Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Sty 2014 10:01 

Zbanowany
Podbijam temat, co prawda nie w kontekście "samotnej podróży" ;)

Czy ktoś może wrócił niedawno, albo wybiera się w najbliższych dniach i byłby w stanie napisać jak wygląda obecnie sytuacja?

Punkt kulminacyjny pewnie będzie w najbliższy poniedziałek, ale dobrze by mieć informację z pierwszej ręki a nie bazować na rozhisteryzowanych mediach ;)

#22 PostWysłany: 08 Sty 2014 11:52 
Awatar użytkownika

Loty: 282
Kilometry: 466 810
srebrny
Mixer napisał(a):
Podbijam temat, co prawda nie w kontekście "samotnej podróży" ;)

Czy ktoś może wrócił niedawno, albo wybiera się w najbliższych dniach i byłby w stanie napisać jak wygląda obecnie sytuacja?

Punkt kulminacyjny pewnie będzie w najbliższy poniedziałek, ale dobrze by mieć informację z pierwszej ręki a nie bazować na rozhisteryzowanych mediach ;)

Ja nie byłem natomiast będę za niecały miesiąc. Rozhisteryzowanych mediów nie czytam ale znalazłem informację, że nie ma się czego obawiać. Nie wiem w jakiej formie linki można tu wklejać więc wyślę Ci na priv. Ewentualnie potem dokleisz go niżej w swoim poście coby była informacja dla innych.

#23 PostWysłany: 08 Sty 2014 12:57 

Zbanowany
Wklejam link z komunikatami na bieżąco:
http://www.tatnews.org/category/tat-rel ... on-update/

#24 PostWysłany: 07 Lip 2014 20:20 

Krzyżak napisał(a):
Tajlandia jest mega bezpieczna. Nawet jadąc tam sama nie masz się czego obawiać. Oczywiście pamiętaj o standardowych środkach bezpieczeństwa w postaci chowania pieniędzy w paru miejscach a nie tylko w jednym itp. Dzielnic jako tako niebezpiecznych w Bangkoku czy innych miastach raczej nie ma... ogólnie panuje tu nocne życie, więc bywa, że w nocy jest równie dużo ludzi co za dnia, więc jest bezpiecznie.
Pattaye sobie odpuść. Zepsute turystyczną komercją miejsce. Jeśli już masz ochotę odpocząć to polecam wyspy Ko Yao Yai i Ko yao Yoi (łatwy dojazd z Krabi) Zdecydowanie polecam Ci Chiang Mai i okolice.

Jeden jedyny raz zostałem napadnięty fizycznie właśnie w "krainie uśmiechu" Tajlandii.
Kilku Tajów rzuciło się na mnie wieczorem, nawet nie w odludnym miejscu. Na skwerku. Niedaleko było sporo osób. Obroniłem się i dalej twierdzę, że to kraj warty odwiedzn.
Potwierdza to, że obiegowe opinie na temat bezpieczeństwa są fałszywe.
Mam wrażenie, że np w Iranie, by mi się to nie przytrafiło.
 PM off
pazur lubi ten post.
pazur uważa post za pomocny.

#25 PostWysłany: 07 Lip 2014 20:29 

niebieski
http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_kon ... zujacych_1
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 08 Lip 2014 20:36 

Loty: 87
Kilometry: 227 848
Anonymous napisał(a):
Krzyżak napisał(a):
Mam wrażenie, że np w Iranie, by mi się to nie przytrafiło.

Miałem pewną nieprzyjemną sytuację w irańskim Isfahanie. Trzech chłopaków widząc jak wychodzę z punktu wymiany walut podeszło do mnie i zażądało paru dolarów w dość stanowczy sposób. Na moją zdecydowaną sugestię, że mają wyp.... odpowiedzieli mi równie serdecznie "FUCK YOU":) różne niemiłe rzeczy mogą się trafić wszędzie, więc zachowajmy czujność i zdrowy rozsądek gdziekolwiek jesteśmy.
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 19 Lip 2014 19:37 
Awatar użytkownika

Loty: 180
Kilometry: 306 623
niebieski
Wróciłem własnie z dwutygodniowej podróży po Tajlandii. Głównie Bangkok. Spokój i cisza :) bez żadnych problemów.

#28 PostWysłany: 02 Lut 2016 15:08 
Awatar użytkownika

złoty
obśmiałem się jak norka
http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pog ... 5,1,0.html
xladystarrrdustx lubi ten post.

#29 PostWysłany: 07 Wrz 2017 10:46 

Czesc, nie ma sie naprawde czego obawiac podrzujac samemu do Tajlandii. Ja jako kobieta pojechalam sama, przemierzalam dzungle, uczestniczylam w safari nurkowym, zwiedzalam swiatynie, poruszalam sie komunikacja miejska i zawsze czulam sie bezpiecznie. Trzeba byc rozsadnym dokladnie tak, jak w Polsce. Zapraszam na mojego bloga www.dobradroga.blog gdzie dziele sie wrazeniami z tej pierwszej samotnej podrozy w te czesc swiata.

www.dobradroga.blog
Insta: kanijazestumilowegolasu

Pozdrawiam serdecznie
 Relacje PM off  

[ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości