Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 193 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 23 Mar 2016 13:19 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
@Kara

twoje wywody nt. przyczyn tego stanu rzeczy są bardzo ciekawe, jednak problem musi zostać rozwiązany bo giną ludzie. Na akademickie dysputy był czas wcześniej i będzie po opanowaniu sytuacji.

PS. uważałbym jednak z sięganiem zbyt daleko do historii w poszukiwaniach przyczyn obecnego terroryzmu islamskiego, odpowiedzialność zbiorowa to również bliskowschodnia mania, obca europejskiej kulturze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#182 PostWysłany: 23 Mar 2016 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
pewne rzeczy zaszły za daleko
niestety, tzw "prawa człowieka" trzeba zawiesić na jakiś czas
i zaprzestać wyławiania rozbitków na wodach libijskich by nastepnie przetransportować ich do europy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#183 PostWysłany: 23 Mar 2016 13:46 

becek napisał(a):
niestety, tzw "prawa człowieka" trzeba zawiesić na jakiś czas

Albo Ci się ktoś włamał na konto albo myliłem się myśląc, że nie ma dla Ciebie nadziei.
W końcu zaczynasz pisać z sensem.
Góra
 PM off
Krzysztof. lubi ten post.
 
      
#184 PostWysłany: 23 Mar 2016 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
ja mam stały kurs, i nie jadę ani po lewej ani po prawej stronie bandy
jadę własnym torem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Krzysztof. lubi ten post.
 
      
#185 PostWysłany: 23 Mar 2016 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
@becek jest tylko jeden problem z zawieszeniem 'tzw "prawa człowieka" ' - tzw. bezpieczeństwo społeczne. Emeryturki, opieka na starość, darmowe/ dotowane leki i takie tam. Patrzymy na wskaźnik urodzeń w Belgii - i ups - 1,79 zamiast "bezpiecznych" ok. 2,4. A na dodatek Walonowie niezbyt chętnie uczą się flamandzkiego, co już dziś sprawia czasem problemy z obsadzaniem stanowisk wymagających belgijskiego obywatelstwa. Skąd więc brać przyszłych urzędników, policjantów czy żołnierzy? Plotki głoszą, że już dziś niektórzy boją się wejść do Molenbeek. :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 23 Mar 2016 16:51 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
Jak juź Zeus wcześniej wspomniał, tytuł tego tematu brzmi: Bezpieczeństwo w Belgii. I tego prosze się trzymać. O tym też wspomniał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 23 Mar 2016 17:07 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Anonymous napisał(a):
Myślące Panie, myślący Panowie, nie dajcie się sprowokować. Przecież tak można dywagować do wieczora, a potem przez całe Święta. Dla nas, Polaków, Święta to czas wyciszenia, nie pozwólmy zakamuflowanym (ale powoli coraz bardziej jawnym) sabotażystom na ingerencję. Komuś, kto logikę poddaje systematycznej dywersji, oczy się nigdy nie otworzą.
Według najnowszych sondaży stosunek Polaków do czynników wywołujących zamachy w Belgii jest jasny i stały (od badania styczniowego odchylenia są nieznaczne). Piskliwa mniejszość, która dysponuje zarazem pewną medialną siłą w niektórych mediach, tego obrazu nie zmieni. Tej mniejszości już niedługo zapewne większość zaoferuje wychowanie poprzez dyscyplinę.

Madrosc zawsze byla przywilejem mniejszosci.
Wiekszosc wam podobana stworzyla holokaust, a nie muzulmanska.

@Roku
Albo zlikwiduj caly syf, albo nie usuwaj wybiorczo postow, bo wpisujesz sie w haniebna wiekszosc. Rozumiem ze tresci faszyzujace Ci nie przeszkadzaja, tylko te obnazajace to?!

Roku: Wątek zamknięty. Jeśli ktoś będzie chciał dopisać coś konkretnie w temacie Bezpieczeństwa w Belgii proszę o PW


Ostatnio edytowany przez Roku, 23 Mar 2016 17:11, edytowano w sumie 1 raz
Zamknięcie tematu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#188 PostWysłany: 30 Mar 2016 07:41 

Niestety:

"Belgijska prokuratura potwierdziła, że wśród ofiar ubiegłotygodniowego zamachu w brukselskim metrze jest również obywatel Polski. Prokurator Ine van Wymersch odmówiła ujawnienia danych tej osoby ze względu na dobro rodziny - podaje TVN24. Informację potwierdziło także polskie MSZ."
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/w-zamac ... tel/qfxl9s
Góra
 PM off  
      
#189 PostWysłany: 30 Mar 2016 08:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... _tn__=%2As
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 29 Kwi 2016 21:02 

Rejestracja: 26 Mar 2016
Posty: 1
Loty: 64
Kilometry: 157 791
Mam pytanie nie wiem czy dobrze trafiłem. Chciałem się spytać jak wygląda sprawa z bezpieczeństwem w mieście Gandawa zarówno w dzień, wieczorem jak i w nocy. Czy można swobodnie się poruszać czy strach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 11 Maj 2016 12:55 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Lecialem wczoraj z CRL - jak inne lotnisko. Zamkniety dojazd dla prywatnych aut pod terminal, dwukrotna kontrola przez zolnierzy na dojezdzie (tez wnetrza busa), liczne ciezarowki i zolnierze, tylko jedno wejscie otwarte, do srodka wpuszczane tylko osoby z karta pokladowa, dokladnie sprawdzaja dane na wejsciu, w terminalu pustka (!), no po prostu lotnisko nie do poznania.
W samej Brukseli spokojnie, troche zolnierzy przy dworcach, niektore drzwi dworcow pozamykane.

Wysłane z mojego JY-G4S przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 11 Maj 2016 14:13 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1376
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
Adriano92 napisał(a):
Mam pytanie nie wiem czy dobrze trafiłem. Chciałem się spytać jak wygląda sprawa z bezpieczeństwem w mieście Gandawa zarówno w dzień, wieczorem jak i w nocy. Czy można swobodnie się poruszać czy strach?

Generalnie we wszystkich miastach w Belgii (a wioskach tym bardziej) jest BEZPIECZNIE zarówno w dzień jak i w nocy. Jedynie w niektórych dzielnicach zdominowanych przez świeżych imigrantów można być nawet w dzień narażonym na zaczepki a w nocy na rabunek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 31 Mar 2017 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Ide ja sobie do gaziarza z autem na serwis, kanciapa - poczekalnia z prasa moto i ulotki takie..

Takze ten ten tego to moglo dotyczyc nas wszystkich.. nas z wiekszym prawdopodobienstwem niz inna czesc spoleczenstwa.. eh

To taka refleksja.. bo nie zdawalem sobie do dzis sprawy ze dotknelo to jakiegos Polaka..

Załączniki:
rembiasz.jpg
rembiasz.jpg [ 217.61 KiB | Obejrzany 7195 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 193 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group