Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 597 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 30  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 19 Mar 2017 20:02 

pasztet napisał(a):
Nie mogę znaleźć tego w regulaminie. Czy trzeba wykonać jakiś obrót co miesiąc tą kartą czy wystarczy raz wydać 20zł, odebrać walizkę, kartę spłacic, zrezygnowac z ubezpieczenia i na rok ją głęboko schować, a po roku zrezygnować? Są jakieś dodatkowe koszty?

Nie trzeba chyba, że chcesz nabijać punkty albo dostać powerbanka. Wydajesz 20zł, odbierasz walizkę, rezygnujesz z ubezpieczenia i tyle - kartę możesz schować do szuflady.
Góra
 PM off
pasztet uważa post za pomocny.
 
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#182 PostWysłany: 20 Mar 2017 23:34 

Rejestracja: 13 Wrz 2010
Posty: 77
W Warszawie na Ursynowie są 3 rozmiary walizek. Samo założenie karty trwa ok 20 min.

Załączniki:
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG [ 30.7 KiB | Obejrzany 2173 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
ATX lubi ten post.
ATX uważa post za pomocny.
 
      
#183 PostWysłany: 21 Mar 2017 11:13 

Rejestracja: 10 Kwi 2016
Posty: 21
Loty: 21
Kilometry: 37 384
Punkt w auchan przy puławskiej? Kurde, dzwoniłem tam jakoś na początku marca i mówili, że już nie mają walizek, bo promocja skończyła się.


Ostatnio edytowany przez michzak, 21 Mar 2017 11:15, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 21 Mar 2017 12:20 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
Przecie promocja zostala przedluzona do konca marca. Poza tym maja dostawy walizek, trzeba dzwonic i pytac.

wysłane z taptaka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 21 Mar 2017 12:59 

Rejestracja: 13 Wrz 2010
Posty: 77
woland9 napisał(a):
Punkt w auchan przy puławskiej? Kurde, dzwoniłem tam jakoś na początku marca i mówili, że już nie mają walizek, bo promocja skończyła się.

Tak, punkt w auchan. Wczoraj jak byłam to mieli wszystkie rozmiary - przynajmniej po jednej dużej i małej i kilka średnich


Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 21 Mar 2017 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Informacja dla użytkowników karty - BGZ BNP najwyraźniej nie ma automatycznego mechanizmu blokowania karty po "podejrzanych" transakcjach tak jak np. Alior. Właśnie wróciłem z podróży po krajach "wysokiego ryzyka" (Tajlandia, Kambodża, Malezja, ZEA, Turcja), w każdym z nich płacąc tą kartą, i nie zdarzyło mi się by transakcja została odrzucona, ani bank nie próbował kontaktować się ze mną w jakikolwiek sposób. Z jednej strony to dobrze, bo można nie martwić się że zostaniemy bez dostępu do pieniędzy, ale z drugiej może to przysporzyć kłopotów jeżeli numer karty zostanie w jakiś sposób skradziony...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 22 Mar 2017 09:20 

Patrząc na stopień zaawansowania ich systemu online, to nie ma się czemu dziwić ;)

No i skoro płaciłeś tą kartą za granicą, to przy okazji zapytam - jak z przelicznikami? Faktycznie po kursie MC?
Góra
 PM off  
      
#188 PostWysłany: 22 Mar 2017 09:38 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Z karty korzystam bardzo intensywnie, z powodu świetnych kursów walut. Jednak od kilku tygodni mam zablokowaną na rachunku karty sporą sumę w transakcjach oczekujących na rozliczenie. Okazuje się że to jakieś nieudane transakcje sprzed 2 tygodni, gdzie bank odrzucił autoryzację "z powodów technicznych" - transakcja w walucie AUD. I nie ma możliwości aby uwolnić te blokady, muszę czekać standardowe 30 dni aż same się zwolnią :/ ogólnie infolinia jest kiepska, trzeba sporo drążyć aby wyjaśnić o co konkretnie chodzi bo konsultanci nie rozumieją i nie mają też z kim skonsultować gdy problem jest bardziej złożony.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
ATX lubi ten post.
 
      
#189 PostWysłany: 25 Mar 2017 22:53 

Rejestracja: 12 Cze 2011
Posty: 67
Wyrobiłem dziś kartę w CH Bemowo. Walizki są 19'' i 16''.
Co ważna od 1 marca zmieniły się warunki i nie ma już powerbanków, a kartę trzeba utrzymać przez rok (dalej przez ten rok jest bezpłatna). Teraz zamiast powerbanków po wykonaniu 3 transakcji na min. 200zł w ciągu 2/3 miesięcy od założenia karty dostaje się bon sodexo na 50zł.
Reszta warunków wygląda podobnie. Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe jednak Pani ma od niego prowizję i można z niego zrezygnować po 3 miesiącach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 26 Mar 2017 10:03 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@mucha: pierwszy bank gdzie blokada trzymana jest 30 dni... ciekawe. Czyli jednak zdarzały się transakcje "odrzucane" - jak dużo ich miałeś - tylko tą jedną?

@kloose84: pamiętaj że jest to spadek po dawnym SygmaBanku, z tego co wiem to ten nieszczęsny system ma być wymieniony - pewnie wciągną wszystko docelowo do systemów BGŻ BNP - pytanie tylko kiedy i czy przy okazji nie "ujednolicą" regulaminów wycinając bezpośrednie przewalutowania. Więc może lepiej niech póki co działa jak jest :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 27 Mar 2017 18:17 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 414
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Mnie przysłali pismo, żeby dosłać im dokumenty potwierdzające źródło dochodów. Na razie zignoruje. Nie wysłali tego poleconym.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mediolan lubi ten post.
 
      
#192 PostWysłany: 29 Mar 2017 02:41 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
To z pierwszej edycji można od 1 kwietnia zamykać kartę podobno? W końcu co jest prawdą?:P teraz czy 3 miesiące ? Gdzie zamykać kartę
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 29 Mar 2017 03:54 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
seal napisał(a):
@mucha: pierwszy bank gdzie blokada trzymana jest 30 dni... ciekawe. Czyli jednak zdarzały się transakcje "odrzucane" - jak dużo ich miałeś - tylko tą jedną?

Minęło 14 dni i jednak blokady się uwolniły. Nie wiem czy na mój wniosek telefoniczny czy same z siebie, obstawiam to drugie bo większość banków ma 14 dni. A o 30 dniach mówił konsultant na infolinii, pewnie niedouczony jak większość z nich :/
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 03 Kwi 2017 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
w kwietniu na mam bonus punkty są mnożone razy 3 :)

Załączniki:
f4c56aac92f14bf1a338c831395b076e.png
f4c56aac92f14bf1a338c831395b076e.png [ 453.02 KiB | Obejrzany 1323 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
spty13 lubi ten post.
 
      
#195 PostWysłany: 04 Kwi 2017 19:28 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
luka89waw napisał(a):
To z pierwszej edycji można od 1 kwietnia zamykać kartę podobno? W końcu co jest prawdą?:P teraz czy 3 miesiące ? Gdzie zamykać kartę


Tak więc ktoś pomoże? Albo też zamyka?:)
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 04 Kwi 2017 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
luka89waw napisał(a):
luka89waw napisał(a):
To z pierwszej edycji można od 1 kwietnia zamykać kartę podobno? W końcu co jest prawdą?:P teraz czy 3 miesiące ? Gdzie zamykać kartę


Tak więc ktoś pomoże? Albo też zamyka?:)


4) dla której w Okresie Sprzedaży Premiowej spełnione łącznie będą wszystkie poniższe warunki:
a. Umowa o Kartę nie ulegnie rozwiązaniu, Uczestnik nie złoży oświadczenia o odstąpieniu od niej ani nie okaże się ona nieważna;
3
b. Karta nie zostanie zablokowana przez Bank w wyniku niewykonania lub nienależytego wykonania przez Uczestnika zobowiązań z tytułu Umowy o Kartę;
c. Uczestnik nie wycofał zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Bank lub nie zgłosił sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych w celach marketingowych przez Bank;
d. Uczestnik nie miał zawartej innej umowy „o limit kredytowy i o kartę kredytową zbliżeniową MasterCard oraz serwis bankowości internetowej SygmaOnline” z Bankiem przed zawarciem Umowy o Kartę (ale może mieć zawarte inne umowy) oraz nie posiada innej karty kredytowej MasterCard Standard z logo mamBONUS (ale może posiadać inne karty).
2. Uczestnik Sprzedaży Premiowej bierze w niej udział osobiście, a jego uprawnienia nie podlegają przeniesieniu na inną osobę.

Okres Sprzedaży Premiowej
od 01.02.2017 r. do 31.03.2017 r.


1. Po zawarciu Umowy o Kartę w okresie, o którym mowa w §3 ust. 1 pkt 1 i dokonaniu pierwszej Transakcji Kartą na kwotę minimum 20 zł., w okresie, o którym mowa w § 3 ust. 1 pkt. 2 Uczestnik otrzyma do wyboru: walizkę o wartości nie mniejszej niż 75,64 zł brutto albo Kupon Premiowy.
2. Walizka albo Kupon Premiowy, o których mowa w ust. 1 niniejszego paragrafu, zostanie wręczona Uczestnikowi który zgłosi się do Punktu Banku BGŻ BNP Paribas S.A., w którym została zawarta Umowa o Kartę. Nagroda będzie wydana do 14.04.2017 r.
3. Uczestnikowi przysługuje maksymalnie jedna Nagroda wskazana w ust. 1 Uczestnikowi, który otrzymał Nagrodę, nie przysługuje prawo do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego lub wymiany Nagrody na inną.
4. W przypadku zablokowania Karty w wyniku niewykonania lub nienależytego wykonania przez Uczestnika jego zobowiązań z Umowy o Kartę po Okresie Sprzedaży Premiowej, Bank ma prawo odmówić wydania Nagrody do momentu odblokowania Karty.
5. Bank ma prawo cofnięcia przyznania Nagrody i zwrócenia się do Uczestnika o jej zwrot w terminie nie krótszym niż 14 dni, gdy Uczestnik przestał spełniać którykolwiek z warunków udziału w Sprzedaży Premiowej w wyniku wystąpienia którejkolwiek z poniższych okoliczności:
a. Uczestnik odstąpił od Umowy o Kartę lub umowa ta uległa rozwiązaniu lub okazała się nieważna;
b. Nastąpiło błędne zaksięgowanie Transakcji.
4
6. Uczestnik nie ma prawa do udziału w innych sprzedażach premiowych, w których można otrzymać nagrodę za zawarcie Umowy o Kartę, organizowanych w Okresie Sprzedaży Premiowej przez Organizatora.
7. W Sprzedaży Premiowej można wziąć udział tylko raz.

zatem wygląda na to że można kartę wypowiedzieć po 31.03.2017 r. ale nie wiem w jakim trybie .. sam muszę zobaczyć w umowie swojej

jeśli ktoś chce powerbanka i czeka na niego to musi poczekać do jego otrzymania i dopiero wypowiadać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 04 Kwi 2017 21:22 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Btw promocja przedłużona do maja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#198 PostWysłany: 04 Kwi 2017 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2015
Posty: 175
Loty: 226
Kilometry: 356 765
nie warto likwidować póki kurs wymiany jest na niej tak korzystny.

Karta idealnie spisała się w na zlocie w Budapeszcie
wyszło po 1,38 za 100 forintów
bez różnicy: taki sam kurs przy wypłacie z bankomatu i jak i za zakupy.

Załączniki:
karta paribas.PNG
karta paribas.PNG [ 19.08 KiB | Obejrzany 1134 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 04 Kwi 2017 22:37 

Podobnie miałem przy zwykłej karcie BNP, kurs bardziej "egzotycznych'' walut był naprawdę fajny (PHP, AED, UAH, SEK, NOK, DKK).
Góra
 PM off  
      
#200 PostWysłany: 04 Kwi 2017 23:01 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
to wypłata z bankomatu jest bez prowizji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 597 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 30  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group