Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Sty 2022 13:01 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1001
srebrny
Nie widzę tematu związanego z linią z Hawajów, a mam ochotę się trochę pożalić.

Hawaiian Airlines, jak sama nazwa wskazuje, lata na trasach z/do Hawajów. Po za szeroką ofertą do kontynentalnych Stanów (szczególnie na zachodnie wybrzeże), oferują też loty do Azji, Australii i Oceanii. Nie można także zapomnieć o lotach między wyspami archipelagu Hawajów. Liczba połączeń każdego dnia jest spora, a dodatkowo możemy trafić na rzadko spotykanego boeinga 717, który nie lata już w ogóle w Europie. Natomiast airbusy a321 oferują system rozrywki pokładowej na własnym urządzeniu.

Nawet w najniższej taryfie na lotach pomiędzy wyspami i do USA dostępna jest kabinówka o normalnych rozmiarach i jedne dodatkowy mały bagaż. Na lotach po archipelagu dają napój, na lotach dalszych dostaniemy też jakiś posiłek.


Tyle tytułem wstępu. Teraz czas na narzekanie.
Hawaiian na kilka dni przed lotem zmienił mój poranny lot na wieczorny uniemożliwiając mi tym samym dotarcie do mojego miejsca docelowego o czasie. Co ciekawe był też dostępny popołudniowy lot, więc nie wiem czemu dostałem wieczorny. W Europie już bym był bogatszy o 250€, ale nie w USA, tutaj działa to w drugą stronę. Próba zmiany lotu przez automatyczny system skończyła się fiaskiem. Zaproponowano mi dopłatę ok. 40-60$ w zależności od wybranej opcji. Uznałem, że to jakiś błąd i udałem się do stanowiska linii na lotnisku w Honolulu. Poprosiłem o zamianę na lot z przesiadką w Honolulu, żeby mógł dostać się do docelowego miejsca przed południem. Tym razem chcieli już 100$. Southwest w tym samym momencie chciał 51$ za nowy bilet. Już miałem kupować i wystąpić o zwrot kosztów od HA. Okazało się jednak, że nie mogę odwołać lotu. :x Dzień się zgadza, trasa się zgadza, to czego koleś chcesz. Po raz kolejny z pomocą przyszedł Facebook. Napisałem do nich na Messengerze i udało się bez kosztowo zmienić lot bezpośredni na taki z przesiadką. To kolejny raz kiedy najlepszą metodą kontaktu z linią lotniczą z USA okazał się Fb. Historia by się na tym skończyła, ale po mojej wieczornej odprawie na lot następnego dnia, dostałem o północy maila, że przesunęli mi lot. Na szczęście przez Honolulu dostępnych było bardzo dużo lotów i udało mi się zmienić na wcześniejszy na lotnisku. Ciekawostka, strona internetowa cały czas pozwalała kupić mój zmieniony lot.

Co do samych lotów, zastrzeżeń nie mam, było szybko i przyjemnie. A te ich dziwne, losowo wydawane, soczki są zadziwiająco smaczne.
Załącznik:
2022-01-31.png
2022-01-31.png [ 626.15 KiB | Obejrzany 2527 razy ]

Na zdjęciu boeing 717. Pierwszy raz korzystałem z takiej rampy przy wysiadaniu.
Załącznik:
2022-01-31 (3).png
2022-01-31 (3).png [ 986.38 KiB | Obejrzany 2527 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 24 Kwi 2023 18:31 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Czy komuś zdarzylo się ze zmienili nuner rezerwacji?
Z ciekawosci sprawdzam dzis swoją rezerwację a tu zonk. Nie ma takiej rezerwacji.

Wpisalem nr biletu i rezerwacja wyskoczyla. Ale ma inny numer.

Pierwszy taki przypadek w zyciu mam.

Wyslane z telefonu przez Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Sty 2024 21:57 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1288
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Lot LIH - HNL po mojej prośbie na lotnisku czy można zmienic na wcześniejszy za darmo bez problemu to zrobili. Więc duży plus dla linii za elastyczność:)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group