Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Jak wyrobić wizę na Białorus.

Na początek, jakie są min. wymagania do wyrobienia tej wizy:

Ambasada Białorusi napisał(a):
Paszport powinien zawierać podpis i być ważny co najmniej 3 miesiące po ukończeniu okresu ważności wizy oraz koniecznie zawierać czyste strony (co najmniej są 2);


Gdzie można ją wyrobić:

Oczywiście, przez różne biura podróży, ale można także pójść prosto do konsulatu/ambasady i wyrobić ją. Nie trzeba się zarejestrować, jak do Rosyjskiej, wystarczy się pojawić w określonej godzinie pracy ambasady/konsulatu. Zwykłym upoważnieniem, można wyrobić i odebrać wizy naszych kompanom podróży.

Adresy Ambasad i Konsulat w Polsce
[+] Pokaż
Ambasada
ul. Wiertnicza 58, 02-952 Warszawa
Czynna: Od poniedziałku do piątku
Godziny przyjęć: 9:00 — 12:00 — przyjmowanie wniosków wizowych, 15:00 — 16:00 — odbior paszportów
tel: +48 (22) 742-0710
email: poland.consul[at]mfa.gov.by


Konsulaty
Białystok
ul. Elektryczna 9, 15-080
Czynna: Od poniedziałku do piątku
Godziny przyjęć: 9:00 — 11:45 — przyjmowanie wniosków wizowych, 15:00 — 16:00 — odbior paszportów
tel: +48 (85) 664-9946
email: poland.bialystok[at]mfa.gov.by


Gdańsk Oliwa
ul. Noakowskiego 9, 80-313
Czynna: Od poniedziałku do piątku
Godziny przyjęć: 9:00 — 12:00 — przyjmowanie wniosków wizowych, 14:30 — 15:30 — odbior paszportów
tel: +48 (58) 341-0026
email: poland.gdansk[at]mfa.gov.by


Biała Podlaska
ul. Sitnicka 77, 21-500
Czynna: Od poniedziałku do piątku
Godziny przyjęć: 9:00 — 12:00 — przyjmowanie wniosków wizowych, 13:30 — 15:30 — odbior paszportów
tel: +48 (83) 342-1814
email: poland.bialapodlaska[at]mfa.gov.by


Godziny pracy warto sprawdzać także tu: http://poland.mfa.gov.by/pl/kunsulaty/


Następne pytanie, która wiza nam będzie potrzebna?

Cennik

[+] Pokaż
Załącznik:
Bialorus.JPG


(Jest błąd przy wizie grupowej tranzytowej, cena to 8 EUR i 33 EUR za osobę)


Jak widać, wybór dość spory, a ceny nie powalają, jak np. z tymi do wizy Rosyjskiej.

Rodzaje wizy/wymagane dokumenty

Wiza tranzytowa

Jak sama nazwa świadczy, to wiza, żebyśmy mogli przejechać Białoruś. Wymagane dokumenty: Wiza do kraju docelowego (np. Rosja) albo bilet do kraju docelowego (lotniczy, kolejowy) albo do granicy (najtańszy bilet kolejowy do Brześcia albo Grodna np.) Wiza wydawana jest na 48 godzin (od 24:00 do 23:59)

Uwaga Osoby które lecą Belavią do Moskwy z przesiadką w Mińsku, potrzebuję wizę tranzytową do tego kraju.

Wiza krótkoterminowa

Tutaj są 2 opcje. Wiza turystyczna i prywatna.

Wiza turystyczna, nie jest tak łatwa do wyrobienia, jak się wydaje. Trzeba dostać zaproszenie od biura podróży w Białorusi, które współpracuje z Ministerstwem Spraw Zagranicznych Republiki Białoruś.

Najlepiej jest starać się o wizę prywatną. Nie trzeba tutaj mieć dużo do wyrobienia jej. Wystarczy jedynie adres osoby w Białorusi (były przypadki, ze ludzie wybierali byle jaki adres na gogle maps, i wypisywali byle jakie imię i nazwisko) a czasami pracownik ambasady/konsulatu poprosi o ksero paszportu osoby zapraszającej. Większość z nas ma jakiegoś kolegę/koleżankę, który z chęcią pomoże z adresem albo z ksero. A jak nie, polecam airbnb lub couchsurfing. Tam beż problemu dostaniemy wszystkie dane :)

Wiza wydawana jest na 30 dni. Jak ktoś chce do 3 miesięcy to już wymagany jest zaproszenie z OVIRu.

Ubezpieczenie Zdrowotne

[+] Pokaż
Ambasada Białorusi napisał(a):
Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne dla cudzoziemców.

Cudzoziemcy, którzy czasowo przebywają albo czasowo mieszkają na terytorium Republiki Białoruś, muszą posiadać ważną umową obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego, zawartą z kompanią “Belgosstrakh” lub «Beleximgarant», czy umową ubezpieczenia zdrowotnego, zawartą z dowolną ubezpieczeniową firmą zagraniczną.

Umowa ubezpieczenia zdrowotnego, która została zawarta z ubezpieczeniową firmą zagraniczną, musi:

- zawierać nazwę ubezpieczeniowej firmy zagranicznej, adres siedziby, numery telefonów ubezpieczeniowej firmy zagranicznej lub assistance międzynarodowego, również imię i nazwisko, imię ojca (jeżeli ono jest) cudzoziemca;

- być ważna na terytorium Republiki Białoruś;

- być ważna przez cały okres pobytu tymczasowego albo czasowego zamieszkania na terytorium Republiki Białoruś, w tym pokrywać wszystkie zaplanowane dni pobytu w okresie ważności wizy;

- mieć określoną sumę ubezpieczenia w wysokości nie mniej niż 10 000 euro.

A tutaj parę firm, które honoruje Białoruś

http://www.axa.pl/
http://www.reso.com.pl/
http://www.tueuropa.pl/
http://www.signal-iduna.pl

Koszt ubezpieczenia na 1 dzień to około 0.5 euro. Można ubezpieczenie kupić przez neta, albo pójść do oddziału (każda z tych firm ma odział obok konsulatów) i wyrobić na miejscu.

Mamy już wszystkie dokumenty? No to zaczynamy!

Uwaga Dokumenty niezbędne do otrzymania wizy należy składać Z ZASADY nie wcześniej niż 3 miesiące przed zaplanowaną podróżą.

Trzeba wypełnić wniosek: http://poland.mfa.gov.by/pl/consular_is ... s/wniosek/
Wydrukować, i podpisać niebieskim długopisem

Zdjęcie: wymiary 35 x 45 mm

Ubezpieczenie

Wpłata: Płatność dokonuje się w oddziale banku w dniu złożenia wniosku wizowego

Uwaga Przy odbiorze wizy obowiązkowo trzeba pokazać potwierdzenie opłaty!

Uwaga Wydział Konsularny nie przyjmuje dokumentów nadesłanych do Konsulatu faksem, pocztą lub pocztą elektroniczną.


Po rozmowie w panią/panem w konsulacie, zostaniemy proszeni do odebrania paszportu z wizą po 2 albo 5 dniach po złożenia wniosku.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 356 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#81 PostWysłany: 28 Kwi 2016 21:53 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Co konsulat to inna decyzja. U nas jest podobnie. Kolega w Gdańsku musiał przedkładać dodatkowe dokumenty, których nie wymagano w BP. Choć z drugiej strony tak mi się zawsze wydawało, że najpierw trzeba mieć wizę kraju docelowego, by dostać tranzytową do niego...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#82 PostWysłany: 14 Maj 2016 13:15 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Białoruś rozważa zniesienie wiz dla zagranicznych turystów
http://podroze.onet.pl/bialorus-rozwaza ... tow/8wt54j
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#83 PostWysłany: 14 Maj 2016 14:19 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Ojej świetnie, oby w tym gronie była Polska!, Lubię ten kraj i na pewno bym go dokładniej poznał. Choć politycznie to mogą być marne szanse, że będzie w tym gronie Najjaśniejsza.
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#84 PostWysłany: 15 Maj 2016 12:49 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Mam dalekie przekonanie, że to jednak kaczka dziennikarska. W artykule wspomniano o Rosji, a obywatele tego kraju nie muszą mieć wizy na wjazd do Białorusi. Podobnie jak kilka innych postsowieckich krajów.
Jeśli Białoruś miałaby podratować swój budżet w turystyce to taka decyzja musiałaby już dawno zapaść, aby biura turystyczne mogły się odpowiednio przygotować do obsługi nowej rzeszy turystów z Zachodu. Zatem nie ma co się spieszyć z planami wyjazdowymi.

BTW, od 2010 roku czeka na wdrożenie (ratyfikacja polska już jest dawno) Umowa o małym ruchu granicznym między Polską a Białorusią. Sprawa nie jest taka prosta, bo infrastruktura techniczna nie jest odpowiednio przygotowana. Np. takie przeprawy na Bugu jak Most Warszawski w Terespolu i most w Sławatyczach mają iść do remontu w tym roku, a to ograniczy ich i tak już graniczną przepustowość. Link http://znadniemna.pl/4487/bialorus-wprowadzenia-malego-ruchu-granicznego-polska-brakuje-przejsc-granicznych/ do wiadomości po Polsku.

[PS]
Doczytałem na stronie białoruskiej Belty w czym rzecz. Dziennikarze z Onet podchwycili news i zrobili tylko szum, bo jak sam rozmówca mówił trwają prace, ale rozmowy pomiędzy trzema ministerstwami nie są łatwe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#85 PostWysłany: 16 Maj 2016 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2014
Posty: 125
Tylko dla zagranicznych turystów, którzy przyjeżdżają wypoczywać w bialoruskich sanatoriach. Myslam ze decyzja bedzie do 2017
_________________
Minsk-Bialorus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#86 PostWysłany: 10 Cze 2016 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 944
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
lukasz0207 napisał(a):
Czy ktoś starał się ostatnio o wizę tranzytową? W te wakacje będę jechał nad Bajkał koleją transsyberyjską i chciałem jechać przez Białoruś. Trasa Terespol-Brześć-Białoruś-Moskwa... Wiza tranzytowa jest na dwa dni, tyle czasu wystarczy mi na zobaczenie Mińska i przejechanie Białorusi. Pisaliście, że za pierwszym razem nie trzeba zaproszenia, ale właśnie patrzę na wniosek o wizę tranzytową i tam są dwa punkty dotyczące danych osoby/instytucji zapraszającej. Pod tym linkiem jest wniosek http://www.bpcentrum.com/wzor%20wniosek%20wizowy%207.pdf, zaproszenia dotyczy punkt 20 i 21. Z drugiej strony jak czytałem na stronie jakiegoś pośrednika to było napisane, że zaproszenie jest pomocne, ale nie wymagane. Teraz już sam nie wiem, może mi to rozjaśnicie.


Hej,

lece we wrzesniu do Kazachstanu z Minska (dolot z WAW do MSQ LOTem) i zamierzam starac sie o dwukrotna wize tranzytowa. We wniosku wizowym mozna wybrac odpowiednia opcje, ale w polu 19. formularza jest miejsce tylko na wpisanie jednej daty. Wiecie moze, jak "obejsc" ten problem?
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#87 PostWysłany: 13 Cze 2016 20:34 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
Ja tam wpisałam daty lotów belavia
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#88 PostWysłany: 15 Cze 2016 14:52 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
@travellista Jeśli składasz o wizę tranzytową to musisz mieć ksero strony z paszportu z wizą kraju docelowego (np. Kazachstan) i oczywiście wydruk z rezerwacją lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#89 PostWysłany: 15 Cze 2016 21:36 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 366
niebieski
Wyrabiałem kilkakrotnie białoruskie tranzytówki na podróż do Rosji bądź Kazachstanu, i nigdy nie wymagano ode mnie biletów na przejazd. Wystarczała ważna wiza kraju docelowego oraz ubiezpieczenie na przejazd przez Białoruś
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#90 PostWysłany: 18 Cze 2016 00:50 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 85
Loty: 94
Kilometry: 182 398
Chciałbym Wam Wszystkim podziękować za pomoc, już wróciłem z Białorusi, podzielę się z Wami moje doświadczenie, naprawdę procedura jest łatwa i przyjemna.

Tydzień przed złożeniem dokumentów: Znalazłem na Couchsurfingu chłopak który bardzo chętnie podeśli swój skan paszportu, mimo się z nim nie zobaczyłem w Mińsku. Polecam również tripadvisor, lonleyplanet, wystarczy napisać ogłoszeniem z pytaniami.

Dwa dni przed złożeniem dokumentów, napisałem maila do AXA po ubezpieczenie:
znalazłem adres mailowy na stronie [url]AXA.pl[/url], adres mailowy to: turystyka.Dut@axa.pl

W ciągu godzinę dostałem ubezpiecznie w formie PDF po zasięgowaniu (16zł)

Potrzebne dokumenty:

1. Wniosek (wypełnić na komputerze, jak studiujesz wpisujesz nazwę Uniwersytetu zamiast miejsce pracy)
2. Zdjęcia
3. Paszport
4. Ubezpieczenie
5. W przypadku wizy prywatnej - skan paszportu osoby zapraszającej

Miałem wszystko, oprócz skan paszportu osoby zapraszającej, dlatego, że dostałem w formie zdjęć wysłane na mailu.

Godzina przed zamknięciem udałem się do Ambasady, złożyłem to co trzeba, a na koniec Pani z okienka pyta o skan paszportu, powiedziała, żebym wysłał teraz na e-mail ambasady, 5 minut przed zamknięciem, trafiło do ich maila, zdążyła wydrukować.

Potem z kwitem trzeba się udać do Millenium Bank który jest dosłownie 5 min dalej, opłata za wizy wynosił 25euro,

Tydzień później Tata odebrał mój paszport, wystarczy napisać na czystej kartce, imię, nazwisko i PESEL osoby odbierającej paszportu i swoje imię, nazwisko i PESEL, do tego swój podpis.

Podsumując: Wiza(25euro), ubezpiecznie (16zł) = ok. 125zł

Zalety wizy prywatnej: Dużo taniej, łatwej.
Wada: trzeba uzyskać skan paszportu od Białorusina

Załączniki:
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png [ 539.36 KiB | Obejrzany 1973 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#91 PostWysłany: 27 Cze 2016 23:41 

Rejestracja: 27 Cze 2016
Posty: 1
Witam
Wybieramy się z mężem do Białorusi, będziemy jechać od strony litewskiej potem jedziemy na Ukrainę. Na Białorusi mamy rezerwacje hoteli dokonaną przez booking com. Czy sam wydruk potwierdzenia rezerwacji wystarczy aby uzyskać wizę? i o jaką powinniśmy się starać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#92 PostWysłany: 08 Lip 2016 14:27 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Ile dni czekaliscie na paszport z wiza od momentu zlozenia wniosku. Czy mozna zaufac, ze jest to rzeczywiscie 5 dni? Czy data jest wyznaczona czy to raczej termin instrukcyjny? Dzieki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#93 PostWysłany: 08 Lip 2016 14:31 

Karolina_s napisał(a):
@travellista Jeśli składasz o wizę tranzytową to musisz mieć ksero strony z paszportu z wizą kraju docelowego (np. Kazachstan) i oczywiście wydruk z rezerwacją lotu.

A jeśli kraj docelowy nie wymaga wizy albo udziela VoA?
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#94 PostWysłany: 08 Lip 2016 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
To nic nie potrzeba. Ja wydrukowałem taką informację ze strony ambasady kraju docelowego, że wizy dla obywateli RP nie są wymagane ale Pani w ambasadzie tego nie chciała, powiedziała, że nie potrzebne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#95 PostWysłany: 08 Lip 2016 15:00 

@Gaszpar, to ciekawe bo właśnie dzwoniłem do Ambasady, a mój przypadek jest taki:
lot z MSQ do IKA, planowana VoA na lotnisku w IKA i pani powiedziała, ze do wizy tranzytowej muszę uzyskać wizę irańską w Warszawie, a nie VoA. Szkoda.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#96 PostWysłany: 08 Lip 2016 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Jak ja robilem w listopadzie a wycieczke kończyłem w Tajlandii to nie chcieli. W przypadku Iranu moze byc inaczej bo tam jednak jest VISA na lotnisku a w Taj nie wiza tylko zezwolenie na pobyt. Ale ogolnie mialem wtedy wrazenie, ze bardzo lajtowo podchodza do wydawania wiz bo np. nie mialem biletow kolejowych do Mińska jeszcze.
Pani, ktora przyjmowała dokumenty wróciła od konsula i powiedziala, ze konsul ich wymaga. Jak powiedzialem, ze kupuje z przejazdem na 2biletach bo duzo taniej i jeszcze nie mam to powiedziala, ze przekona konsula i bedzie OK i faktycznie nie musialem ich przedstawiac.
A zdjecie przycieła nożycxkami jak format nie odpowiqdał
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#97 PostWysłany: 11 Lip 2016 12:26 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
ansbach1 napisał(a):
Ile dni czekaliscie na paszport z wiza od momentu zlozenia wniosku. Czy mozna zaufac, ze jest to rzeczywiscie 5 dni? Czy data jest wyznaczona czy to raczej termin instrukcyjny? Dzieki


5 dni roboczych, jeśli wypada weekend to nie liczą tych dni. Czasem jest to 4 dni, ale przy składaniu wniosku urzędniczka sama ci poda kiedy przyjść.

Gaszpar napisał(a):
A zdjecie przycieła nożycxkami jak format nie odpowiqdał


To już nie fair. U mnie po prostu nie przyjęła wniosku i oddała wszystko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#98 PostWysłany: 16 Lip 2016 19:31 

Rejestracja: 27 Sie 2012
Posty: 92
mam pytanie, jedziemy do Mińska w 4 osoby (w tym jedna osoba z Bułgarii, która nie ma preferencyjnych stawek wizowych), ale naszła mnie myśl, że znajdę sobie kogoś z rodziny, który wypełni dodatkowo jeden wniosek zapłacimy za niego 10 EUR i wtedy zamiast płacić 3x25E + 1x60E = 135E zapłacimy 50eur. Teraz pytanie czy w tym przypadku wszystkie osoby z wniosku muszą stawić się razem na granicy przy jej przekraczaniu? Co jeżeli ta 5 osoba, która jest na doczepkę się nie pojawi?

Dzięki z góry za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#99 PostWysłany: 16 Lip 2016 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2012
Posty: 245
Loty: 364
Kilometry: 669 576
niebieski
lsk napisał(a):
mam pytanie, jedziemy do Mińska w 4 osoby (w tym jedna osoba z Bułgarii, która nie ma preferencyjnych stawek wizowych), ale naszła mnie myśl, że znajdę sobie kogoś z rodziny, który wypełni dodatkowo jeden wniosek zapłacimy za niego 10 EUR i wtedy zamiast płacić 3x25E + 1x60E = 135E zapłacimy 50eur. Teraz pytanie czy w tym przypadku wszystkie osoby z wniosku muszą stawić się razem na granicy przy jej przekraczaniu? Co jeżeli ta 5 osoba, która jest na doczepkę się nie pojawi?

Dzięki z góry za odpowiedź



Kompletnie tego nie rozumiem ...

No ale mogę podzielić się swoimi uwagami: każda wiza jest imienna i opłata też (wpisują jej kwotę na wizie w paszporcie).

Zresztą mam już dwie. Jedną robiłem w Warszawie. Chciałem tranzytową ale mimo, że zatrzymałem się tylko na jeden dzień (mniej niż 48h) pani nie pozwoliła mi złożyć takiego wniosku bo jak stwierdziła: "przyjazd autobusem a wylot samolotem to nie jeden bilet i nie tranzyt" ?! Trudno się spierać. Konsternacja - wypełniłem wniosek o wizę prywatną i taka dostałem (bez ksera paszportu). Pewnie chodziło o opłatę, za wizę turystyczną trzeba zapłacić 10 EUR więcej :-(

Drugą robiłem w Londynie. Tranzytowa bez problemu, choć loty na dwóch różnych biletach. Opłata 15 GBP (specjalna zniżkowa między innymi dla obywateli Polski)
_________________
pozdrawiam:

Image

https://mojeflagi.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Białoruś - wiza
#100 PostWysłany: 16 Lip 2016 21:51 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Kiedy skladales wniosek o wize w Warszawie? Mysle, ze juz z takimi wizami nie ma problemu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 356 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group