Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 19 Lis 2018 22:15 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
Anonymous napisał(a):
kody wpisywales? nie. Szach mat.
Nikt nie szukal tutaj na forum konkretnych dat, tak wiec nie widze powodu dla ktorego nalezy sie ich trzymac. Ja porownam ci za tydzien to bedzie dokladnie odwrotnie, FR za 50€ a Lux za 25€. A wiesz doskonale na jakiej zasadzie to dziala, im wczesniej kupujesz, tym mniej placicsz. Przy czym promocja "za 100 eurocenotów (=1€=4,30 pln) byla doslownie przed 3 dniami, czyli praktycznie rownolegle.


To z kodami ile wyszło?
Nie wiem kto co tu szukał ale stwierdziłeś, że wrzutka @jekyll jest bezcelowa, a w niej była propozycja takich dat.
Ja też ci porównam za dwa tygodnie to będzie jeszcze inaczej, a za cztery miesiące to już pewnie całkiem inaczej, później doliczę darmowe soki po cenie najbliżeszej biedronki, na plus zaliczę idealne fotele w busie, w których nie da się nie zasnąć, a na minus czas, który trzeba w nich spędzić, tylko co to ma wspólnego z pierwszym postem wątku.
Po tylu odpowiedziach innych forumowiczów naprawdę nie czujesz, że się zapędziłeś i może czas się zastanowić, a nie klepać nowe posty :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#42 PostWysłany: 19 Lis 2018 22:24 

Nom, nie czuje.
*klepie nowy post*

Sam trafnie zauwazyles, ze aby uzyskac nizsza cene, powinienes sprawdzac ceny bietow juz dawno temu a nie za 2 tygodnie - bo juz jest za malo czasu do odjazdu, aby uzyskac nizsza cene. Jak sprawdzisz na 2-3 miesiace przed, to gwarantuje ci ze bedzie opcja za 5+5€ albo 19+19pln. Czyli lepiej porownojac ilosc serwisu (bez wnikania co dokladnie i ile kosztuje w biedronce.. hmmmm... Biedr. . typowy Janusz sie znalazl :lol: )
EOT

aaaa, nie oznaczajcie/nie cytujcie mnie, to wtedy nie bede sie czul zobowiazany do ustosunkowania do (blednych) tez tutaj mi stawianych.
Góra
 PM off  
      
#43 PostWysłany: 19 Lis 2018 22:32 

Wrzutka się zrobiła bardziej kontrowersyjna niż swojego czasu moja do Kinszasy ;)

Wypowiem się jako mieszkaniec Warszawy: gdybym miał do wyboru samolot do Rygi w cenie 20 EUR RT z Berlina, albo autobus z Warszawy w cenie 38 PLN RT, to bym został w domu. Gdybym natomiast mieszkał w Poznaniu albo Wrocławiu, to wtedy tylko lot z Berlina.
Góra
 PM off
vivere lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 19 Lis 2018 23:07 

cooooo?! :shock:
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Facebook [Bot], Google [Bot] oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group