Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Lis 2018 20:51 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
z weekendem

Załączniki:
rix.jpg
rix.jpg [ 137.48 KiB | Obejrzany 1512 razy ]
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 16 Lis 2018 21:15 

-- 16 Lis 2018 20:14 --

za tyle samo bez problemu dostepna na dowolna date z Warszawy Lux Expressem (kupujac z wyprzedzeniem), takze raczej bezcelowa wrzutka.

-- 16 Lis 2018 20:15 --

za tyle samo bez problemu dostepna na dowolna date z Warszawy Lux Expressem (kupujac z wyprzedzeniem), takze raczej bezcelowa wrzutka.
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Lis 2018 21:16 

Celowa dla kogoś, kto mieszka w Berlinie.
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Lis 2018 21:17 

no, spoko, wrzcuajmy zatem równiez promki lokalne dla "kogoś" kto mieszka we Wladywostoku i Abu-Zabi, bo przeciez tam tez zyja ludzie.

Jak ktos czuje potrzebe zamieszczania takich promocji to ma od tego forum .com
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Lis 2018 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Leciałem dokładnie tę trasę, a mieszkam w Poznaniu. Dojazd zdecydowanie lepszy niż do Warszawy.
Z drugiej strony 20 EUR... Trochę drogo.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 16 Lis 2018 21:26 

Drogi Kolego @stjuard, Berlin to nie jest Władywostok. To słowiańskie miasto osadzone w kulturze germańsko-tureckiej, założone przez Serbów Łużyckich. Rzut beretem od Poznania i ze sporą mniejszością polską.
Dlatego też wrzutki z Berlina są dobre. Wrzutki z Władywostoku byłyby natomiast ciekawe, egzotyczne i stanowiłyby źródło inspiracji do wylatywania niestandardowych kresek. Wrzuć takie, a z radością Ci polajkuję ;).
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 16 Lis 2018 21:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
Zdecydowanie więcej takich wrzutek. Sporo ludzi ma bliżej do Berlina czy Pragi niż do Warszawy,
Góra
 Profil Relacje PM off
jekyll lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 16 Lis 2018 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 120
Kilometry: 193 393
niebieski
dla Wrocławia Berlin też zawsze dobra wrzutka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 16 Lis 2018 21:37 

moim zdaniem równiez 20€ za lot z 1 rzecza podreczna vs przejazd z bagazem nieograniczonym praktycznie, z napojem za 3,5€ vs darmowymi goracymi napojami i scisnietym przez 1,5h vs zrelaksowanym w pol dnia/w noc przemawia w tym wypadku jednoznacznie (jak dla mnie, ewentualnie niech sie zglosi ktos, kto mieszka w Berlinie badz okolicy, Szczecina nie wliczam bo ma loty w okolicach 20 zl na Okecie dostepne; i go ta oferta zainteresuje). A w dojazd z Poznania do Berlina ze szybszy to jestem w stanie uwierzyc, ale do Wawy jest od 16 zl a do Berlina co najmniej 3 dychy w promo, 39zl to najnizszy prog u monopolisty autokarowego.
Wroclaw :mrgreen: :mrgreen:
Jeszcze Bialystok :mrgreen: :mrgreen: dorzuccie, bo ma blizej do Rygi niz do Berlina wiec dobra wrzutka.
Góra
 PM off  
      
#10 PostWysłany: 16 Lis 2018 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 120
Kilometry: 193 393
niebieski
bardzo dobrze rozpocząłeś "moim zdanie" ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 16 Lis 2018 21:48 

to jest forum dyskusyjne, ja nie mam zamiaru nikomu narzucac mojego stanowiska a jedynie wyrazam wlasne ;)
nie wiem czemu ma sluzyc w takim razie forum .com, jezeli tam nie chcecie wrzuacac ani deali z pl, ani deali z zagranicy i swieci pustkami...
Góra
 PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Lis 2018 22:03 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Co kto woli, pół dnia zmarnowane w autobusie lub półtorej godziny "ściśniętym" w samolocie :D
Nie mieszkam ani we Wrocławiu, ani w Poznaniu a dojazd mi nie straszny ;)
Druga sprawa, jak lecę na 4 dni to nie zabieram walizki 20 kg :lol:
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 16 Lis 2018 22:17 

no, oczywiście ze zabierasz damska torebke :lol: albo dzieciecy plecak
nie musi byc dzien, mozna wybrac jazde przez noc
Góra
 PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Lis 2018 22:28 

Rejestracja: 08 Lut 2017
Posty: 3
Berlin zawsze spoko, właściwie zawsze szukanie tanich lotów, ba jakichkolwiek lotów, zaczynam od Berlina. Mieszkam w Gorzowie. Dopiero co wróciłem ze Stuttgartu. Lot oczywiście z TXL. A porównując "przemiłą obsługę" na Ławicy, to w ogóle nie ma o czym mówić jeśli chodzi o wybór miejsca startu podróży.

Jak dla mnie Ryga fajna wrzutka, w dobrej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 18 Lis 2018 23:21 

Ja rozumiem wrzutki z Berlina, na zachod czy poludnie, a nawet niech na polnoc beda; no i na daleki wschod tak samo; ale na litośc, nie na drugi koniec kraju i kawalek dalej (3h z Kowna) gdzie calkowite naklady na podroz zygzakiem beda przewyzszaly cene przejazdu...
Góra
 PM off  
      
#16 PostWysłany: 18 Lis 2018 23:28 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Mamy ludzi ktorzy latają do Lizbony przez Tel Awiw 11 godzin, dlaczego nie do Rygi przez Berlin. :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 18 Lis 2018 23:30 

Szczególnie, że w Berlinie i okolicach mieszka sporo Polaków. Druga sprawa, że porównywać autobus z samolotem to sobie może student, a nie osoba szanująca swój urlop.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 19 Lis 2018 00:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2013
Posty: 128
Loty: 132
Kilometry: 368 969
szczerze to mnie kompletnie nie interesuje jakiś bus z Warszawy jeśli mieszkam we Wro i w 3 h mogę być na lotnisku w Berlinie.
_________________
Fascynat Ameryki Południowej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 19 Lis 2018 14:11 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
Anonymous napisał(a):
moim zdaniem równiez 20€ za lot z 1 rzecza podreczna vs przejazd z bagazem nieograniczonym praktycznie, z napojem za 3,5€ vs darmowymi goracymi napojami i scisnietym przez 1,5h vs zrelaksowanym w pol dnia/w noc przemawia w tym wypadku jednoznacznie (jak dla mnie, ewentualnie niech sie zglosi ktos, kto mieszka w Berlinie badz okolicy, Szczecina nie wliczam bo ma loty w okolicach 20 zl na Okecie dostepne; i go ta oferta zainteresuje). A w dojazd z Poznania do Berlina ze szybszy to jestem w stanie uwierzyc, ale do Wawy jest od 16 zl a do Berlina co najmniej 3 dychy w promo, 39zl to najnizszy prog u monopolisty autokarowego.
Wroclaw :mrgreen: :mrgreen:
Jeszcze Bialystok :mrgreen: :mrgreen: dorzuccie, bo ma blizej do Rygi niz do Berlina wiec dobra wrzutka.


Szybszy dojazd z Poznania do Berlina to nie kwestia wiary tylko fakt.
Mieszkam w Poznaniu i większość lotów robię właśnie z Berlina, zwłaszcza dojazd do SXF jest bardzo wygodny ale nie ukrywam, że trochę mnie kuszą te napoje darmowe :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 19 Lis 2018 16:37 

Ja tylko podpowiem, ze w podanym okresie akurat polska SG bedzie przetrzepywac ludzi bo wracaja kontrole graniczne na miesiac.
Luxa to takze dotyczy, ale oni czas na kontrole maja wliczony w rozklad bo nawet jak tego nie robi polska SG to robi z kolei litewska :P

A akurat autostrada do Berina uwiebia sie szybko blokowac jak tylko literalnie cokolwiek sie wydazy w okolicach granicy.
Z Poznania wlasnym autem jezdzisz?
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group