Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Lut 2010 20:41 

w przeszukiwaniu stron różnych linii zauważyłem na mapie siatki połączeń BlueAira połączenie Bukareszt-Havana i Bukareszt-Bangkok. Niestety wyszukiwarka nic takiego nie pokazuje. Wie ktoś czy takie połączenie istnieje bądź jest planowane?
Góra
 PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
#2 PostWysłany: 19 Lut 2010 22:35 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Bardzo ciekawe, na pewno takich tras do tej pory nie robili, chyba dopiero wprowadzają. Strasznie ciekaw jestem cen. Będę sprawdzał. Widze, że Bangkok robią przez Rzym, więc moze w sojuszu z włoskim Blu Express. Blu miało w zeszłym roku bardzo dobre ceny na BKK z Rzymu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Lut 2010 09:23 

oo może to to :) dobry trop :) siedzę na stronach niemal codziennie ostatnio bo mam trochę wolnego na pazdziernik i zastanawiam się gdzie polecieć.. jak znajdę to wrzucę :)

pozdrawiam
P
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Lut 2010 09:31 

a propo blu epress to havana i BKK srednio ciekawe ;)

Rome Fiumicino - Bangkok
€ 399,00* r /t - all inclusive
400 seats
for departures until to 11.12
Milan Malpensa - Bangkok

Rome Fiumicino - Phuket
€ 499,00* r /t - all inclusive
400 seats
for departures until to 11.12
Milano Malpensa - Phuket
Tariffs do not include credit card costs
(5 € one way Visa, Mastercard and American Express)

Departure - Arrive
Flight From
Rome Fiumicino -Havana
€ 499,00* r/t - all inclusive
Havana - Rome Fiumicino
€ 499,00* r/t - all inclusive

Rome Fiumicino - Cayo Largo
€ 650,00* r/t - all inclusive
Cayo Largo - Rome Fiumicino
€ 650,00* r/t - all inclusive
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Lut 2010 15:38 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
W zeszłym roku mieli BKK za 199euro, ale to było na 2 dni przed wylotem, takie super last minute (w lipcu jak dobrze pamiętam)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Lut 2010 09:04 

Ja w marcu '09 kupilem bilet(one way) Rzym-BKK na koniec czerwca za 99euro(cena koncowa 103E). Powroty byly oczywiscie drozsze ale mnie to nie interesowalo bo dalej siedze w Azji. W tym roku cos na razie slabo blu express 'promuje', ale troche czasu jeszcze jest...
Pzdr
Góra
 PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Lut 2010 00:21 

czy myslicie, ze powtorza promocje podobną jak w ubiegłym roku..? nie wiem czy kupować teraz za 1900 zł ( z Wwy )czy czekac i polować dalej.
Góra
 PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Lut 2010 10:35 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Hehehehhe, jak bym znał odpowiedź na to pytanie, to bym grał w totka :).

Jak dla mnie jak pasuje ci termin - kupuj. Ile zaoszczędzisz ? 100? 200? dużo wiecej raczej nei.

Chyba, ze jesteś nastawiony na spontan, to można czekać, na promocje i dostosować się do terminu i kierunku
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 24 Lut 2010 15:35 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Ceny już w systemie. Drogo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group