Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Lip 2018 11:19 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 59
Hej,

szukam całego mieszkania na wrzesień (23-26) w Bolonii dla 5 osoob, ale ceny na Airbnb zwaliły mnie z nóg. Zero szans na zejście poniżej 200 zł/osoba jeśli chcemy w granicach miasta, a nie 20 km od centrum. Czy tam lokalne władze zaczęły tam zwalczać Airbnb podobnie jak w Paryżu czy Berlinie?

Jeśli ktoś ma jakieś prywatne namiary do wynajęcia calego mieszkania, będę ogromnie wdzięczna!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 08 Lip 2018 11:51 

Rejestracja: 28 Lut 2018
Posty: 41
Prosze Pani od zeszlego roku sa dodatkowe koszta do zaplacenia nocujac w tego typu mieszkaniach w calych Wloszech. Wiec oplacajac w Polsce trzeba bylo potem doplacac na miejscu, obecnie byc moze te dodatkowe koszty mozna juz zaplacic w Polsce. Oprocz podatkow dolicza sie za sprzatanie koncowe a jest to az 50 euro, uzycie recznikow, podatek pobytowy Z drugiej strony szuka Pani az dla 5-u osob. Normalnie sie liczy za noc i glowe. Dwiescie zlotych to jest 50 euro za piec osob to jak na nasze warunki bardzo malo. Bolonia jest miastem drogim normalnie w tego typu miastach to 50 euro na osobe i dzien jedynie w miastach na poludniu i to nie wszystkich moze Pani liczyc na przenocowanie za mniej. I tak ja wynajmuje prywatnie i spie w bardzo dobrych warunkach za 20 euro na noc plus oplaty w mieszkaniu we wszystko wyposazonym jest b&b pod nosem, ale tam pokoj dla mnie wyniòslby 35 euro na noc. Ceny we Wloszech sa wysokie szczegolnie w centrum miast. Powodzenia

Precyzuje poniewaz zle zrozumialem
chyba pisze Pani o 50-u euro na osobe. Otòz jest to cena normalna jak na duze miasto, obecnie jest tam jak wszedzie nocleg drozszy bo dolozono od ubieglego roku specjalny podatek by airbnb nie robilo konkurencji hotelom i pensjonatom. Jedynie na poludniu Wloch lub od prywatnych mozna sie spodziewac nizszych cen.
Ja np place za nocleg w przyzwoitych warunkach 20 euro na osobe i dzien,
niestety Wlochy sa drogim krajem i staja sie coraz drozszym, w przyszlym roku maja podniesc VAT. To wszystko uderza niestety w turystyke , pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez Abcn 09 Lip 2018 00:16, edytowano w sumie 2 razy
Łączę posty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Lis 2021 14:01 

Rejestracja: 24 Cze 2015
Posty: 12
Loty: 46
Kilometry: 75 551
rozek napisał(a):
Hej,

szukam całego mieszkania na wrzesień (23-26) w Bolonii dla 5 osoob, ale ceny na Airbnb zwaliły mnie z nóg. Zero szans na zejście poniżej 200 zł/osoba jeśli chcemy w granicach miasta, a nie 20 km od centrum. Czy tam lokalne władze zaczęły tam zwalczać Airbnb podobnie jak w Paryżu czy Berlinie?

Jeśli ktoś ma jakieś prywatne namiary do wynajęcia calego mieszkania, będę ogromnie wdzięczna!



Hej, właśnie tez lecimy grupą 5 osób w styczniu i mam to samo co ty jakiś czas temu... Udalo ci się wtedy coś znaleźć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group