Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 26 Mar 2020 12:09 

Loty: 12
Kilometry: 19 828
niebieski
Jeszcze próbuje ale nie mogę przejść weryfikacji, wczoraj czekałem godzinę na połączenie wideo i się nie doczekalem
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 26 Mar 2020 14:13 
Moderator działu

Dobrze, niech będzie 72 godz. Poprawiłem w zasadach. Jeśli ktoś jednak chce uczestniczyć w łańcuszku, to musi poświęcić swój czas i się w tym przedziale zmieścić.

Hose napisał(a):
@onufry_z ruszyłeś temat czy odpuściłeś ?

@onufry_z dostałeś dzień więcej, minęło 12 dni i nic z tym nie zrobiłeś (poza zablokowaniem kolejki).
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 26 Mar 2020 16:06 

Loty: 12
Kilometry: 19 828
niebieski
Jak mi się dziś wieczorem nie uda to wypadam. Albo przed kolejna próba będę sprawdzał czy ktoś kolejny nie zarezerwował. Także jak nie dam dziś refa to od jutra kolejka wolna.
 Relacje PM off
ume lubi ten post.

[ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], onufry_z, piterbtm oraz 2 gości