Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lip 2016 21:11 

Rejestracja: 11 Lip 2016
Posty: 17
Planuję wizytę w Disneylandzie, ale nie znam dokładnego dnia wizyty.

Jak kupić i gdzie bilet aby nie przepłacić niepotrzebnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 12 Lip 2016 23:13 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
4 lata temu byłem z dziećmi w Disneylendzie. Bilety kupowaliśmy za pośrednictwem francuskiego odpowiednika naszego Empika. Była to strona po francusku, ale już nie pamiętam nazwy. W każdym bądź razie cena była jak dla Francuzów czyli znacznie niższa. Nikt nas przy wejściu nie pytał o żadne dokumenty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Lip 2016 23:22 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1288
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
viewtopic.php?t=31125
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Lip 2016 11:32 

Rejestracja: 11 Lip 2016
Posty: 17
No właśnie czytałam ten wątek, niestety umarł rok temu...
Patrzę na stronie FNAC, ale nic nie rozumiem, nie wiem, który mam wybrać...

Patrzę też na stronie parku, widzę, że bilet jednodniowy MINI kosztuje 47EUR, to chyba niedrogo...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group