowego odwołania.
Zarezerwowałem z możliwością odwołania ale teraz już na 100% wiem, że chcę tam spać.
Czy jeśli bezpłatnie odwołam pokój, to wróci on automatycznie do puli dostępnych (i będę mógł go ponownie zarezerwować taniej - bez możliwości anulowania) czy nie będzie tak łatwo?

Problem w tym, że rezerwowałem 3 m-ce temu, mam jeszcze miesiąc na odwołanie i choć chciałem już tak wcześniej zrobić, to teraz nie ma więcej takich samych pokoi w tej cenie (zostały najdroższe apartamenty). Dlatego nie mogę wykonać bardziej pewnej operacji czyli najpierw kupić kolejny pokój bez możliwości anulacji np. na drugą osobę z podróży a potem odwołać moje.
Sprawa mnie o tyle interesuje, że nocleg dość drogi w drogim mieście i na tydzień i oszczędność rzędu $$$. Ale jak odwołam i pokój nie pojawi się ponownie to będę zły, bo jest to najlepiej wyglądający hotel w mieście z tych które mnie interesowały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3115 PostWysłany: 27 Mar 2018 08:09 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Wrócić wróci, ale nie masz gwarancji, że będzie w tej niższej cenie. Wiele obiektów stosuje politykę "im bliżej wyjazdu, tym drożej", a Ty nie masz jak sprawdzić, po ile są obecnie pokoje takie jak Twoje, ale z płatnością z góry. Obyś nie wyszedł na tym, jak Zabłocki na mydle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3116 PostWysłany: 27 Mar 2018 09:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 184
Loty: 118
Kilometry: 205 856
rdw napisał(a):
Pytanie:
jest sobie hotel i ma pokój do rezerwacji taniej z opcją możliwości odwołania rezerwacji oraz ten sam pokój drożej - bez darmowego odwołania.
...


To po co całe to kombinowanie>?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3117 PostWysłany: 27 Mar 2018 09:29 

Do tego "zamieszał": w 99% jest tak i zapewne tak ma, że bez możliwości anulowania taniej, z możliwością darmowego anulowania drożej
Góra
 PM off  
      
#3118 PostWysłany: 27 Mar 2018 09:31 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11349
Loty: 482
Kilometry: 757 010
@rdw a sprawdzałeś dostępność i ceny u innych pośredników?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3119 PostWysłany: 03 Kwi 2018 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2014
Posty: 23
Loty: 126
Kilometry: 271 765
Drodzy koledzy i koleżanki, booking przysłał mi takiego oto meila dotyczącego mojego noclegu w Jerozolimie:

Szanowni Państwo!

Próbowaliśmy skontaktować się z Państwem telefonicznie w sprawie błędu w cenie w obiekcie Petit coin de paradis au coeur de Jerusalem. Niestety próba kontaktu telefonicznego nie powiodła się.

W imieniu Booking.com oraz obiektu Petit coin de paradis au coeur de Jerusalem przepraszamy za wspomniany błąd. W rzeczywistości cena w obiekcie Petit coin de paradis au coeur de Jerusalem to: 280 ILS za noc, a nie 120 ILS za dwie noce, jak widnieje w Państwa rezerwacji.

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Prosimy, aby rozważyli Państwo zaproponowane warunki i możliwie jak najszybciej poinformowali nas, czy wyrażają Państwo na nie zgodę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Jeszcze raz dziękujemy, że wybrali Państwo Booking.com.

Z wyrazami szacunku

--
Anna
Booking.com Customer Service Team


Powiedzcie mi proszę jak mam na to zareagować. Otrzymałem wcześniej potwierdzenie rezerwacji i wszystko było ok.
Mam szansę zachować starą cenę ? Bo na nową mnie niestety nie stać, więc nie opcji żebym się zgodził, jak już tylko anulacja rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3120 PostWysłany: 03 Kwi 2018 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@novaq64
A kiedy robiłeś rezerwację?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 297  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group