Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Gru 2016 23:20 

A sprawca [ kierowca] został ujęty ok 100 metrów od jarmarku.
Czyli jak ? Zamordował polskiego kierowcę i sam prowadził porwaną ciężarówkę ?
Policja nie podaje jego narodowości.
Góra
 PM off  
      
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
#22 PostWysłany: 19 Gru 2016 23:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Pewnie znowu jakiś niezrównoważony przybysz, który nie zdzierżył tego przedświątecznego klimatu. Proponuje zakazać obchodzenia świąt, bo znów do takiej tragedii dojdzie.

@‌jacakatowice‌
Z całym szacunkiem, ale temat jest trochę do bani. To tak jakby pisać, że uwaga smog w Krakowie albo że w maju można spotkać pijanych studentów. Przecież trąbią wszędzie, że się tyle tego najechało więc trudno mówić tu o jakimś zaskoczeniu. Stalo się i będzie się dalej dziać i nasza rola jest by między Odra a Bugiem był spokój ale tu na forum to ciężko o tym dyskutować żeby nie odbiegać od głównego tematu, czyli podróży.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 19 Gru 2016 23:27 

@‌namteH‌
Zamachy w Londynie, Brukseli, Nicei mnie tak nie ruszyły. Ale Berlin ? Mieszkałem tam . Po tym placu łaziłem prawie codziennie do Europa Center itp , albo do Włocha na kawę. Porządek tam był kiedyś. Nawet im zazdrościłem i marzyłem , że kiedyś tak będzie w Polsce. I jest. A tam ? skończyło się.
Góra
 PM off
samaki9 lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 19 Gru 2016 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
OK, to dla Ciebie ma to znaczenie emocjonalne, przeszłość itp ale Forum jest raczej bardziej bezosobowe, jako masa. Ja tam nie widzę różnicy między tym a np Monachium.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 20 Gru 2016 00:35 

To nie pracownik polskiej firmy transportowej siedział za kierownicą podczas ataku na jarmarku w Berlinie - informuje Radio ZET
Góra
 PM off  
      
#26 PostWysłany: 20 Gru 2016 00:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 946
platynowy
Dramat koledzy, ludzie znow gina w imie idiotyzmu jakiejs ideologii... Ech, szkoda gadac...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 20 Gru 2016 01:04 

Bardzo smutna i niepotrzebna sytuacja. Niestety, z uwagi na to, że coraz więcej się podróżuje, dotyczy każdego z nas :( Parę dni temu byłem na jarmarkach w Brukseli i Luksemburgu. Miałem też jechać na berliński jarmark, ale zrezygnowałem (ileż można oglądać jarmarki). Dzisiaj moja znajoma godzinę przed zamachem, wróciła do swojego hotelu w Berlinie. Mojemu znajomemu udało się uciec przed ciężarówką w Nicei. Tak to dzisiaj wygląda. Reuters powołując się na policję podaje, że to nasz rodak został znaleziony martwy w szoferce. Zatrzymany mężczyzna, jak podaje "Die Welt' i "Der Tagesspiegel'' jest Pakistańczykiem lub Afgańczykiem.
Góra
 PM off  
      
#28 PostWysłany: 20 Gru 2016 09:22 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 196
Kilometry: 405 756
niebieski
I znów te "niebezpieczne" ciężarówki. W dodatku polskie...
Dopiero kiedy sprawa nieco ucichła, poprawna politycznie niemiecka policja nad ranem poinformowała, że to był zamach. Wcześniej chyba zakładali, że kierowca zasnął nad kierownicą. Narodowość sprawcy nadal nie została oficjalnie podana. :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 20 Gru 2016 09:30 

Już od godziny 21 policja skłaniała się ku wersji zamachu i informowała o tym. Nie było wątku zaśnięcia za kierownicą, narodowość gnojka podano do wiadomości.
Góra
 PM off  
      
#30 PostWysłany: 20 Gru 2016 09:37 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 367
niebieski
Trochę to jednak dziwne. Jeśli sprawca rzeczywiście już po południu zabił polskiego kierowcę i porwał ciężarówkę, to po grzyba trzymał cały czas trupa w kabinie, jadąc z nim przez miasto, zamiast gdzieś ukryć zwłoki? Czyżby chodziło o upozorowanie zamachu samobójczego? Ale jeśli islamiści dokonują samobójczych zamachów, to raczej nie ukrywają tego; wręcz przeciwnie - dla sprawcy to raczej czyn chwalebny, więc na pewno nie uciekłaby, próbując zwalić winę na Bogu ducha winnego Polaka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 20 Gru 2016 09:48 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Karierę byś zrobił w policji :evil:
Dlatego, by policja nie wiedziała o porwaniu ciężarówki.
Tyle w temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 20 Gru 2016 09:49 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 196
Kilometry: 405 756
niebieski
Anonymous napisał(a):
Już od godziny 21 policja skłaniała się ku wersji zamachu i informowała o tym. Nie było wątku zaśnięcia za kierownicą, narodowość gnojka podano do wiadomości.


Nieprawda. Dopiero dziś o 6 rano niemiecka policja potwierdziła wiadomość o zamachu, a narodowość sprawcy podawały jedynie nieoficjalnie inne źródła- na pewno nie policja. Od początku mówili tylko o ciężarówce na polskich numerach rejestracyjnych. Nawet nikt nie zająknął się o takiej możliwości, że islamski uchodźca zamordował polskiego kierowcę i ukradł mu samochód chociaż to było praktycznie jasne po udzieleniu wypowiedzi właściciela polskiej firmy transportowej ok. godz. 21.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 20 Gru 2016 10:03 

Nie chce mi się grzebać w google cashe, więc wrzucę ten link
http://www.eurointegration.com.ua/news/ ... 9/7059160/
Trzeci akapit pod zdjęciem, data i godzina publikacji pod tytułem.
Góra
 PM off  
      
#34 PostWysłany: 20 Gru 2016 10:37 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 196
Kilometry: 405 756
niebieski
Przepraszam za zajmowanie się bzdurami, ale nie lubię jak ktoś mi kity wciska.

godz. 5.53 rano - oficjalny komunkat niemieckiej policji o zamachu.
http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/ber ... ni/cmdrtlm
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 20 Gru 2016 10:44 

Źródłó boskie ;)
ale pal licho, cofnij się w tej relacji chociażby do godziny 22:35
Cytuj:
Przedstawiciele policji zaznaczają, że chociaż władze zakładają, że był to zamach, to nie można też wykluczyć nieszczęśliwego wypadku.
Góra
 PM off
Grzegorz40 lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 20 Gru 2016 10:51 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 196
Kilometry: 405 756
niebieski
Hehe, no Twoje źródło nie lepsze. ;) Ale tu akurat chodzi o chronologię wydarzeń.
O 22:35 jeszcze nie wykluczali zaśnięcia nad kierownicą i głównym podejrzanym była ciężarówka na polskich blachach, a o 6 nad ranem łaskawie poinformowali o zamachu. Kolejna kompromitacja niemieckiej policji i tyle.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 20 Gru 2016 11:10 

Wiesz, może i nie jest lepsze, ale akurat Ukraińcy poinformowali o tragedii wcześniej, niż polskie media. Akurat byłem zajęty poszukiwaniem informacji o szczegółach nacjonalizacji największego ukraińskiego banku, gdy na pasku jednej z ukraińskich gazet pojawiło się info o wypadku, bez podawania szczegółów. Naturalnym odruchem było sprawdzenie kilku polskich stron łącznie z PAP, a tam cisza. Na niemieckich stronach informacje były tak samo skąpe jak na ukraińskiej. 15 minut później info o wypadku podała Czerska.

Nie w tym w sumie rzecz. Niemcy rozpatrywali wersję zamachu jeszcze wczoraj wieczorem, co potwierdzają liczne komunikaty, więc nie róbmy z nich Bartoszów T. Wielińskich
Góra
 PM off  
      
#38 PostWysłany: 20 Gru 2016 17:48 

Rejestracja: 24 Lis 2014
Posty: 25
Loty: 31
Kilometry: 62 892
Mnie zawsze zastanawia, że jak tylko sie pojawią informacje, że coś się stało, są ofiary to sprawdzane są wszystkie możliwe opcje- nie wiem- wybuch gazu, kierowca zasnął, tylko nie najbardziej oczywista. Wczoraj ogladamy zdjecia z tego wypadku, to najwazniejsza wiadomosc, że to była polska ciężarówka i sprawca nieznany, to już się śmieliśmy od 1 minuty, że tłumacząc to na język polski z poprawnego - zamach, islamiści, Nicea 2. :D To jest zarazem straszne i śmieszne, jak sie gimnastykują dziennikarze, żeby tylko jak najdelikatniej powiedzieć coś, tak żeby nic nie powiedzieć.
Moim zdaniem trzeba powiedzieć, że we Francji, Niemczech i Belgii jest bardzo duże ryzyko związane z zamachami, równie dobrze jutro moze 15 osób z kałasznikowami wpasc do centrum handlowego, Disneylandu czy na dworzec i strzelać na oślep.
Ciekawi mnie jak oni zapanują nad tymi wszystkimi imprezami które się zbliżaja w najbliższym okresie. Sylwestry, karnawały, Boże Narodzenia, ile to miast jest do upilnowania- ile zbiorowisk. A islamiści pewnie odczekają jak po Euro 2016 i znowu zaczną działać.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 20 Gru 2016 22:30, edytowano w sumie 1 raz
literówka, ort,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 20 Gru 2016 18:05 

cunning89 napisał(a):
To jest zarazem straszne i śmieszne, jak sie gimnastykują dziennikarze, żeby tylko jak najdelikatniej powiedzieć coś, tak żeby nic nie powiedzieć.

To nie dziennikarze, tylko propagandyści.
Takich przypadków było więcej:
1) początek kryzysu imigracyjnego. Po serii gwałtów we Włoszech, tamtejsza policja próbuje nakłonić ofiary do niezgłaszania przestępstw, bo to pogorszy jedynie statystyki. Dziennikarze o niczym nie informują. Środowiska lewicowe filtrując informacje depczą prawa i godność kobiet.
2) Sylwester 2015/2016 w Kolonii. Zorganizowana cenzura prasy, która w pewnym momencie częściowo puszcza. Europejska lewica ponownie realizuje politykę krzywdzenia kobiet. Europejskie feministki chodzą po Kolonii i rozdają śniadym kwiaty. Ostatecznie jednak natężenie przekazywania informacji (które w końcu wyciekły) o tym co wydarzyło się w Niemczech nie wytrzymuje porównania z... UWAGA:
3) historią chłopca, Aylana Kurdiego, którego ciało wyrzucone zostało na turecką plażę. Stał się symbolem niedoli imigrantów i zdominował nagłówki w serwisach na wiele dni. Prawda nie została nagłośniona, gdyż zadawała kłam tezom wysnuwanym przez środowiska lewicowo-liberalne. Chłopak wraz z ojcem nie byli uchodźcami z Syrii, tylko imigrantami z Turcji, szukającymi lepszych warunków ekonomicznych w Niemczech. Matka chłopca była przeciwna podróży.
4) Wczoraj ZDF Heute nagłaśnia temat "polskiej ciężarówki". Poprzednio pisano o "Belgach" jako sprawcach zamachów w Paryżu itd. W Brukseli zamiast zidentyfikować problem ludzie malowali kredkami po chodnikach.
Góra
 PM off
14 ludzi lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 20 Gru 2016 18:18 

Rejestracja: 14 Wrz 2016
Posty: 113
mam nadzieję, że go złapią. Jest poszukiwany też przez stronę polską, z wiadomych przyczyn. Idealnie byłoby, gdyby siedział u nas, a nie w Niemczech, gdzie miałby świetlice ze swoimi śniadymi współplemieńcami. pisiory zrobiłyby z tego pokazowy proces, po którym dostałby dożywocie z możliwością ubiegania się o warunkowe, gdy na F4F będziemy już się jarać błędami taryfowymi na Obłok Magellana.


Ostatnio edytowany przez Washington, 20 Gru 2016 18:48, edytowano w sumie 1 raz
wycięto część postu - proszę o pewną powściągliwość i kulturę w wypowiedziach
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group