Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Mar 2010 12:54 

Witam,

Rozglądam się za biletami Waw-Del.
Od dłuższego czasu jedynym połączeniem jakie znajduje w rozsądnej cenie jest to o którym byłą mowa wyżej przez Moskwę (aeroflot).

Pomyślałem jednak, że zapytam was o jakieś alternatywne możliwości/trasy.
Mogą być kombinowane (w granicach rozsądku), byle by cena była mniejsza od proponowanej przez a.flot: 1800zł

Interesują mnie dwa bilety. Termin 24.03-14.04, czyli około trzy tygodnie ("urlopu"), ale jesteśmy dość elastyczni.
Może być nawet zamiast Delhi, Bombaj czy Goa.


Gorąco pozdrawiam i z góry dziękuje.


Filip
Góra
 PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 09 Mar 2010 14:39 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Obadaj airarabia z Kijowa/Aten - potrafili mieć bilety po 170 dolarów w jedną strone.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Mar 2010 12:08 

Sprawdziłem,

Rzeczywiście z Aten do Delhi jest trochę taniej. Bilet kosztuje 430 euro.



Szukam dalej, jak byście mieli coś na oku to dajcie cynk :)


Pzdr
Filip
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Mar 2010 17:31 

Stwierdziłem, że wykorzystam możliwości internetu i popytam w kilu miejscach. Na innym forum wywiązała się większa dyskusja w nawiązania do mojego zapytania. Mniejsza o większość, zacytuje to co pisałem gdzie indziej ale głownie dlatego, że zawarte są tam ciekawe informacje dla osób szukających biletów do indii na najbliższe tygodnie.

Cytuj:
1800 to cena osiągalna od kilku tygodni w aeroflocie. Wczoraj wczesnym popołudniem usiadłem do systemu bukowania aeroflotu. Znalazłem w terminie 24.03-12.04 dwa bilety w cenie poniżej 3200zł.

Zanim zdążyłem za nie zapłacić, zniknęły.

Dziś, dosłownie przed chwilą doświadczyłem na stronie aflotu tego samego zjawiska.

Bilety w obie strony po 104 euro x 4 + 421 euro opłat = 837 euro za dwa bilety to około 3250zł za dwa bilety w dwie strony

W czasie jak piszę tego posta zniknęły bilety powrotne w cenie 104 i są już tylko za 130euro.

Doszedłem do momentu gdzie trzeba użyć kary. Wczoraj przed tym etapem (po wprowadzeniu danych z paszportu itp.) wyskoczyła informacja, że taryfa jest już niedostępna.

Wracając jeszcze do tych super cen na aeroflocie to polecam się sprężać bo z tego co widzę to znikają te bilety w pół godziny.


Ja po poważnej rozmowie z moją lepszą połową zmieniłem plany/ termin wyjazdu.

Podsumowując, polecam sprawdzać ceny na stronie aeroflotu kilka razy dziennie.

Pozdrawiam


Dodam jeszcze, że moim zdaniem (w tym konkretnym przypadku) lepiej korzystać ze strony linii a nie wyszukiwarek, bo informacje na nich zawarte są czasami nieaktualne, a w tym wypadku czas reakcji ma duże znaczenie :)



Pozdrawiam
Filip
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group