Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Maj 2017 11:22 

Rejestracja: 03 Mar 2012
Posty: 30
Loty: 11
Kilometry: 28 817
Hej
Jako ze niedługo mam okrągłe urodziny wymyśliłem, że pojadę na lotnisko Pyrzowice i kupię tam bilet i gdzieś polecę w ramach prezentu dla siebie.
No i pytanie, czy można tak tanio kupić bilet i raczej chodzi mi o czartery biur podróży? Czy jest w ogóle taka możliwość?

Może ktoś ma jakieś doświadczenie.

Dzięki


A
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 27 Maj 2017 11:31 

W tej opcji można TYLKO np. z butelką wina, szampana z truskawkami (nie wiem co na to zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych) lub bez alkoholu .....udać się na taras widokowy i do woli popatrzyć jak lądują i startują samoloty.

W dobie internetu tak to działa NIESTETY dla Ciebie
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Maj 2017 12:28 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Kiepsko - to nie Warszawa czy np. Berlin :oops:
Jest stanowisko Itaki i te same oferty pakietów turystycznych co w necie / także bilety charterowe :
https://biletylotnicze.itaka.pl/
plus możliwość zakupu ze strony lotniska / przekierowanie na ESky :
https://www.katowice-airport.com/pl/pasazer/kup-bilet
oraz stanowisko LOT/Lufthansa ale wiadomo jakie są ceny last minute w Star Alliance :o
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Maj 2017 12:43 

Rejestracja: 03 Mar 2012
Posty: 30
Loty: 11
Kilometry: 28 817
Dzięki. Przy moim skromnym budżecie i cenach czarterów zostaje mi jednak ten taras widokowy :)
Góra
 Profil Relacje PM off
jakwilk lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 27 Maj 2017 12:58 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@‌Biko‌ - na lotniskach w Warszawie czy Berlinie da się kupić bilety taniej niż w internecie? Chyba nie za bardzo. Nie wydaje mi się, by było to możliwe na jakimkolwiek lotnisku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Maj 2017 13:13 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
sa biura podrozy obwieszone last minute, nie wiem jakie sa ceny vs internet, mozliwe ze w dniu wyjazdu sa jakies znaczace przeceny..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Maj 2017 13:16 

Oczywiście że się nie da. Kupić na lotnisku taniej , niż w internecie To legenda miejska. NIE MA żadnych tanich biletów/wycieczek itd do kupienia na lotniskach. Warszawa, Berlin czy jakiekolwiek inne.

PS. Nie kumam o co właściwie chodzi autorowi tematu ?
Chcesz gdzieś polecieć w dzień urodzin ?
Kup sobie bilet lotniczy w internecie lub wycieczkę w biurze podróży lub bilet czarterowy na tą datę i leć.
Nie wiem , po co kombinujesz jak koń pod górę , żeby kupić na lotnisku.
Można l, lecz jest o wieeeele drożej. A budżet masz ponoć cieniutki..

PS nr 2 Nie ma żadnych przecen na lotniskach. TYLKO w necie szukać.
Góra
 PM off
krasnal lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 27 Maj 2017 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 754
Loty: 205
Kilometry: 638 916
srebrny
Ja kiedyś widziałem ,że się tak dało :D

Załącznik:
Wniebowzieci 1973 3.jpg
Wniebowzieci 1973 3.jpg [ 17.76 KiB | Obejrzany 2274 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 27 Maj 2017 13:57 

Ale też zapomniałeś, że przed wygrali w TOTKA :) , a i autor/ka jasno określił swoje możliwości finansowe
Góra
 PM off
J.1 lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 27 Maj 2017 14:53 

iluvatar napisał(a):
Jako ze niedługo mam okrągłe urodziny wymyśliłem, że pojadę na lotnisko Pyrzowice i kupię tam bilet i gdzieś polecę w ramach prezentu dla siebie.


"Podziękuj" temu kto wymyślił Internet - takie możliwości są w dzisiejszych czasach bardzo ograniczone.

Jeśli chcesz zrobić sobie spontaniczny wyjazd w dniu urodzin, to najlepiej dzień przed urodzinai przeglądaj oferty biletów lotniczych w biurach podróży (np. w Rainbow Tours). Czasem na ostatnią chwilę (kilkanaście godzin przed wylotem) pojawiają się pojedyncze bilety w dobrych cenach. Często to są bilety w jedną stronę - być może taki "prezent" na urodziny byłby całkiem interesujący :)
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: mucha oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group