Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 02 Lis 2021 17:47 

zbery napisał(a):
Dokładnie, linia numer 1 jeździ z lotniska. Bilet 72h normalny 7 Euro. Ja kupowałem w automacie na przystanku przy wyjściu a hali przylotów (płatność tylko gotówką). Na bilety zniżkowe nie zwracałem uwagi ze względu na brak uprawnionych w naszej grupie

Dzięki! W międzyczasie poszperałam i wyczytałam, że raczej ulg nie ma - za free są dzieciaki do 100cm wzrostu a mój 4 latek już się na to nie łapie.
 Relacje PM off  

#102 PostWysłany: 05 Lut 2022 16:53 

niebieski
Czy autobusy Terravision nadal sobie stoją przed Milano Centrale, czy trzeba rezerwować przez stronę? Dawno nie korzystałam. No i niemiła podwyżka ceny :(
 Relacje PM off  

#103 PostWysłany: 05 Mar 2022 11:25 

niebieski
Sama odpowiem, dla potomnych :) , Autobusy Terravision stoją nadal oczywiście pod dworcem Milano Centrale ; warto kupić bilet przez internet ( 8€ OW ), ponieważ przy autobusie koszt to 10 € OW
 Relacje PM off
KL_user uważa post za pomocny.

#104 PostWysłany: 29 Maj 2022 19:42 
Awatar użytkownika

Loty: 135
Kilometry: 240 387
platynowy
Cześć,
czy ktoś z Was może orientuje się jaka może być +/- kwota za taxi ok. 1:00 w nocy z BGY w okolice Via Monte Gleno?

https://www.google.com/maps/place/Via+M ... d9.7029758

Uber pokazuje na teraz około. 28EUR, więc mogę się spodziewać, że taxi i to w nocy pewnie nietaniej?

W airbnb proponują mi przejazd za 25EUR, więc chyba się skuszę, ale wolałem porównać różne opcje. Dzięki za pomoc.

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
 Relacje PM off  

#105 PostWysłany: 29 Cze 2022 21:06 
Awatar użytkownika

Loty: 173
Kilometry: 209 859
niebieski
Aktualnie jeśli chodzi o noc na lotnisku w Bergamo, to strefę odlotów i sekurę otwierają punktualnie o godz. 2:30. O położeniu się nie ma mowy, no chyba że na podłodze. Wszędzie ostre, białe oświetlenie
 Relacje PM off  

#106 PostWysłany: 08 Lip 2022 11:55 
Awatar użytkownika

srebrny
Czy Ryanair kontroluje mocno bagaż podręczny, czy klasycznie jest, że tylko w PL się tym rozmiarem przejmują?

#107 PostWysłany: 08 Lip 2022 11:59 

Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Różnie, ostatnio jakby wcale czy rzadko.
Ale jeśli już to we Włoszech, największy "pogrom" widziałem na Ciampino
 Relacje PM off
Akna lubi ten post.

#108 PostWysłany: 08 Lip 2022 16:33 

Akna napisał(a):
Czy Ryanair kontroluje mocno bagaż podręczny, czy klasycznie jest, że tylko w PL się tym rozmiarem przejmują?

Ja raczej spotkałem się z większym wyrywkowym sprawdzaniem we Włoszech niż w Polsce ale to w Ryanair, nie wiem jak inne linie lotnicze do tego podchodzą, najbardziej sprawdzali co widziałem to w Bolonii i w Bergamo, a w Palermo i w Treviso przechodzili nawet dwoma dużymi plecakami lub plecak plus walizka bez priorytetowego.
 Relacje PM off  

[ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości