Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 216 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 27 Wrz 2017 00:18 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
kwiatek2379 napisał(a):
Cześć :)

pytanie takie jak w temacie. Czy po dokonaniu rezerwacji można jeszcze dodać usługę WizzFlex? Niektóre usługi można dodać jeszcze po dokonaniu rezerwacji. Proszę o informację. :)

Za pięknie by było ;) Ta usługa zawsze była do kupienia podczas rezerwacji,potem już nie dokupisz,bo byłoby to pole do nadużyć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 27 Wrz 2017 06:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Ale jak to: "nadużyć"? Jak mogłaś w ogóle pomysleć o tym, że ktoś mógłby chociaż pomyśleć o tym aby nadużyć? To oczywiste, że korzystałby tylko ten kto naprawdę by potrzebował i tylko i wyłącznie wtedy gdy naprawdę naprawdę by potrzebował. Nawet myśl o ewentualnym popełnieniu nadużycia wzbudzała by u wszystkich ciarki nie mówiąc o nieuniknionych cierpieniach moralnych a co dopiero mówić o wprowadzeniu czynu w życie. To absolutnie ale to absolutnie niemożliwe. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 27 Wrz 2017 08:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
@miriam z całą pewnością nie odniosła sie do Ciebie. Także moim zdaniem znalazła by się grupa która by to wykorzystała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 27 Wrz 2017 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Jak by tu delikatnie wytłumaczyć... To był rzecz oczywista sarkazm i na wszelki wypadek podkreśliłem to ikonką. Osobiscie urażony nie jestem.
Moim skromnym zdaniem znalazłaby się nie tylko grupa ale i cały tłum, który z chęcią by to wykorzystał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 28 Wrz 2017 22:30 

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 19
Czyli jest tak jak myślałem, dzięki za potwierdzenie :p to w takim razie pytanie do najbardziej doświadczonych klientów wizza, jeżeli bilet w dwie strony kosztował 168zl (z wdc) to jakie jest najlepsze wyjście z tej sytuacji jeżeli nie mogę lecieć na tych biletach? Zmiana rezerwacji się nie opłaca za bardzo (wysoka opłata). Po prostu niech przypadną? ;) będę wdzięczny za opinie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 28 Wrz 2017 22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Możesz spróbować odsprzedać ale trzeba zapłacić za zmianę nazwiska. Małe szanse że ktoś kupi. Jeszcze zależy gdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 28 Wrz 2017 23:05 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@kwiatek2379 Pogodzić się ze stratą i cieszyć,że tylko tyle. ;) Ludzie czasami nie mogą lecieć na rodzinny wypad np. za ponad tysiaka za wszystkich i też muszą przeżyć.Czasami ma się farta i zmienią coś w rozkładzie lub odwołają choćby jeden odcinek.Wtedy można odzyskać kasę .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 28 Wrz 2017 23:31 

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 19
Nie no ja wiem że to nie jest tragedia. Pytam po prostu osób bardziej doświadczonych o możliwe ścieżki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 06 Kwi 2018 17:30 

Rejestracja: 06 Kwi 2018
Posty: 1
WizzFlex to czyste oszustwo i służy wyłącznie do wyciągania dodatkowych pieniędzy od pasażerów WizzAir.
Na stronie WizzAir są informacje dotyczące WizzFlex które wprowadzają w błąd.
Nieprawdą jest, że można anulować lot - "a niewykorzystane środki zostaną przekazane na konto pasażera w WizzAir.
Prawda jest taka, że kiedy chciałam anulować lot i odzyskać pieniądze za niewykorzystany lot to dowiedziałam się, że koszty administracyjne przewyższają cenę biletu o blisko 150 PLN !!!!!
Nie dajcie się oszukiwać pięknie brzmiącymi zdaniami nt. WizzFlex - WizzAir oszukuje pasażerów nie zamieszczając kompletnych informacji nt tego jak działa WizzFlex i zarabia dodatkowe pieniądze na naiwności pasażerów!
WizzAir oszukuje!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 06 Kwi 2018 17:36 

Peregrynacja napisał(a):
........
Prawda jest taka, że kiedy chciałam anulować lot i odzyskać pieniądze za niewykorzystany lot to dowiedziałam się, że koszty administracyjne przewyższają cenę biletu o blisko 150 PLN !!!!!
............



czyli nie miałaś WizzFlex :!: :D
Góra
 PM off  
      
#31 PostWysłany: 12 Kwi 2018 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2015
Posty: 30
Loty: 60
Kilometry: 116 949
Cześć,

czy ktoś orientuje się ile trwa zwrot środków na konto Wizz Air po anulowaniu przy użyciu Flexa? Anulowałem, rezerwacja zniknęła, a środków nie ma, a potrzebuję kupić nowy lot...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 13 Kwi 2018 07:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
U mnie trwało to kilka minut
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 13 Kwi 2018 07:43 

A u mnie bodajże 2 czy 3 dni
Jakieś kilka tygodni temu
Góra
 PM off  
      
#34 PostWysłany: 26 Wrz 2018 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Dzień dobry All.

Mamy pytanko.
Właśnie zakończyła bieg moja karta Wizz - przy najbliższym locie, będę wznawiał.
Teraz tak - zrobiłem symulację zakupu biletów (priorytet, wybór miejsc)- łączny koszt 1170zł w tym ok 176wizzflex i 139 zwykłe członkostwo na rok (1+1).
Pytanie - jeżeli zrezygnuję - to zwracają WSZYSTKO - oprócz 176wizzflex i 139 za członkostwo - czy jeszcze sobie coś potrącają?? Opłaty administracyjne etc?

Dlaczego pytam?
Doszedłem do wniosku, że wolałbym już teraz zaklepać sobie termin na przyszłe lato - :) Gdyby pojawiła się znacząca obniżka na bilety, to rezygnuję z lotu i wykupuję po nowych stawkach..

Więc jak to jest z tym zwrotem??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 26 Wrz 2018 20:14 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@makesiu Powinni zwrócić wszystko oprócz ceny flexa i WDC ,ale płatne miejsca i priority możesz dokupić potem, więc z myślą o ew. zwrocie rezerwowałabym teraz bez tego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 02 Maj 2019 14:08 

Rejestracja: 01 Sie 2013
Posty: 99
Witam
Czy ktoś się orientuje czy przy anulacji opłata administracyjna też jest zwracana?
Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 02 Maj 2019 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Tak. Wszystko co wychodzi w skład ceny przelotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 19 Maj 2020 12:00 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 84
Jak długo są ważne środki po odwołaniu rezerwacji przez flexa. Na stronie Wizz piszą o 90 dniach:

Cytuj:
f. Zwrócona kwota może zostać wykorzystana w ciągu 90 dni od daty zwrotu. Data wylotu nowych lotów zarezerwowanych z wykorzystaniem zwróconej kwoty nie musi przypadać w tym terminie.

https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... /wizz-flex


Czy to faktycznie tak jest? Nie można tego wykorzystywać "dożywotnio"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 19 Maj 2020 12:03 

Rejestracja: 08 Lis 2015
Posty: 1031
platynowy
90 dni od chwili anulacji, ale wracają na konto po 3 dniach. Więc do wykorzystania masz czas 87 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 19 Maj 2020 13:04 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
Mam jeszcze pytanie o flex
1. Mam bilet z flex, np do Paryżewa, zmieniam na Bolonię, ale potem ta Bolonia też mi nie pasuje i znów chcę zmienić i czy flex działa na tę zmianę dalej?
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej


Ostatnio edytowany przez Abcn, 19 Maj 2020 14:24, edytowano w sumie 1 raz
Przenoszę tu, zobacz posty o zmianach cen 8)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 216 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group