Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Bergamo - transport
#1 PostWysłany: 11 Lut 2013 12:55 

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 143
To jeszcze pytanie ...Jaki autobus z centrum Bergamo jedzie bezpośrednio do Orio Center Shopping?
dzieki,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
 Temat postu: Re: 4-5 dni w Bergamo
#2 PostWysłany: 11 Lut 2013 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
mieciuu napisał(a):
To jeszcze pytanie ...Jaki autobus z centrum Bergamo jedzie bezpośrednio do Orio Center Shopping?
dzieki,



Autobus nr 1 z wizerunkiem samolotu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: 4-5 dni w Bergamo
#3 PostWysłany: 11 Lut 2013 13:23 

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 143
On jedzie na lotnisko...ale juz znalazłem że chyba autobus 1C jedzie bezpośrednio do OrioCenter.Może ktos potwierdzic?
pzdr,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: 4-5 dni w Bergamo
#4 PostWysłany: 11 Lut 2013 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
masz tutaj fotkę 1C

Załączniki:
IMG_0389_zmień rozmiar_zmień rozmiar.JPG
IMG_0389_zmień rozmiar_zmień rozmiar.JPG [ 234.65 KiB | Obejrzany 8650 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: 4-5 dni w Bergamo
#5 PostWysłany: 22 Lut 2013 21:11 

Rejestracja: 26 Cze 2011
Posty: 19
Ktoś jechał z lotniska do Bergamo pod dworzec kolejowy taksówką? Jaki to koszt orientacyjnie? Po przylocie mam pociąg na który mam szansę zdążyć tylko taxi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Lut 2013 23:18 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
fatboy-slim napisał(a):
Ktoś jechał z lotniska do Bergamo pod dworzec kolejowy taksówką? Jaki to koszt orientacyjnie? Po przylocie mam pociąg na który mam szansę zdążyć tylko taxi.


12 euro płaciłem w zeszłym roku

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Lut 2013 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
maciejwroclaw napisał(a):
fatboy-slim napisał(a):
Ktoś jechał z lotniska do Bergamo pod dworzec kolejowy taksówką? Jaki to koszt orientacyjnie? Po przylocie mam pociąg na który mam szansę zdążyć tylko taxi.

12 euro płaciłem w zeszłym roku

15 w listopadzie 2012
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: 4-5 dni w Bergamo
#8 PostWysłany: 14 Maj 2013 19:39 

Rejestracja: 12 Mar 2013
Posty: 17
Cześć,

za niedługo wyruszam do Bergamo i w związku z tym, chciałam się upewnić co do 2-óch kwestii, a mianowicie: czy przystanek autobusowy na tamtejszym lotnisku nazywa się Orio al Serio - AEROPORTO ARRIVI NAZIONALI? (nazwy kilku przystanków dla linii nr 1 rozpoczynają się od "Orio al Serio" i powoli dostaję małpiego rozumu - http://www.atb.bergamo.it/ENG/Default.a ... MOD=LINTRV) oraz czy w automacie z biletami można kupić bilety 24- i 72-godzinne? Jeśli nie, to czy bez problemu można zaopatrzyć się w jednorazowy bilet u kierowcy autobusu?

Będę wdzięczna za wskazówki/ odpowiedź. Jeśli podpięłam się pod niewłaściwy temat, z góry przepraszam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: 4-5 dni w Bergamo
#9 PostWysłany: 14 Maj 2013 19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
pastaonfire napisał(a):
...
za niedługo wyruszam do Bergamo i w związku z tym, chciałam się upewnić co do 2-óch kwestii, a mianowicie: czy przystanek autobusowy na tamtejszym lotnisku nazywa się Orio al Serio - AEROPORTO ARRIVI NAZIONALI? (nazwy kilku przystanków dla linii nr 1 rozpoczynają się od "Orio al Serio" i powoli dostaję małpiego rozumu - http://www.atb.bergamo.it/ENG/Default.a ... MOD=LINTRV) oraz czy w automacie z biletami można kupić bilety 24- i 72-godzinne? Jeśli nie, to czy bez problemu można zaopatrzyć się w jednorazowy bilet u kierowcy autobusu?..

- przystanek pewnie tak się nazywa. orio al serio to nie jest nazwa lotniska tylko, jak to zwykle była, dziury w jakim się ono znajduje (czyli: orio al serio to mieścinka w której znajduje się lotnisko). jeśli autobus zatrzyma się na przystanku między domkami na spokojnej ulicy to nie wysiadaj tam :)
- co do automatu i kierowcy to nie wiem ale na pewno te bilety kupisz w IT na lotnisku. a gdybyś akurat chciała skorzystać z automatu to pamiętaj, że trzeba mieć odliczoną kwotę bo inaczej nic nie kupisz.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: 4-5 dni w Bergamo
#10 PostWysłany: 14 Maj 2013 19:52 

Rejestracja: 12 Mar 2013
Posty: 17
namteH napisał(a):
- co do automatu i kierowcy to nie wiem ale na pewno te bilety kupisz w IT na lotnisku. a gdybyś akurat chciała skorzystać z automatu to pamiętaj, że trzeba mieć odliczoną kwotę bo inaczej nic nie kupisz.


Pytam o automat/kierowcę, gdyż ląduję po 21, czyli IT będzie już zamknięta. Niemniej, dzięki za uwagi!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: 4-5 dni w Bergamo
#11 PostWysłany: 14 Maj 2013 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
pastaonfire napisał(a):
namteH napisał(a):
- co do automatu i kierowcy to nie wiem ale na pewno te bilety kupisz w IT na lotnisku. a gdybyś akurat chciała skorzystać z automatu to pamiętaj, że trzeba mieć odliczoną kwotę bo inaczej nic nie kupisz.


Pytam o automat/kierowcę, gdyż ląduję po 21, czyli IT będzie już zamknięta. Niemniej, dzięki za uwagi!

strona http://www.atb.bergamo.it/ENG/Default.a ... G=4&NOT=50 podaje że można i w automacie i w autostradale ale lepiej niech się wypowie ktoś kto już kupował.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: 4-5 dni w Bergamo
#12 PostWysłany: 14 Maj 2013 21:11 

Rejestracja: 12 Mar 2013
Posty: 17
fatboy-slim napisał(a):
Ktoś jechał z lotniska do Bergamo pod dworzec kolejowy taksówką? Jaki to koszt orientacyjnie? Po przylocie mam pociąg na który mam szansę zdążyć tylko taxi.


Może komuś się przyda - cena na dzień dzisiejszy to 20 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: 4-5 dni w Bergamo
#13 PostWysłany: 26 Lut 2015 21:59 

Rejestracja: 19 Lut 2015
Posty: 6
Czy ktoś się orientuje, czy z dworca Milano Centrale można dojechać autobusem do centrum Bergamo (nie na lotnisko) czy lepiej pojechać koleją? I czy na dworcu kolejowym w Bergamo można zostawić bagaż? (chcę zwiedzić miasto przed wylotem)

Z góry dziękuję za podpowiedzi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 04 Paź 2016 08:56 

Rozumiem, że bilet na autobus 24h kupię w automacie na lotnisku, na tym samym bilecie mogę jeździć po mieście + funicolare przez 24h od zakupu czy skasowania? Pytam, bo na lotnisku i tak wypożyczam auto ale od razu bym kupiła bilet, z którego byśmy skorzystali następnego dnia, na pewno na funicolare i być może na autobus spod hotelu do Citta Alta.
Będę wdzięczna za rozjaśnienie ;)
Góra
 PM off  
      
#15 PostWysłany: 04 Paź 2016 09:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1565
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Bilet jest wazny 24h od momentu skasowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: 4-5 dni w Bergamo
#16 PostWysłany: 06 Paź 2016 11:45 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
mieciuu napisał(a):
On jedzie na lotnisko...ale juz znalazłem że chyba autobus 1C jedzie bezpośrednio do OrioCenter.Może ktos potwierdzic?
pzdr,

Post co prawda stary, ale mogę potwierdzić. Przystanek jest tutaj:
https://www.google.pl/maps/@45.6649525, ... 312!8i6656
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 10 Lis 2019 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Wygląda na to, że dają dwa bilety 72-godzinne na transport ATB Bergamo (normalnie 7€/szt.), jeśli na Booking przejdziemy ze strony VisitBergamo.
https://www.visitbergamo.net/en/book-on-visitbergamo-atb/

Kod:
Book your stay with VisitBergamo and get unlimited travel for 72h!

Discover the beauty of Bergamo and its surroundings: Book with VisitBergamo and immediately get yourself 72h of unlimited rides on all buses, trams and funiculars... including the Airport Shuttle!
Save up to €14!

(max 2 per booking)
 
Collecting tickets has never been so easy!

Go to the infopoint either at the Milan-Bergamo airport (Monday-Saturday from 8:00am to 8:00pm and Sunday from 10:00am to 6:00pm) or Bergamo train station (Monday to Friday from 9:00am to 12:30pm and from 2:00pm to 5:30pm, Saturday, Sunday and holidays from 9:00am to 5:30pm)and show the booking confirmation received via email with the VisitBergamo logo
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 29 Gru 2019 16:41 

Rejestracja: 29 Gru 2019
Posty: 29
Czy bilety na 72 h mają jakieś upusty dla dzieci? Czy jest rozróżnienie dla osób dorosłych i dzieci?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 17 Sty 2020 13:55 

Rejestracja: 24 Lis 2016
Posty: 40
O ile pamiętam to dzieci do jakiegoś wzrostu mają przejazdy darmowe, a powyżej bilet normalny. Sprawdź na stronie przewoźnika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 22 Sty 2020 23:24 

Rejestracja: 29 Gru 2019
Posty: 29
Tak masz rację dzieci o wzroście do 1 metra podróżują bezpłatnie.


Ostatnio edytowany przez Washington, 23 Sty 2020 20:49, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group