Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Lip 2018 18:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2018
Posty: 3
Salut!

Planuję wyjazd na około 7-11 dni (zależy od lotów) w okresie 15.09 - 07.10 w jakieś malownicze zakątki Europy (cel dokładny również zależy od lotów). Chodzi mi po głowie Portugalia, Andaluzja, Kreta albo może jakaś inna grecka albo włoska wyspa - jestem dość otwarta, nie chcę tylko jechać w miejsca, w których już byłam.

Z uwagi na moją - nie wynikającą z nicka, więc wyjaśniam - żeńską płeć, poszukuję raczej damskiego towarzystwa, bo to zawsze wygodniej współdzielić pokój. Ale płeć męska nie przekreśla z góry wspólnego wyjazdu, przy czym żeby było jasne, nie szukam towarzysza z tzw. benefitami. Towarzysz z prawem jazdy i chęcią na wspólny wynajem auta byłby za to dodatkowym atutem ;)

Coś o mnie? Lubię aktywnie spędzać czas, lubię i urokliwe uliczki miast, i trekking, i rower, ale parę godzin na plaży też brzmi jak dobry plan :) Lubię robić zdjęcia i myślę, że wychodzą mi całkiem fajne, tylko czasem wchodzę z aparatem w dziwne miejsca, kładę się na chodniku i tak, dalej - ale nie za często i umiem nie przynosić wstydu ;) Mam 31 lat, jeździłam już sporo po Europie, raz byłam w Azji, więc miałam czas, żeby trochę ogarnąć temat podróżowania, jestem dość dobrze zorganizowana i odpowiedzialna, komunikatywna i pozytywnie nastawiona do życia :)

Jeśli masz ochotę na wspólny wyjazd, to się nie wahaj, tylko napisz do mnie :) Fajnie by było wcześniej trochę się poznać, pogadać i ustalić, czy wytrzymamy ze sobą na wakacjach :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 08 Wrz 2018 09:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 554
niebieski
Zabrakło jeszcze jednej informacji z Twojej strony - skąd jesteś, albo skąd możesz lecieć? Ewentualnie tradycyjnie mogę zasugerować spotkanie live z grupą forumowiczów w jednym z miast, żebyś miała okazję poznać od razu więcej osób. Takie wątki też są na tym forum. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Wrz 2018 22:29 

Rejestracja: 24 Wrz 2018
Posty: 3
Czy w dalszym ciągu szukasz kogoś do wyjazdu? (Napisałbym pw, ale jeszcze mam chyba za mało postów)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group