Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Gru 2018 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Nie wiem czy taki temat gdzies istnieje juz na forum, jesli tak to prosze o przreniesie postu. Wydaje mi sie jednak wazny, zwlaszcza ze sam cwicze teraz odzyskiwanie ponad 100k punktow z RR.
Na kanwie mojego przypadku.
Dzisia logowanie do konta i wiedze ze 132k punktow wyparowalo, Rezerwacja hotel uw Dubaiu, a ja na innym kontynencie...
Szybki mail do RR: radissonrewards@radissonhotels.com, "poprawiony" jeszcze telefone na bezplatna infolinie do USA: +1 (888) 288 8889 711 - ze Skype'a za free.
Nadany numer sprawy, rozpoczecie investigation przez fraud dept. i zmienione haslo do konta na "supertrudne".
Co ciekawe pobyt dla ktorego zostaly skradzione punkty jeszcze sie odbywa - ciekaw jestem czy zdolaja dorwac goscia i cos z nim zrobic? :-)
I czy to byl prawdziwy "zlodziej", czy ktos, komu te punkty zostaly sprzedane i nie jest swiadom fraudu...
Co ciekawe (i zgodne ze "sztuka") rezerwacja zostala zalozona w dniu rtozpoczecia pobytu (aby unikac wczesniejszego powiadomienia i potwierdzenie mailowe w na skrzynke przyszlo z lekko zmienionym nr rezerwacji (chyba aby trudniej bylo je wysledzic w mailboxie), bo przez dluzsza chwile go nie moglem znalezc "automatycznie", dopieo recnie odszukalem w setkach/tysiacach innych maili.
Zobaczymy. Dam znac jek sie sytiucja rozwinie.
PS. dla ew. dalszej informacji zalaczam dane goscia, ktory ma/wykorzystuje ta rezerwacje (chociaz najprawdopodobniej nie jest to istotne).

A czy ktos z Was tez mial podobne przypadki i jak one sie zakonczyly?

Załączniki:
RR-theft03.PNG
RR-theft03.PNG [ 13.98 KiB | Obejrzany 8716 razy ]
RR-theft02.PNG
RR-theft02.PNG [ 3.74 KiB | Obejrzany 8716 razy ]
RR-theft01.PNG
RR-theft01.PNG [ 17.7 KiB | Obejrzany 8716 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 13 Gru 2018 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
No to szybki update: Reakcja Radissona rewelacyjna. W kilkanaście godzin zwrot punktów na konto. Ciekaw jestem tylko czy dorwali gostka.
PS. W dobie wielkiej padaki i beznadziejnej obsługi ze strony HH i jeszcze gorszej ze strony połączonych programów MR/SPG, to super szybkie i proklienckie działanie RR ociera się wręcz o perwersje :-)

Załączniki:
RR-theft04.JPG
RR-theft04.JPG [ 23.97 KiB | Obejrzany 8635 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 13 Gru 2018 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Tez ostatnio mialem b. dobre doswiadczenie z RR - bez gadania przywrocili punkty jak sie zgapilem z noclegiem zeby przedluzyc ich waznosc.

Dzieki za te posty, dobrze wiedziec na przyszlosc.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Gru 2018 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Pisalam kiedys w temacie Hiltona o tym, ze zalozylam super trudne haslo (ktorego sama nie znosze), a w przeszlosci robilam rezerwacje, zeby zamrozic punkty. Ostatnio nie robilam zadnych rezerwacji na przyszlosc, bo nie chce sie bujac z odzyskiwaniem punktow i kontaktowaniem z CS, gdyby nie wrocily same po anulowaniu.

Konta lotnicze i inne punktowe sprawdzam z grubsza codziennie, uzywam agregator do tego, nie loguje sie indywidualnie.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 31 Gru 2018 19:17 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 324
Ja w HH miałem raz kradzież całego konta - jakiś chinol zmienił praktycznie wszystko poza mailem. Odzyskanie trwało ponad miesiąc, ale się udało. Zmieniłem hasło, maila i po paru dniach ktoś inny połączył swoje konto z moim i punkty wyparowały. Tutaj odzysk w ciągu 24h. Teraz mam inny numer członkowski i na razie jest spokój.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group