Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Paź 2014 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Wkrótce wybieram się do Bergamo i chciałem na 4 dni wypożyczyć sobie rower. Niestety, ceny są takie jak za samochód...
15€/dzień, 80€/tydzień.
Spotkał ktoś bardziej atrakcyjną ofertę? Ja opieram się tylko na tym co znalazłem w internecie.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#2 PostWysłany: 21 Sty 2017 18:45 

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 4
Cześć. Czy udało Ci się coś fajnego wypożyczyć. Czy możesz się podzielić informacją? W marcu planuje podobne przedśięwzięcie ale nie tylko cena mnie zastanawia, ponieważ nie jestem pewny stanu wypozyczanych rowerow itp. mało info jest na sieci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Sty 2017 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
ale szukasz szosy czy zwykłego miejskiego?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Sty 2017 21:00 

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 4
raczej trekking - chciałbym odwiedzić okoliczne jeziorka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Sty 2017 23:11 

Rejestracja: 29 Mar 2014
Posty: 15
Rok temu w kwietniu korzystalem z malej wypożyczalni Prenditempo w Bergamo.rowery klasy Shimano altus. Koszt ok 15e z sakwą. Kask miałem swój. 10 min pieszo od stacji w Bergamo. Zrobiłem w weekend objazd wokół jeziora Iseo i z Brescia pociągiem do Bergamo. Po powrocie mozna bylo wziac maly prysznic. Rowery sprawne. Wszystko ok.
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
Antares uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 21 Sty 2017 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
@‌smapy22‌

a czy widziałeś tam możliwośc wypożyczenia szosy? Planuje zrobić sobie kilka treningów nad Gardą czy Como i szukam opcji,czy wieźć go samochodem czy jednak olac to i szukac wypożyczenia na miejscu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Sty 2017 08:08 

Rejestracja: 29 Mar 2014
Posty: 15
Prenditempo to raczej mała wypożyczalnia. Kilka rowerów. Z małym hostelem. Musisz do nich napisać. Odpowiadali z dokładnym opisem rowerów. Ja leciałem samolotem wiec musiałem wypożyczyć na miejscu. Jest też wypożyczalnia w samym Iseo. Nad Gardą tez pewnie coś znajdziesz .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Sty 2017 12:54 

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 4
Bardzo Dziękuje, bo już rozważałem temat pakowania roweru w samolot - Wizzair jeszcze wygląda rozsądnie ale Ryanair dobija ceną (280 PLN w jedną stronę :/)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Sty 2017 12:16 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Tu macie kilka wskazówek
http://www.comune.bergamo.it/servizi/Me ... =categoria
http://lombardia.paginegialle.it/lombar ... lette.html

http://www.pedalopolis.org/Pedalopolis/?page_id=756

Przykładowy cennik
http://www.bikepassionstore.it/noleggio-bici-2/

W google wpisz "noleggio bici bergamo" - wynajem rowerów bergamo
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 03 Lut 2017 21:21 

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 4
Rower już "zabookowany" w prenditempo. Mam jeszcze pytanie. Czy kempingi w okolicach jezior będą czynne w marcu (dokładnie 5-8.03). Przeglądałem stronki i nie znalazłem żadnych info :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group