Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Maj 2010 20:03 

Rejestracja: 29 Maj 2010
Posty: 2
Witam,

Szukam taniego połączenia do Lizbony we Wrześniu 2010.Może być z przesiadką ale bez zmiany lotniska. Wstępnie sprawdzając wychodzi mi na to że Berlin będzie najlepszym miejscem wylotu(mam tam znajomych u których mogę się zatrzymać i zostawić auto).
Sprawdziłem na skyscannerze i niby wychodzi easyjetem najtaniej. 800zł w 2 strony z Berlina z 1 przesiadką w obie strony.
Daty wylotu to 1.09 a powrotu 10.09 i w zasadzie to data powrotu mogłaby się o 2 dni przesunąć.

Mam jeszcze pytanie czy ktoś z doświadczenia wie, czy easyjet ma jakieś w zwyczaju robić promocje na wrzesień, tylko jeszcze jest na nie za wcześnie ?

Z góry dziękuję za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
#2 PostWysłany: 29 Maj 2010 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
http://en.momondo.com/ pokazuje cenę 729 zł , AirFrance i powrót KLM
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Cze 2010 09:28 

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 362
niebieski
Na stronie KLM (www.klm.com) masz wylot 1.09 a powrót 10.09. Cała podróż kosztuje Cię 677,89 PLN.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Cze 2010 21:00 

Rejestracja: 29 Maj 2010
Posty: 2
dzięki za pomoc. Niestety te 2 najtańsze opcje opierają się o ten sam lot powrotny AirFrance z Lizbony o 7:30, a że do samej Lizbony będę musiał się dostać busem to raczej nie zdążyłbym. Chyba zostane przy EasyJet, lub połączenie EasyJetu z przylotem KLM.

Czy orientuje się ktoś może czy EasyJet planuje zazwyczaj jakieś promocje powakacyjne ??
Czy lepiej brać teraz ?

z góry dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group