Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 384 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 02 Wrz 2016 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 245
Loty: 198
Kilometry: 447 479
tomili7 napisał(a):
jako, że ostatnie info z kwietnia, czy ktoś ostatnio korzystał z któregoś wyżej opisanego, darmowego miejsca ? Widzę, że ceny parkingów przy TXL sporo wyższe od SXF


Miejsce wypróbowane również w te wakacje, więc spokojnie można tam stanąć na dłuższy czas.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#62 PostWysłany: 16 Wrz 2016 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 576
Loty: 268
Kilometry: 525 273
niebieski
Uprzejmie donoszę, że parking na 74 Saatwinkler Damm nadal działa, natomiast ok. 1/3 samochodów miało za wycieraczkami mandaty - wszystkie, które nie były zaparkowane na wyznaczonych (namalowanych) miejscach, głównie na polskich blachach ;) Także trzeba zwracać uwagę na linie i nie sugerować się że skoro inni tak stoją to powinno być OK.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 12 Gru 2016 16:25 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 220
Loty: 4
Kilometry: 3 825
niebieski
Podczepię się pod temat, żeby nie tworzyć nowego.
W weekend wybieram się na jarmarki w Berlinie, zastanawiam się gdzie zostawić auto.
Czy może ktoś polecić jakiś P&R z najlepsza komunikacją i łatwym dojazdem? Nie chcę wjeżdżać do Umweltzone.
Będziemy jechać autostradą z Poznania, myślałem o P+R Tempelhof S, tyle że za cholerę nie mogę go zlokalizować.
Niby jest tutaj ale nie mogę go zlokalizować na street view.
Czy ktoś z niego korzystał i może powiedzieć jak tam wjechać?
Ewentualnie polecić inne rozwiązanie, tradycyjnie liczy się głównie komfort i bezpieczeństwo bo wracać będziemy pewnie późno :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 15 Gru 2016 11:24 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 353
niebieski
JackD napisał(a):
Będziemy jechać autostradą z Poznania, myślałem o P+R Tempelhof S, tyle że za cholerę nie mogę go zlokalizować.
Niby jest tutaj ale nie mogę go zlokalizować na street view.
Czy ktoś z niego korzystał i może powiedzieć jak tam wjechać?


On tam jest, dokładnie tam :) Wjazd od Telpelhofer Damm, zaraz za zjazdem z A100.
Jak podejdziesz w ten punkt w Street View z innego kąta ujrzysz wjazd wraz ze znakiem. Ale fizycznie tam nie byłem, więc w sprawie wrażeń z używania pozostawię pole do odpowiedzi na reszty użytkowników :)

Załączniki:
Zrzut ekranu 2016-12-15 o 10.19.36.jpg
Zrzut ekranu 2016-12-15 o 10.19.36.jpg [ 231.82 KiB | Obejrzany 3841 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
JackD uważa post za pomocny.
 
      
#65 PostWysłany: 15 Gru 2016 16:00 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 220
Loty: 4
Kilometry: 3 825
niebieski
No fakt, rzeczywiście jak byk jest znak :)
Spodziewałem raczej jakiegoś kilkupoziomowego parkingu z przejściem do metra, dlatego nawet na tego "pyrdka" nie spojrzałem :)
W takim wypadku chyba lepiej skorzystać z jakiegoś innego, większego bo podejrzewam że o miejsce tam łatwo nie będzie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 15 Gru 2016 16:35 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2048
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Spróbuj ! Rotacja jest duża .Kiedyś tam wjecałem w roboczy dzień około 14 tej i było kilka miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 13 Kwi 2017 11:26 

Rejestracja: 10 Sty 2014
Posty: 561
niebieski
Poszukuję miejsca w Berlinie, gdzie mógłbym zostawić samochód na dwa tygodnie. Z racji odlotu z SXF i powrotu na TXL, szukam miejsca, które byłoby dobrze skomunikowane z tymi dwoma lotniskami - najlepiej bez przesiadek. Wolałbym oczywiście miejsce bezpłatne :) Ktoś może coś polecić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 27 Cze 2017 10:05 

Rejestracja: 12 Kwi 2016
Posty: 3
Podbije temat czy na tych parkingach darmowych bądź na ulicy Saatwinkleer Damm potrzebna jest zielona naklejka żeby stanąć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 30 Cze 2017 10:56 

Rejestracja: 24 Mar 2015
Posty: 75
Loty: 10
Kilometry: 9 470
A ja zapytam inaczej bo temat trochę stary...czy znacie jakiś parking przy TXL który jest tańszy od lotniskowego i zapewnia transfer na/z lotniska?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 18 Sie 2017 18:51 

Rejestracja: 18 Sie 2017
Posty: 1
Update z dzisiaj dot. parkingu na Saatwinkler Damm koło estakad mostu trasy 111.
Rzeczywiście jest to niewielki parking (50 samochodów, może mniej + miejsca po obu stronach ulicy - sporo, ale pełno samochodów) i jest dość ciężko znaleźć miejsce. Ja znalazłem, bo ktoś przede mną nie mógł się w nie wcisnąć większym samochodem. Da się, ale jak macie mało czasu to może być słabo.

Pewniejszy jest parking P+R Scharnweberstrasse, z tym że jest trochę dalej i raczej trzeba dojechać komunikacją: 15-20 minut, więc niewiele dłużej niż pieszo z Saatwinkler Damm.

Jeśli chodzi o zieloną naklejkę to oba te parkingi są poza zieloną strefą.
Pozdro!
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 27 Lis 2017 12:07 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
przeczytałem temat ale chcę zaktualizować obecną sytuację czy ktoś tam ostatnio parkował ''Saatwinkler Damm 74, 13627 Berlin ''? Jak sądzicie czy w miesiącach ,,zimowych,, nie będzie problemu z parkowaniem jeśli przyjadę w nd popołudniu ? z tego co widzę to 9 minut spacerem do terminala , czyli lokalizacja idealna, dzięki za radę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 27 Lis 2017 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Mar 2017
Posty: 172
Loty: 195
Kilometry: 417 254
Sytuacja jest dynamiczna i w niedzielę, i w tygodniu. Zawsze jest szansa, że ktoś akurat przyleci i zwolni miejsce. Poza tym masz miejsca wzdłuż ulicy. Zostawiłem tam auto ostatniej zimy na 2 tygodnie w trakcie ferii.
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 lubi ten post.
 
      
#73 PostWysłany: 15 Gru 2017 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 61
Loty: 5
Kilometry: 14 400
Krótkie info jeśli chodzi o ''Saatwinkler Damm 74".
Właśnie wróciłem z 16-dniowej podróży i odebrałem z parkingu auto w pełni kompletne i bez uszkodzeń :D
Parkowałem pod koniec listopada, w nocy, miejsc wolnych było przynajmniej kilkanaście - do wyboru do koloru.
Auto odbierałem we wtorek 12/12/2017 około 23.00 i także widziałem wolne miejsca więc myślę, że śmiało można tam jechać i szukać miejsca dla siebie.
_________________
Podróżować, zwiedzać i poznawać świat oraz ludzi!
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq uważa post za pomocny.
 
      
#74 PostWysłany: 25 Gru 2017 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
@Poznaniakk parkowałeś wzdłuż tej ulicy Saatwinkler Damm w zatoczce czy na jakimś wydzielonym parkingu? Pytam, bo w styczniu chcę zostawić bezpiecznie służbowe auto na tydzień a parkingi płatne to min. 50e. Parkować będę w nocy, lecę z bagażami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 25 Gru 2017 14:30 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2048
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Możesz oczywiście stanąć wzdłuż ulicy . Nie ma problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq uważa post za pomocny.
 
      
#76 PostWysłany: 26 Gru 2017 01:00 

Rejestracja: 21 Lis 2014
Posty: 607
niebieski
Nie wiem na ile to się tutaj przyda, ale na stronie:

ParkandFly.de

Można wyhaczyć całkiem niezłe "deale", jesli rezerwujemy wcześniej.
Za 3 tygodnie parkowania w lutym zapłaciłem 59EUR- rezerwacja we wrześniu. Parking kryty, wielopoziomowy, transfer oczywiście w cenie. Patrzę na te same daty dziś a tu już cena: 107EUR.

Warto czy nie warto tyle płacić za tyle czasu parkowania? To już każdy "w swoim sercu rozważy"... przeczytałem ten wątek dokładnie, jak również sporo opinii w Google. P+R, Saatwinker Damm... a opowieści o efektach kryzysu migracyjnego zrobiły swoje.
Odpowiedziałem sobie szczerze na pytanie, czy za 60EUR mam ochotę o 19:00 w niedzielę, w lutym, po 24h latania i 3 tyg. podróży, ryzykować to, że przyjdę pod samochód stwierdzę zbitą szybę albo cegły zamiast kół przed 7h trasą. W poniedziałek rano do pracy :>

Każdemu oczywiście życzę bezproblemowego parkowania w darmowych miejscach. Swoją drogą- zanim ustrzeliłem "promocję", to raczej nastawiałem się na P+R niż ulicę Saatwinker Damm. Na chłopski rozum wydaje się dużo bezpieczniejszy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq uważa post za pomocny.
 
      
#77 PostWysłany: 03 Sty 2018 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 61
Loty: 5
Kilometry: 14 400
Shaq napisał(a):
@Poznaniakk parkowałeś wzdłuż tej ulicy Saatwinkler Damm w zatoczce czy na jakimś wydzielonym parkingu? Pytam, bo w styczniu chcę zostawić bezpiecznie służbowe auto na tydzień a parkingi płatne to min. 50e. Parkować będę w nocy, lecę z bagażami.


Parkowałem na tym wydzielonym (bezpłatnym) parkingu i tak jak napisałem były miejsca wolne. Na ulicy auta także stały i było ich dość sporo.
Myślę, że bezpieczeństwa nikt Ci 100% nie zagwarantuje, ale pewne jest chociaż, że mandatu nie dostaniesz :-)
Jeśli masz drogie, kosztowne auto to warto się zastanowić czy chcesz je zostawić bez opieki... Ja zamieniłem się autem z moją mamą i pojechałem do Berlina Audi rocznik 98' :-D
_________________
Podróżować, zwiedzać i poznawać świat oraz ludzi!
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq uważa post za pomocny.
 
      
#78 PostWysłany: 04 Sty 2018 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Auto firmowe mam ubezpieczone, ale po pierwsze nowe, więc byłoby szkoda a po drugie po długiej podróży człowiek chce wsiąść do samochodu i szybko do domu, więc problemy niewskazane. Chyba zrobię tak jak Ty i pojadę innym autem. Dość wiekowa Astra, może nie ruszą

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 09 Sty 2018 13:53 

Rejestracja: 06 Cze 2017
Posty: 23
Witam
2 lutym wylatuję z Txl, auto muszę zostawić na prawie 4 tyg. Czy możecie polecić parking? Zostawienie samochodu na ulicy nie wchodzi w grę..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 09 Sty 2018 14:08 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
-- 09 Sty 2018 14:07 --

od wielu lat parkuje wzdluz rzeki i nigdy nic sie nie stalo. jadac na TLX przed samym mostem skrecamy w PRAWO (Boze bron w lewo-tam moze cos sie stac z autem) i jedziemy 300-400metrow. szukamy miejsca dobrze oswietlonego blisko blokow.

moje samochody stoja tam po 2-3 tyg i nigdy nic.

oczywiscie slyszalem ze czasem komus cos sie stanie,ale ryzyko wielkie nie jest

-- 09 Sty 2018 14:08 --

AguniaSJ napisał(a):
Witam
2 lutym wylatuję z Txl, auto muszę zostawić na prawie 4 tyg. Czy możecie polecić parking? Zostawienie samochodu na ulicy nie wchodzi w grę..



bierz najtanszy-proste
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 384 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group