Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Sie 2018 10:55 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 353
niebieski
Skąd
  • Bangalore bądź Hyderabad

Dokąd
  • Gdziekolwiek

Data wylotu
  • 02.11.2018

Długość pobytu
  • Kilka dni

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 1

Sam znalazłem
  • Poza wewnętrznymi lotami to raczej nic

Dodatkowe informacje
  • Drodzy podróżnicy,

    Za dwa miesiące firma wysyła mnie na pewien czas na subkontynent indyjski celem wsparcia niszczenia polskiego rynku pracy i kontynuacji podcinania gałęzi na której wszyscy siedzimy:)
    Ponieważ bezpośrednio po wizycie mogę sobie dołożyć wycieczkę prywatną, zastanawiam się dokąd można się udać zaczynając z BLR bądź HYD. Wstępny research dotyczący tanich linii wykazał loty wewnątrzkrajowe za półdarmo, wiec zawsze można czmychnąć na kilka dni do Bombaju albo na Andamany, ale zastanawiam się czy można z tamtąd polecieć do jakiejś atrakcyjnej destynacji pozaindyjskiej po atrakcyjnych pieniądzach.

    Będę przebywał zarówno w Bangalore jak i w Hyderabadzie, póki co nie ma żadnego znaczenia które z tych miast będzie pierwsze a które drugie.

    Niestety, póki co niczego ciekawego nie widzę. Niby lata AirAsia do KUL, ale wychodzi ponad 1000PLN. Niby lata Scoot do SIN, ale na początek listopada bilety są bo 300USD RT.
    Może szanowne forum ma jakieś dobre pomysły? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 25 Sie 2018 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
Może takie coś
Załącznik:
Przechwytywanie 1.PNG
Przechwytywanie 1.PNG [ 14.78 KiB | Obejrzany 2930 razy ]


lub

Załącznik:
Przechwytywanie 2.PNG
Przechwytywanie 2.PNG [ 14.37 KiB | Obejrzany 2930 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 25 Sie 2018 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
A po co z Indii leciec gdzies indziej? Indie to taki maly swiat gdzie znajdziesz wszystko - od Himalajow przez pustynie, dzungle po egzotyczne wysepki typu Andamany..
Poza granice bilety sa i beda drogie bo Hindusi ze swoim paszportem nie sa nigdzie mile widziani i nie ma takich ofert jak w Europie tzn dosc tanio bo kilkadziesiat linii walczy o rynek.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 26 Sie 2018 09:48 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 353
niebieski
@Oszukani, to MLE to jest dobry pomysł. Chyba będę kleił w tamtym kierunku

@LonDynia, bo po kilku tygodniach w Bangalore i Hyderabadzie podejrzewam, że będę miał potrzebę od Indii nieco odpocząć. Jeżeli masz dobry tip na temat miejsca na subkontynencie które nie będzie stereotypowo tłoczne i chaotyczne, a jednocześnie na tyle dobrze skomunikowane że realny jest kilkudniowy wypad, to dawaj! Za dużo wiedzy nigdy nie szkodzi.
(Tylko proszę z wyłączeniem Andamanów. Nie podałem tej informacji w poście, ale planuję je na rok 2019, tym razem wspólnie z moją lubą)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Sie 2018 10:25 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Kerala jest bardzo fajna i trochę inna od reszty kraju.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysiekk86 lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 26 Sie 2018 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
W Indiach miasta sa brzydkie, poza tym reszta jest bardzo ciekawa. Zalezy co chcesz widziec? Opalac sie na plazy - Kerala, góry - Kaszmir, Rishikesh - cala gorna czesc, natura slonie, tygrysy - BANDHAVGARH NATIONAL PARK, pustynie - Jaisalmer, zabytki Avante jaskinie.. powaznie - to jest maly swiat - miasta sa brzydkie i smierdza ale natura jest super. Ale rozumiem ze chcesz z miasta leciec do miasta - dlatego sugerujesz KUL i SIN :) ?
Ja miast nie lubie to nie pomoge.. :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Sie 2018 14:21 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
@Aclan jeśli swoją podróż służbową będziesz kończył w Bangalore, to może rozważ wylot z Ćennaj (Madras)?
np. Sri Lanka
Załącznik:
maa-cmb.png
maa-cmb.png [ 8.95 KiB | Obejrzany 2765 razy ]
dłuższe pobyty niewiele drożej
lub Bangkok - termin przykładowy
Załącznik:
maa-dmk.png
maa-dmk.png [ 21.25 KiB | Obejrzany 2765 razy ]

e: Kuala Lumpur też wychodzi niewiele drożej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Sty 2019 00:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 78
Loty: 112
Kilometry: 321 538
To ja może tutaj odświeżę wątek. Mam podobną sytuację tyle że sam BLR wchodzi w grę. Mając 4-5 dni gdzie polecacie się udać w Indiach? Na ten moment myślę o Delhi i Taj Mahal tak na pierwszy raz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 15 Sty 2020 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
LonDynia napisał(a):
Kerala


Żona wpadła na pomysł (moim zdaniem lekko odrealniony) aby oczyścić się/podleczyć Ajurwedą. Wyszło jej, że najlepiej w Kerali.
Jak tam jest z punktu widzenia 48 latka z nadwagą i urazą do klimatu wilgotnego i gorącego.
Da radę przeżyć?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
MTalma lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 15 Sty 2020 18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
@eskie, to juz tylko ty mozesz wiedziec :), jest cieplo i jest wilgotno:
https://www.accuweather.com/en/in/kochi ... ?year=2019
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 15 Sty 2020 18:59 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Byłem w Kerali na przełomie maja i czerwca czyli teoretycznie w najgorszym okresie, a wspominam ją całkiem przyjemnie. Zdecydowanie lepiej niż strasznie duszną i wilgotną Kalkutę i upalne Delhi. Duża ilość kanałów plus oceaniczny wiatr z nadbrzeża robią swoje ? Co prawda jak tam byłem, byłem tylko nieco ponad połową 48 latka, ale może opinia się przyda.
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group