Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Lip 2017 12:21 

Rejestracja: 04 Wrz 2013
Posty: 6
Loty: 29
Kilometry: 37 605
Cześć wszystkim,
z okazji tego, że mam urlop w terminie 10-23 lipca planuję kilkudniowy wypad na Białoruś w rejony objęte wjazdem bezwizowym (Grodno, Kanał Augustowski). Z Białorusi można wrócić przez Litwę zwiedzając Kowno, Wilno lub Kłajpedę, albo wrócić przez okolice Augustowa odpoczywając nad okolicznymi jeziorami. Jestem z Przemyśla, dlatego wyjazd planuję z południowej Polski, oczywiście mogę dojechać do kogoś kto chciałby zacząć podróż z Rzeszowa, Warszawy lub nawet Białegostoku. Mam dostępne auto, ale chetnie pojadę też autostopem lub autobusami (do Warszawy lub Białegostoku, następnie do Grodna). Wyjazd niskobudżetowy, na spokojnie, zwiedzanie, wypoczynek, poznawanie ludzi. Mam 25 lat, znam podstawy rosyjskiego, więc na Białorusi nie będzie problemu. W razie nieznalezienia chętnych na Białoruś alternatywą jest kilkudniowy wyjazd do Mołdawii szlakiem win ;) Chętnych zapraszam do kontaktu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 10 Lip 2017 12:39 

Rejestracja: 04 Wrz 2013
Posty: 6
Loty: 29
Kilometry: 37 605
Do koleżanki Natalii, która występuje pod loginem guuchan: mam zablokowane wysyłanie prywatnych wiadomości, napisałem do administratora forum o odblokowanie, nie wiem ile to potrwa. Nie mam jak się z Tobą skontaktować. Odezwij się przez FB: https://www.facebook.com/grzegorz.kozak.37 lub pod numerem telefonu : 513197726. Może uda się wybrać do Mołdawii :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Lip 2017 13:03 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
@grzybek1906 prywatne wiadomości można wysyłać dopiero po dodaniu 5 postów na forum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group