Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Lut 2021 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1401
Loty: 372
Kilometry: 440 003
srebrny
Wykorzystałem link od @Szyn3k

Weryfikacja konta nie jest już przeprowadzana poprzez połączenie wideo. Na stronie internetowej robimy zdjęcia dokumentu + selfie.
Cały czas działa promocja, w której dostajemy dodatkowo 5 EUR za rozwiązanie quizu na https://www.bitpanda.com/academy/en/

1. Rejestrujemy się z linku polecającego. Mój link to:
https://www.bitpanda.com/?ref=328390406968470125


2. Weryfikujemy konto - za pomocą aplikacji IDnow Online-Ident i około 3-minutowego połączenia wideo (podstawy j. ang. wymagane).
3. Dokonujemy depozytu, min. 25€ (z racji, iż przy wpłacie kartą pobierana jest prowizja ok. 0.40€, to należy doliczyć jedno € i wpłacić 26€). Doładowanie konta nie jest niestety możliwe za pomocą Revoluta, czy Monese. Potrzebna jest karta z autoryzacją 3D. Można użyć np. karty walutowej z Aliora. Ja użyłem karty z mbanku i przeszło.
4. Dokonujemy transakcji zakupu za min. 25€. Kupujemy dowolną kryptowalutę, ja kupiłem Bitcoina. Po dokonaniu zakupu bonus 10€ wpada nam automatycznie.

Zakupioną kryptowalutę możemy od razu sprzedać, (strata na takiej szybkiej transakcji to około 0.4€), a środki wypłacić.
Realny zysk to ok. 9.2€ , ze względu na prowizje dla serwisu.
__________________________________________________________________

To jest temat służący jedynie wymianie danych do tworzenia łańcuszka.
Dyskusje są prowadzone w innym miejscu .

Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych.
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group