Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Wrz 2017 15:03 

Rejestracja: 15 Cze 2016
Posty: 4
Witam.
Orientuje się ktoś z forumowiczów czy jest jakaś szansa i możliwość otrzymania od Wizzair historii swoich rezerwacji i zakupionych u nich lotów (wszystkich, również tych skasowanych)? Dokumentów, na których będzie informacja z moimi danymi, datą wylotu oraz cena.
Jakiś czas temu pisałem na tym forum o tym, że mój lot został skasowany https://www.fly4free.pl/forum/wizzair-odszkodowanie-za-opozniony-odwolany-lot,1498,106445&p=776472#p776404. Firma, która zajmuje się likwidacją szkód potrzebuje dokumentu potwierdzającego, że brałem udział w podróży. A dokumentu takiego nie posiadam.
Próbowałem się dodzwonić do Wizzair, ale po 3 nieudanych próbach zrezygnowałem.
Czy ktoś z Was przechodził coś takiego??

Z góry dzięki za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 06 Wrz 2017 15:16 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
Nie masz na mejlu nawet potwierdzenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Wrz 2017 15:19 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
w aplikacji masz past bookings albo find my booking
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Wrz 2017 17:00 

Rejestracja: 15 Cze 2016
Posty: 4
Niestety. Na mailu nie mam. Po powrocie skasowałem. Mój błąd. A w historii rezerwacji jest do roku wstecz.
Znam tylko numer lotu a numeru rezerwacji nie mam. Lipa. Dlatego zapytałem czy jest możliwość wyciągnięcia tych info od WizzAir.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group