Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Sie 2016 14:36 

Rejestracja: 13 Sie 2016
Posty: 5
Witam serdecznie,

w poniedziałek czeka mnie pierwszy lot z dzieckiem ( 18 m-cy).

EasyJet z Berlina Schönefeld do Pizy.

Naczytałam się masę informacji o bezpłatnych rzeczach dodatkowych dla dziecka (wózek, fotelik samochodowy itp.)
ale potrzebuję informacji od kogoś, kto leciał akurat z tego lotniska.

Oprócz bagażu podręcznego mam jeden rejestrowany + wózek typu parasolka + fotelik samochodowy.

Czy mogę nadac to wszystko razem z dużym bagażem - bez zabierania pod samolot?
Jeśli tak - to czy jest to normalne okienko "check-in" czy jakieś specjalne dla dużych gabarytów?

Czy może muszę wózek i fotelik okleic naklejkami przy odprawie i zabrac ze sobą i zostawic na płycie?

I może ktoś wie jak będzie w drodze powrotnej z Pizy?

Z góry dziękuję za wszelkie pomocne informacje ;)

kasia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 13 Sie 2016 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 484
Loty: 204
Kilometry: 325 480
niebieski
Cześć, wózek i fotelik w easyjet zabierasz bezpłatnie i nadasz go razem z bagażem rejestrowanym w check-in. Na pewno tam Ci go zarejestrują i oznaczą, ewentualnie na koniec poproszą o zaniesienie do stanowiska dla bagażu ponadwymiarowego, ale w każdym przypadku i tak musisz iść najpierw do normalnego stanowiska odprawy.
Udanej podróży!

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
iff76 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 13 Sie 2016 16:25 

Rejestracja: 13 Sie 2016
Posty: 5
Serdecznie dziękuję za pomoc i informacje ;))

Pozdrawiam,
kasia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Sie 2016 18:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Z wózkiem można też podjechać do wejścia do samolotu i tam oddać obsłudze. Nie na każdym lotnisku (tu trzeba by było dowiedzieć sie na lotnisku) ale na każdym można mieć wózek aż do bramki. Również bezpłatnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
iff76 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 13 Sie 2016 18:56 

Rejestracja: 13 Sie 2016
Posty: 5
Dziękuję pięknie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Mar 2017 22:37 

Rejestracja: 07 Mar 2017
Posty: 1
Witam,
odświeżę temat. W lipcu lecę z 6 letnim dzieckiem z Berlin Schönefeld do Palmy, też Easyjet. Chcę zabrać fotelik dla dziecka bo cena wypożyczenia pozostawia wiele do życzenia :) Tylko my lecimy w 3 osoby dorosłe plus dziecko i nie mamy bagażu rejestrowanego. Ktoś podpowie czy z fotelikiem mam się udać do check-in tam gdzie ludzie oddają bagaże rejestrowane i normalnie go nadać ? czy oddam go przy wejściu na pokład ?
Chodzi o duży fotelik 15-36 kg (wymiary 83x44x52 cm, waga ok. 6,2 kg)
Dzięki za pomoc.
Mateusz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Mar 2017 00:12 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 183
Oddaj go w check-in. Najlepiej w jakimś solidnym foliowym worku - mniejsza szansa, że coś się uszkodzi.
W check-in po naklejeniu naklejek mogą ale nie muszą odesłać Cię do oversized baggage.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Mar 2017 19:31 

Rejestracja: 13 Sie 2016
Posty: 5
Witajcie ;))

dziękuję za porady i wskazówki,
w zeszłym roku wszystko było ok ;)

Teraz mam pytanie - bo synek jest starszy, w czasie lotu będzie miał 2 lata i 6 miesięcy, czyli ma już normalny bilet ;)
Mam pytanie - czy teraz fotelik samochodowy i wózek - typu parasolka też przewiozę bezpłatnie?
Linie Easy Jet - Berlin Berlin Schönefeld - Malaga.

Z góry dziękuję za info i pozdrawiam ;)
kasia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Mar 2017 08:11 

Rejestracja: 14 Maj 2011
Posty: 191
Loty: 187
Kilometry: 292 388
@‌iff76‌ fotelik samochodowy i wózek - typu parasolka nadasz bezpłatnie. W SXF stanowisko z bagażem nie wymiarowym znajduje się po lewej stronie, patrząc od check-in. Zresztą wszystko Ci pokażą, powiedzą.
Góra
 Profil Relacje PM off
iff76 uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 11 Mar 2017 09:57 

Rejestracja: 13 Sie 2016
Posty: 5
@‌tomili7‌
dziękuję za info, tak bez problemu oddałam ostatnio,
martwiłam się tylko, czy te bezpłatne rzeczy są dla dziecka do 2 lat.
Wszystko jasne ;)
dziękuję ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 02 Lis 2017 21:50 

Rejestracja: 13 Paź 2017
Posty: 6
Dolaczam do pytania. W grudniu lecimy do Szwajcarii i rowniez potrzebuje zabrac ze soba fotelik (corka 3 lata), ktory juz zostanie w Szwajcarii u rodziny. Wiec z tego co wyczytalam tutaj, musze po prostu zapakowany (w folie) fotelik oddac w check-in razem z bagazem rejestrowanym i nie ponosze za to dodatkowych kosztow? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 02 Lis 2017 21:56 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Bingo
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group