Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Lut 2018 09:16 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 223
Loty: 35
Kilometry: 22 862
Dla tych którzy przylatują wieczorem do Bergamo i zastanawiają się czy zdążą pójść na zakupy i jechać jeszcze ostatnim autobusem z Orio Center do Bergamo.

Po ostatniej wizycie zauważyłem, iż rozkład internetowy a rozkład na tabliczkach różni się z godzinami odjazdu.

Załączniki:
IMG_20180207_191442_resized_20180214_075555465.jpg
IMG_20180207_191442_resized_20180214_075555465.jpg [ 239.54 KiB | Obejrzany 1523 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 14 Lut 2018 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@wave_pl
Rzuciłem okiem na to co wrzuciłeś i porównałem z tym co jest teraz w internecie i, niestety, nie masz racji.
Jakkolwiek, to co jest w internecie jest tak czytelne, że... ;)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Lut 2018 11:25 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 223
Loty: 35
Kilometry: 22 862
Przyjrzyj się wyszukiwarce poszczególnych przystanków i plikowi PDF timetable. Są różnice - nie mówię teraz tylko akurat o tym konkretnym przystanku przy Orio, ale o innych tak samo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Lut 2018 11:27 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 228
niebieski
Mam odmienne zdanie - rozkład zamieszczony na stronie przewoźnika pokrywa się z tym z przystanku. Zerknij sobie na rozkład dla przystanku nr 759 tu:
https://www.atb.bergamo.it/en/google-transit
Poza tym jaki problem cofnąć się z powrotem ten kawałek na lotnisko, skąd autobusy do centrum odjeżdżają do późnych godzin nocnych?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Lut 2018 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@wave_pl
No własnie porównałem to co jest dla Orio Center. Mi się zgadza wszystko co do minuty. Zwróć uwagę, że tam są rozkłady na zimę i nie na zimę(scolastico). Ten dolny jest zgodny z tym co przedstawia foto.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Lut 2018 13:08 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 223
Loty: 35
Kilometry: 22 862
To akurat wiem, że zimowy i letni co zaznaczyłem w temacie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Lut 2018 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@wave_pl
W sumie na stronie jest tylko zimowy.
No to może chodzi o to, że jeden rozkład na stronie jest "tam" a drugi na "powrót"?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group