Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Gru 2022 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2634
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
W nawiązaniu do tego tematu:
prg-sin-2693-pln-rt,232,168480&start=20
I tej wypowiedzi ;)
Spider napisał(a):
Do wszystkich maruderów, że drogo, że źle - proponuję wyciągnąć kija z d... i świat będzie piękniejszy ;) A tak na serio to mamy ceny jakie mamy. Bilety na styczeń/luty do Azji południowo-wschodniej kosztują na ogół 3500+, a te bardziej chodliwe kierunki nawet i 4500+. A że PRG to źle? Mi z Wrocławia bez różnicy jest pojechać do Berlina, Pragi czy Warszawy. Ale co ja tam się znam. Zatem mam propozycję dla tych co się znają - poproszę o taką bieda okazję 2021 roku - albo i nie - może być nawet za 2,5k PLN, z tym że wylot BER,PRG lub WAW przylot do BKK,SGN,KUL lub KBV, przesiadka max 4h, bagaż rejestrowany w cenie, termin: wylot od 1.02 powrót do 27.02, na miejscu 3tyg. Rozumiem ze oferty popłyną strumieniami, a jak nie to chyba jednak ten Singapur nie taki zły ;)

Kuala Lumpur z Berlina np. w lutym. Można bawić się terminami ale widziałem tylko bezpośrednio na stronie Malaysia Airlines i tylko w wersji europejskiej w USD. Aplikacja MH pokazuje dużo wyższe ceny w MYR, kayaki i skyscannery tego nie widzą, tak samo jak Matrix. Jednak bawiłem się tym 15 min. więc nie wykluczam, że gdzieś można znaleźć i w wielu innych terminach. Loty zarówno Qatar Airways jak i Malaysia Airlines (jeśli ktoś nie jest przesądny...), rejestrowany w cenie no i oczywiście przez DOH. Qatar widzi to w 2x wyższych cenach.

OW KUL-BER za 333 USD więc może komuś przyda się do jakiegoś RTW

Nie uważam tego za jakąś super okazję ale zgodnie z przytoczonym postem - challenge accepted ;)
Ponad 3 tygodnie też wchodzą - np. 3 lutego-3 marca z wygodnymi przesiadkami. U mnie doszło do płatności, dalej nie próbowałem.

Załączniki:
Malaysia.jpg
Malaysia.jpg [ 176.66 KiB | Obejrzany 2735 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
24 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 08 Gru 2022 08:43 

Rejestracja: 15 Maj 2013
Posty: 101
niebieski
Niestety przy płatności (po wypełnieniu danych pasażerów) cena za 4 osoby z 2060 USD skacze do 4785 USD

Image

Tak więc wyzwanie w dalszym ciągu aktualne ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Gru 2022 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 671
srebrny
Nice try @monroe. :lol: A tak na serio mam wrażenie, że ten deal wczoraj hulał. Co nie zmienia faktu, ze na przyszly rok mam dwie strategie zakupu biletów: jesli nie mam cisnienia na wyjazd to czatuje na dobry EF, natomiast jesli chcę pojechać w konkretne miejsce w konkretnym czasie, to kupuję prawie rok naprzód. Wbrew pozorom teraz może być niezły moment na zakup biletów, bo i kurs dolara chwilowo przyjaźniejszy i ceny ropy spadają. Obecne ceny biletów to nie anomalia, to nowa rzeczywistosć.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 08 Gru 2022 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2634
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
@Spider
U mnie wczoraj ceny nie zmieniło do momentu przejścia do podsumowania ("Review"), czyli po wypełnieniu danych pasażera - albo nie naliczało podatków albo był błąd w przeliczniku. Dzisiaj faktycznie zmienia mi cenę po przejściu do tego etapu. Wczoraj znalazłem to przez jednego pośrednika chociaż w trochę innej konfiguracji (OW do VIE) więc CHYBA działało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Gru 2022 21:00 

Rejestracja: 06 Wrz 2016
Posty: 85
cena jak na dzisiejsze czasy całkiem przyzwoita... ale niedarcie sobie wmówić, że to inflacja czy ceny paliwa - skoro do USA da się polecieć dalej za 1000zł to do Azji też powinno się dać jednak linie zobaczyły że bilety i tak schodzą więc po co zniżać cenę? do tego zapchane lotniska w Amsterdamie i Londynie przez co muszą sobie odbić część strat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Gru 2022 21:15 

Rejestracja: 27 Sie 2021
Posty: 180
Ale do Kuala Lumpur, masz troszkę dalej niż do Nowego Jorku ;)
Plus, linie nie latają przez Rosję.
_________________
Forum niedyskusyjne...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Gru 2022 21:30 

Rejestracja: 02 Paź 2022
Posty: 89
Zbanowany
Tylko w listopadzie tylko na Phuket przybyło 50 000 ruskich, dlatego taniej nie będzie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Gru 2022 12:45 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Bylem na poczatku listopada na Phuket. Pojechalem na wycieczke na Similany. Na 30 osob 29 z Rosji. Bylem jedyny z innego kraju.
Wszedzie ruscy ,a druga nacje to Hindusi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Gru 2022 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1427
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
KUL z Genewy...
Bagaż rejestrowany 23 + 7 podręczny.

Załączniki:
gva-kul.JPG
gva-kul.JPG [ 68.13 KiB | Obejrzany 1521 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 09 Gru 2022 23:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Kian napisał(a):
Bylem na poczatku listopada na Phuket. Pojechalem na wycieczke na Similany. Na 30 osob 29 z Rosji. Bylem jedyny z innego kraju.
Wszedzie ruscy ,a druga nacje to Hindusi

bylem na Phukecie we wrzesniu byli Rosjanie, ale nie uznałbym ze to szczegolnie wyrozniajaca sie nacja pośrod innych. Brazylijczycy, Francuzji Amerykanie, Angole. Czy to na Phukecie czy wycieczce na Krabi.
A b. dobra wrzuta @pabloz da sie to pewnie z PL zamknąc w okolicach 2100-2200. Bez nocek wiec miło i myśle.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Trendiction [Bot] oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group