Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Lut 2021 17:12 

Rejestracja: 23 Sty 2020
Posty: 22
czasami na różnych grupach podróżniczych FB pojawiają się ogłoszenia o sprzedaży biletów w danym kierunku z puli biletów pracowniczych
ceny znacznie tańsze niż bezpośrednio na stronie przewoźnika

korzystał ktoś z takich biletów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów
Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast
#2 PostWysłany: 13 Lut 2021 18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
Ja korzystałem, ale jako pracownik. Nie znam polityki wszystkich linii świata, ale w mojej firmie coś takiego nie jest możliwe. Można zabrać kogoś znajomego albo z rodziny ze sobą. Ale samotny pax nie poleci, nawet jak mu kupisz bilet. Więc albo to oszustwo albo jakaś linia daje się mocno naciągać swoim pracownikom.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Lut 2021 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 629
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Kiedyś słyszałem od osoby pracującej w Wizzair, że mają określoną ilość biletów pracowniczych rocznie i że mogą je wykorzystać, dać komuś bliskiemu, bądź sprzedać (bilety na jakikolwiek kierunek i chyba w najdroższej taryfie). Również widziałem raz ogłoszenie na jakiejś grupie na FB osoby, która ze zdjęcia profilowego można było wywnioskować, że jest stewardem.

Tak więc moim zdaniem w przypadku biletów W6 jest to możliwe, ale lepiej się upewnić co do "sprzedającego" ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus95 lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 14 Lut 2021 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
słowo klucz "w najdroższej taryfie", a kolega wyżej pisze, że ceny sporo niższe niż u przewoźnika...jeżeli to bilety na wizza to już jest podejrzane
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Lut 2021 12:03 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6248
Loty: 476
Kilometry: 1 003 603
@kubus95 chyba, ze chodzi mu o to,ze te pracownicze sa z airport check in/priority i bagazem
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Lut 2021 14:48 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2062
złoty
@oskiboski dokładnie o to chodzi. Na fejsie co chwila pojawiają się takie oferty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Sie 2021 12:26 

Rejestracja: 24 Sty 2021
Posty: 3
podbijam temat? czy ktoś już ma doświadczenia z takimi biletami? pracownik wizz aira rezerwuje, dostaje się kod rezerwacji i można podobno lecieć .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Sie 2021 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
-- 01 Sie 2021 13:55 --

Tak, kumpel tak ostatnio leciał wizzem.
_________________
Image


Ostatnio podbity przez kubus95, 01 Sie 2021 13:55
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Michal Krzysztofik oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group