Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Lis 2022 12:03 

Rejestracja: 29 Lip 2021
Posty: 535
Loty: 64
Kilometry: 105 797
złoty
Momondo.no -> wchodzą terminy styczniowe.

Załączniki:
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG [ 31.83 KiB | Obejrzany 4803 razy ]
_________________
Image

Z tych ciekawszych zaliczone: Syria, Liban, Izrael, Kosowo, Laponia, Hawaje
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
 
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#2 PostWysłany: 17 Lis 2022 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2132
platynowy
Norse to LCC więc nie ten dział. I temat bardzo odpowiedni do tego już jest. A cena taka bo w zimą w NJ często strasznie pi...
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
Kadet uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 17 Lis 2022 18:16 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Można szukać negatywów, ale też pozytywów. Będzie zimno, ale noclegi są o niebo tańsze, turystów zero i czyste kadry, szansa na wyprzedaże (o ile można tak napisać przy aktualnym kursie dolara). Prawda jest taka, że bilet to tylko wierzchołek góry lodowej wydatków w NY.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 17 Lis 2022 18:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2132
platynowy
Oczywiście zgoda, poza jednym. Nie szukam niczego tylko samo się nasuwa co napisałem więc ostrzegam przed zbytnim podpalaniem. Mi to osobiście nie przeszkadza ale dodam jeszcze że to cena dla tych co potrafią się spakować w małą torbę czy plecak który wchodzi pod siedzenie. To też w kontekście zakupów. Dlatego pisałem też o dziale LCC.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 18 Lis 2022 00:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2630
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Kothson napisał(a):
Można szukać negatywów, ale też pozytywów. Będzie zimno, ale noclegi są o niebo tańsze, turystów zero i czyste kadry, szansa na wyprzedaże (o ile można tak napisać przy aktualnym kursie dolara). Prawda jest taka, że bilet to tylko wierzchołek góry lodowej wydatków w NY.

Wygląda na to, że nie byłeś w NYC w styczniu... :roll:
Turyści w NYC są cały rok, również w styczniu. Może jest ich mniej ale na pewno nie "zero".
Noclegi są tańsze niż w takim lipcu ale różnica 20-30% to nie jest skala "o niebo".

Co do samych biletów - często z NYC pojawiają się w zimie fajne oferty nie tylko amerykańskich LCC ale również linii tradycyjnych na całe Karaiby.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 18 Lis 2022 07:56 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
O tym gdzie i kiedy byłem to nawet nie chce mi sie z tobą dyskutować.

Poniżej standardowy widok TS ze stycznia i lipca. Podobne porównanie pierwszego lepszego hiltona styczeń vs lipiec.

Jeżeli nie widzisz różnicy to nie pomogę.
ImageImageImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 18 Lis 2022 08:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
taniej raz z Europy do Nowego Jorku poleciec tam i powrot niz przespac na miejscu w przyzwoitych warunkach jedna noc ... zwariowane czasy ;)
Dla "dzikusow" lubiacych szybkie wypady idealna propozycja :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 18 Lis 2022 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2630
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Kothson napisał(a):
O tym gdzie i kiedy byłem to nawet nie chce mi sie z tobą dyskutować.

Wiem, że na pewno byłeś gdzieś w Afryce bo pamiętam, że kiedyś nabijałeś się na forum z czarnej dziewczynki, którą uchwyciłeś z dziwną minką...
Kothson napisał(a):
Poniżej standardowy widok TS ze stycznia i lipca.

Cóż, poniżej moje zdjęcie ze stycznia 2020. Chociaż to w sumie mogą być "miejscowi", nie robiłem ankiety... ;)

Załączniki:
NYC-styczen.jpg
NYC-styczen.jpg [ 301.26 KiB | Obejrzany 3963 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Lis 2022 13:48 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Nie nabijałem, zdaje się że lubisz nadinterpretacje na równi z koloryzowaniem. Merytorycznie w obrębie tematu przegrałeś, więc próbujesz łapać się brzytwy.

Twoje zdjęcia nie mają wpływu na fakty. Zdjęcia mogą być zrobione w czasie pandemii gdzie TS będzie opustoszałe albo w trakcie protestów, kiedy nie wbijesz tam szpilki. Decydują fakty, decydują ceny. Ceny są dyktowane przez popyt, a w zasadzie jego brak w tym czasie. Ponownie pierwszy lepszy hotel styczeń vs lipiec. Gdybym się uparł i miał czas szukać to znalazłbym o wiele większe różnice.

Dziękuję, do widzenia ;) ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Lis 2022 14:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2630
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Kothson napisał(a):
Nie nabijałem, zdaje się że lubisz nadinterpretacje na równi z koloryzowaniem. Merytorycznie w obrębie tematu przegrałeś, więc próbujesz łapać się brzytwy.

Nabijałeś. Zdjęcie zniknęło bo naruszyłeś regulamin forum, nie stałoby się tak, gdyby było inaczej.
To fakt.
Kothson napisał(a):
Twoje zdjęcia nie mają wpływu na fakty.

Fakt również jest taki, że moje zdjęcie ze stycznia 2020 pokazuje Ci, że w w tym miesiącu są turyści i wcale ich liczba nie wynosi "zero" tak jak napisałeś. Bywa ich wtedy w NYC całkiem sporo. Próbujesz udowodnić, że NYC świeci wtedy pustkami jeśli chodzi o turystów a tak nie jest.
Kothson napisał(a):
Zdjęcia mogą być zrobione w czasie pandemii gdzie TS będzie opustoszałe albo w trakcie protestów, kiedy nie wbijesz tam szpilki.

To przecież Ty pokazałeś "pusty" Times Square a nie ja... ;) Nie pokazałem Ci nocy Sylwestrowej vs pandemia 2020, to nie jest "koloryzowanie".
Kothson napisał(a):
Decydują fakty, decydują ceny. Ceny są dyktowane przez popyt, a w zasadzie jego brak w tym czasie. Ponownie pierwszy lepszy hotel styczeń vs lipiec. Gdybym się uparł i miał czas szukać to znalazłbym o wiele większe różnice.

Napisałem o różnicach średnio rzędu 30% i takie spokojnie znajdziesz. Znajdziesz również mniejsze czy większe, to zrozumiałe - kwestia dobrania odpowiednich terminów i hoteli. Przypominam, że Ty pisałeś o cenach "o niebo tańszych" (pomijam fakt, że cena nie może być "tańsza" ale to już byłoby czepialstwo z mojej strony ;) ).

Chcesz na siłę udowodnić, że w NYC jest w styczniu bardzo tanio i bez turystów. Powodzenia w naginaniu faktów, zawsze możesz kupić bilety z tego wątku i przekonać się, że tak nie jest :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 18 Lis 2022 14:29 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Prawda jest taka, że jak ktoś chciałby wybrać się na mecz NBA czy NHL, to jest to przyzwoita oferta.

Co do zakupów? To nawet przy aktualnym kursie dolara w mojej ocenie są one opłacalne, a zabranie dodatkowo małej walizki to + 35$, a bagażu do 23 kg + 70$/w jedną stronę.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 18 Lis 2022 15:29 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Nie nabijałem się z dziewczynki, zdjęcie zostało usunięte z uwagi na to że była widoczna twarz to raz. Wrzuciłem mini relację z Zanzibaru - tyle. Przestań klamać, bo jesteś żałosny.

Dwa: NY to miasto które ma 8,5 miliona mieszkańców. Jeżeli myślisz że na takim małym placyku jakim jest TS będzie pusto jak w Pcimiu Dolnym na ryneczku to się mylisz. Takie miejsca są zawsze zatłoczone. Mniej instagramowe miejsca są opustoszałe, bo turystów jest jak na lekaratwo zimą. Ceny noclegów są o NIEBO tańsze, co udowodniłem powyżej.

Trzy: na tym kończę, mam ciekawsze rzeczy do roboty ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 18 Lis 2022 15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2630
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Kothson napisał(a):
Nie nabijałem się z dziewczynki, zdjęcie zostało usunięte z uwagi na to że była widoczna twarz to raz. Wrzuciłem mini relację z Zanzibaru - tyle. Przestań klamać, bo jesteś żałosny.

Cieszę się, że sam się tego wstydzisz bo to co wtedy zrobiłeś było faktycznie żałosne. Owszem, nabijałeś się z dziewczynki, którą uchwyciłeś z dziwną miną, dlatego zwróciłem Ci uwagę, że jest to zdecydowanie poniżej pasa. Sam uznałeś wtedy, że to był tylko żart więc nie kłam.
Kothson napisał(a):
Jeżeli myślisz że na takim małym placyku jakim jest TS będzie pusto jak w Pcimiu Dolnym na ryneczku to się mylisz. Takie miejsca są zawsze zatłoczone.

Dlaczego więc pierwszy wrzuciłeś TS na dowód rzekomego braku turystów? :lol:
Przecież niby pokazałeś mi, że nie zawsze są zatłoczone. Ustal jakiś jeden przekaz ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Lis 2022 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2018
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
Panowie, dajcie se proszę na wstrzymanie. Wchodzę w ten wątek, bo myślę, że może jakaś nowa wrzutka w temacie, a Wy się kłócicie o to czy poza sezonem jest mniej turystów a następnie, jeśli tak to o ile procent, a w tle afrykańska dziewczynka. Bądźcie poważni. 😉
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
18 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 18 Lis 2022 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2132
platynowy
Ten temat powinien być tu:
norse-bilety-do-usa-od-110-ow,1609,165047
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 19 Lis 2022 16:33 

Rejestracja: 16 Wrz 2017
Posty: 175
niebieski
Niewiele drożej jest dostępna Floryda, BER-FLL od ~1200 zł od stycznia do marca (znalezione u piratów).

Np.:
https://www.skyscanner.pl/transport/lot ... home&rtn=1
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group