Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Kwi 2012 19:26 

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 15
Koleje Śląskie (przewoźnik realizujący połączenia na trasie Częstochowa - Katowice - Gliwice) sprzedaje bilety za pół ceny przy płatności CallPay za pomocą karty MasterCard/Maestro(także popularne prepaidy).Promocja obowiązuje także w przypadku biletów ulgowych.Może się komuś przyda ;)
Źródło:
http://www.kolejeslaskie.com/aktualnosc,68,wiosenna-promocja-callpay-w-kolejach-slaskich.html


Ostatnio edytowany przez altvid, 28 Kwi 2012 09:37, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 27 Kwi 2012 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
Nie dotyczy tylko KŚ ale także komunikacji miejskiej w innych miastach. (m.in KZK GOP)
Szczegóły http://callpay.pl/strona,57.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Kwi 2012 22:07 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Czy ktoś może mi jedną rzecz wytłumaczyć? Próbowałem sobie ten temat rozgryźć i jedna sprawa mnie zastanawia.
Deklarujemy sobie tam kartę mastercard ale podczas zasilenia konta kasa idzie z konta bankowego. W takim razie po co są dane karty bo tego nie ogarniam?
No drugie: W jaki sposób następuje zniżka? Płacę normalnie i mi zwracają czy od razu 50% ceny mi pobiera z konta?
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Kwi 2012 00:21 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 163
W Poznaniu na bilety jednorazowe działa.

Z tym, że środki można wykorzystać tylko na zakup kolejnego biletu, nie są zwracane na konto bankowe.

Jest to już trzecia taka akcja w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Warto :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Kwi 2012 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2011
Posty: 93
Loty: 31
Kilometry: 40 220
ile trwa połączenie? interesuje mnie GOP , ale pewnie wszędzie podobnie.
_________________
http://www.ozlandtravel.com
Facebook: Ozland Travel, Instagram: Ozland Travel
Australia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Kwi 2012 13:10 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 163
Zależy czy masz bilet z puli "gratisowej" czy z zakupem - około 20-30 sekund. Poniżej 20 ciężko zejść, bo trzeba kilka razy potwierdzać wybór.

Intryguje mnie natomiast jak to wygląda przy kontroli. Pojawia się komunikat, że bilet dostaniesz sms przy kontroli. Po samym zakupie nic nie przychodzi. Może ktoś już przerabiał ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Kwi 2012 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
perednica napisał(a):
Intryguje mnie natomiast jak to wygląda przy kontroli.


Z kontrolą to bywa różnie, w KZK GOP (kierowca sprawdza bilety przed wejściem do autobusu) moja żona nie została wpuszczona do autobusu, bo nie wiedzą jak sprawdzić.
Z Przewozami Regionalnymi ciut lepiej bo po telefonie przychodzi sms, ale konduktorzy za bardzo nie wiedzą co z tym zrobić. Na szczęście terminal mówi gdzie mają zadzwonić i udaje im się sprawdzić. Średnio czas sprawdzania biletu w pociągu to 10 minut :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Kwi 2012 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Swoja droga nie rozumiem czemu nikt do tej pory nie wpadł na prostsza metode. Zwykły kod sms/QR/inne. W Przewozach regionalnych mają teraz te takie "maszynki" do sprawdzania biletów np. miesięcznych. Skanuje kod i dostaje info czy bilet ok.

Powinna byc taka sama opcja dla telefonów (skanowanie kodu paskowego/QR itp z wyswietlacza telefonu, laptopa, etc) albo po prostu wklepanie numeru sms i sprawdzenie na tej podstawie.

A takto jakies dziwne dzwonienia, podpinanie kart itp..

Ja bym to zrobił jako aplikacja internetowa generująca kod i tyle. Prosto, łatwo, a jak ktos ma stary telefon to niech kupuje papierowo...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Kwi 2012 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2011
Posty: 93
Loty: 31
Kilometry: 40 220
sprawdziłem wczoraj w KŚ, połączenie ok. 35s. raz na jakiś czas skorzystać z tego, to dobry pomysł, dobre też przy późnych powrotach lub przesiadkach, nie trzeba się tlumaczyć konduktorowi. nie sprawdzano mnie, więc nie wiem jak długa trwa kontrola.
myslalem, że skorzystam na promocji przy GOP-ie, licząc, że w maju wyjdzie to taniej niż bilet miesięczny, niestety przy obliczeniach wyszlo, że co 3 bilet jest gratis + zsumowanie kosztów połączenia- oszczędnośc niezbyt duża, a wiele zabawy przy kazdym wejściu, pilnowanie baterii itp.
_________________
http://www.ozlandtravel.com
Facebook: Ozland Travel, Instagram: Ozland Travel
Australia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 01 Maj 2012 18:18 

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 15
A orientuje się ktoś, czy te bilety KZK GOP działają również jako czasowe?Bo tylko o strefach napisali, a o czasowych ani widu, ani słychu...a na krótkich trasach na granicach miast to robi różnicę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Maj 2022 11:23 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22325
Koleje Śląskie od 6 maja udostępniają w swojej ofercie bezpłatne przewozy rowerów ( od piątku 15:00 do niedzieli 24:00) na wszystkich swoich trasach w ramach województwa ( jedna osoba - jeden rower )

https://www.pepper.pl/promocje/darmowe- ... kie-530619

PS. Wiem, złota łopata :P
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Gadekk oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group