Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 31 Maj 2019 13:46 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
Nie powiem Ci, zakładałem to konto lata temu - jak tylko startowali z ofertą płatną - potrzebowałem raportu (płatnego) i wtedy podczas zakładania konta chyba trzeba było załączyć skan dowodu jak dobrze pamiętam a jak to działa dziś niestety nie wiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#62 PostWysłany: 01 Cze 2019 09:29 

Rejestracja: 20 Gru 2018
Posty: 71
BarneyGF napisał(a):
Założyłem konto w Bancovo i mam taki komunikat dotyczący raportu BIK:

Cytuj:
Ups! Coś poszło nie tak jak powinno, ale prawdopodobnie jest na to rada.
Prosimy skontaktuj się z Infolinią BIK i opisz sytuację. Numer telefonu to 22 310 44 44, a infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00.
Status BIK zostanie udostępniony po kontakcie z BIK i usunięciu przyczyny błędu.


Natomiast jak zaloguje się na swoje konto BIK, to mogę zobaczyć swoją ocenę punktową (ale nieaktualną, a z 14 maja, wtedy kiedy przeklikałem to w Bancovo).

Coś im sie popsuło, u mnie jest podobnie, wywala błąd 500 w bancovo. Jednak przy okazji dane w portalu bik.pl aktualizują się bez problemów, także może trochę okrętnie, ale nadal jest darmowy dostęp aktualnej do oceny :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 07 Paź 2019 12:23 

Rejestracja: 26 Maj 2015
Posty: 136
Nic się nie popsuło,zrezygnowali z darmowego sprawdzania BIK... a taka fajna opcja była,można sobie było za darmo sprawdzić bik....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 07 Paź 2019 12:47 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
A to nie były jakieś groszowe sprawy? Rejestrowałem się tam, ale nie przeszła autoryzacja mojego skanu dokumentu tożsamości i kazali wysłać mailem lub ponownie przez system (za opłatą). Na infolinii dałem im do zrozumienia, że chyba ich pogięłło. Drugi raz nie aplikowałem, ale stratę opłaty przełknąłem jakoś bez wyrywania włosów z głowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 08 Paź 2019 14:19 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
BIK chyba do weryfikacji używał przelewu na 1 zł, któego nie oddawał - nie wiem na jakiej podstawie, skoro banki czy chociażby firmy typu Panek nawet takie grosze oddają, albo dopisują do stanu konta.
Natomiast raport czy abonament na raporty to raczej kilkadziesiąt zł (informacja ustawowa za darmo, ale zdecydowanie uboższa niż kiedyś, no i trzeba się wysilić, żeby ją dostać - kiedy wystarczyło parę klików).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 07 Maj 2020 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Alerty BIK przez 3 m-ce za darmo
https://www.cashless.pl/7699-alert-bik-ile-kosztuje
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#67 PostWysłany: 26 Lis 2020 16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
BIK udostępni klientom aplikację mobilną
https://www.cashless.pl/8976-aplikacja-bik
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 18 Sty 2021 16:14 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Apka ruszyla

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Szybki ... 38756.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 29 Sty 2021 11:02 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
z których alertów korzystacie ? komuś się to przydało, założyłem to kiedyś, ale na razie nie wykupowywałem dodatkowych pakietów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 29 Sty 2021 11:30 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Te zwykłe za opłatą 24 zł rocznie spokojnie wystarczą, by wiedzieć że ktoś cię u nich sprawdzał

A i to potrafi podnieść ciśnienie, szczątkowa informacja jaki bank czy instytucja o ciebie w BIK pytała :)
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 lubi ten post.
 
      
#71 PostWysłany: 25 Cze 2021 15:57 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
Ktoś wie co taki mail oznacza?
- wpisanie do BIK karty kredytowej (wczoraj podpisałem umowę o nową)
- pytanie z Diners o moją ocenę (dziś złożyłem wniosek o kartę)
nigdy nie miałem wcześniej takiego maila z BIK - mam tam konto, ale szkoda mi kasy na płacenie za jakieś raporty (kiedyś zrobili mi taki ogólny za darmo)

Witaj!

25-06-2021 14:58 zarejestrowano w BIG InfoMonitor nowe informacje na Twój temat. Zaloguj się na www.bik.pl i sprawdź szczegóły w Raporcie BIK.

Pozdrawiamy
BIK
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 25 Cze 2021 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
pewnie masz włączoną opcję "Alerty BIK, ostrzegające 24/7 o próbie wyłudzenia z wykorzystaniem Twoich danych osobowych." lub po prostu gdy bank sprawdza Twoje dane w związku z ew. kredytem :)
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 25 Cze 2021 16:08 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@suszek - ja tam nic nie uruchamiałem, ale jak sprawdzenie to Diners pewnie bo bank już wczoraj wydał mi kartę.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 25 Cze 2021 16:34 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
pewnie wpisali limit karty

raz na pol roku mozna wygenerowac raport za darmo ("kopia danych")
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 25 Cze 2021 16:46 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Diners składa zapytanie w momencie wnioskowania o kartę.
Ale później jak już się tę kartę posiada, to NIE jest ona raportowana w BIK: ani sam fakt posiadania ani tym bardziej limit.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: eldoras oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group