Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Gru 2018 15:48 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
Czy ktoś z użytkowników forum brał udział w konkursie „Wygraj podróż do USA”?
Może komuś udało się otrzymać vouchery na bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 01 Lut 2019 00:02 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 68
Loty: 193
Kilometry: 361 281
A i owszem, szczęśliwy wygrany nagrody w pierwszym etapie :). W marcu mam nadzieję zrealizować voucher.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 01 Lut 2019 00:07 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Gratulacje :P .Co planujesz zobaczyć?
Góra
 Profil Relacje PM off
marcinjot lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 01 Lut 2019 11:55 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 68
Loty: 193
Kilometry: 361 281
@miriam dziękuję bardzo :). Robimy mały trip po Kalifornii. Jako że żaden z nas nie ma prawa jazdy zobaczymy jak się zwiedza USA bez samochodu :).
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 01 Lut 2019 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2014
Posty: 171
Loty: 814
Kilometry: 2 753 202
Bez samochodu na pewno da się zwiedzać, ale w ograniczonym zakresie i bardzo drogo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Lut 2019 16:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 99
Loty: 84
Kilometry: 171 198
Jak bez samochodu to najlepiej Nowy York :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Lut 2019 21:41 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 68
Loty: 193
Kilometry: 361 281
Zamierzam zweryfikować w praktyce powyższe opinie, które też wszędzie w Internecie hulają :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Lut 2019 15:23 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
@marcinjot gratuluje. Fajnie, że udało ci się wygrać w pierwszym etapie.
Mnie wybrali niestety w ostatnim etapie i biletu w końcu nie dostałem, zdarza się.
Czekam, że może jeszcze w tym roku będzie podobna promocja i się może załapie;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Lut 2019 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
@ted07
Wybrali Cię w ostatnim etapie i nie dali biletu? Nie zdążyłeś z wizą czy jak?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Lut 2019 16:07 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
29 października otrzymałem informację, że wygrałem :-) radość była, bo lubię latać a w USA nigdy nie byłem.
Z tego co czytałem informację to wiedziałem, że mam miesiąc na dostarczenie wizy (tak myślałem) wiec złożyłem podanie o wizę do USA, do tygodnia miałem spotkanie z konsulem. Wizę otrzymałem. Do 10 dni od informacji o wygranej miałem wizę w paszporcie, zrobiłem wiec screena i wysłałem na wskazany adres.
Jakie było moje zdziwienie jak otrzymałem informację, że zostałem zdyskwalifikowany bo powinienem uzyskać wizę do 14 października, bo do tego czasu trwał konkurs.
Regulamin był tak napisany, że pomimo informacji o wygranej 29 października to mogłem w ogóle nie występować o wizę, bo i tak bym nagrody nie dostał.
Osoby które otrzymały informacje o wygranej np. w lipcu czy sierpniu mieściły się w okresie trwania konkursu i mogły wystąpić o wizę w tym czasie i miały miesiąc na dostarczenie wizy. W moim przypadku musiałem już posiadać wizę, której nie posiadałem.
I takim sposobem pomimo informacji o wygranej nagrody nie otrzymałem :-(

Czy ktoś z Was miał podobny przypadek w tym konkursie???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Lut 2019 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Ja bym chyba nie odpuścił tematu. Próbowałeś opisać sytuację na fb LOT-u? Wysłałeś maile z opisem do działu PR LOT-u i/lub odpowiednich członków zarządu LOT-u?
Jak dla mnie to skandal.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 04 Lut 2019 17:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Nie odpuszczaj, bo to jakieś kpiny. Jak masz gdzieś regulamin konkursu, dawaj go tu. Przewałkujemy go w tę i z powrotem, co by Cię Lot w konia nie robił.

Wysłane z mojego telefonu przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
danziger lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 04 Lut 2019 17:47 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
https://lotemdousa.pl/res/pdf/regulamin.pdf
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 04 Lut 2019 17:48 

Rejestracja: 22 Paź 2015
Posty: 177
niebieski
https://lotemdousa.pl/res/pdf/regulamin.pdf

Przesłanie, korzystając z funkcjonalności formularza online, zdjęcia wizy (promesy wizy) na pobyt w USA wystawionej w Okresie Trwania Konkursu dla Uczestnika przez ambasadę USA w RP, z zasłoniętymi wszystkimi danymi dotyczącymi Uczestnika poza imieniem i nazwiskiem oraz datą wystawienia wizy, przy czym jeżeli Uczestnik nie dysponuje wizą
ostateczny termin na przesłanie jej zdjęcia wynosi 30 dni od powiadomienia przez Organizatora o prawie do nagrody
, wówczas przesłanie zdjęcia wizy następuje na adres email Organizatora kontakt@lotemdousa.pl z dopiskiem „Konkurs – Wygraj podróż do USA”.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 04 Lut 2019 17:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 99
Loty: 84
Kilometry: 171 198
Z ciekawości weszłam sobie na stronę i znalazłam regulamin:

https://lotemdousa.pl/res/pdf/regulamin.pdf

Wychodzi na to że aby otrzymać nagrodę trzeba było przesłać zdjęcie wizy wystawionej w okresie trwania konkursu (w ciągu 30 dni)
A okres trwania konkursu był właśnie do 14.10 (pkt 5 regulaminu), Czyli uczestnicy ostatniego etapu powinni załatwić wizę zanim LOT ogłosił zwycięzców :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 04 Lut 2019 18:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
W świetle tego co wytłuścił @Raku90, dyskwalifikacja jest bezpodstawna. Pisz reklamację zgodnie z zapisami punktu 5. regulaminu.

Wysłane z mojego telefonu przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 04 Lut 2019 18:14 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
A moim zdaniem organizator ma rację i dyskwalifikacja jest uzasadniona regulaminem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 04 Lut 2019 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 99
Loty: 84
Kilometry: 171 198
Z tym że wiza powinna być wystawione w okresie trwania konkursu a niestety w tym przypadku tak nie było

rozdział 3, pkt 3, podpunkt iv:
przesłanie,korzystając z funkcjonalności formularza online,zdjęcia wizy (promesy wizy) na pobyt w USA wystawionej w Okresie Trwania Konkursu dla Uczestnika przez ambasadę USA w RP, z zasłoniętymi wszystkimi danymi dotyczącymi Uczestnika poza imieniem i nazwiskiem oraz datą wystawienia wizy, przy czym jeżeli Uczestnik nie dysponuje wizą przy czym
jeżeli Uczestnik nie dysponuje wizą, ostateczny termin na przesłanie jej zdjęcia wynosi 30 dni od powiadomienia przez Organizatora o prawie do nagrody, wówczas przesłanie zdjęcia wizy następuje na adres email Organizatora kontakt@lotemdousa.p lz dopiskiem„Konkurs – Wygraj podróż do USA”

a na samym początku (pkt 5) jest zdefiniowany okres trwania konkursu:
Czas trwania Konkursu obejmuje okres od 14 maja 2018 roku godziny 12:00:00, do 14 października 2018r. (dalej: „Okres Trwania Konkursu”)
Góra
 Profil Relacje PM off
boots lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 04 Lut 2019 18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
NIe wiem jak wyglądał ten formularz online i przede wszyskim czy był aktywny do końca Okresu Trwania Konkursu. Jeśli był aktywny to skoro regulamin przewidywał wgranie zdjęcia wizy poprzez niego, to czemu w takim razie podany jest alternatywny sposób, który jakby sugeruje dodanie do 14.10 tych 30 dni? Jeśli formularz wygasał wcześniej niż 14.10 to wygląda na to, że mogli odrzucić, choć jest to trochę krzywdzące.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 04 Lut 2019 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
regulamin w tym zakresie jest wewnętrznie sprzeczny, a przynajmniej budzi wątpliwości - z jednej strony faktycznie nakazuje, by wiza była wystawiona w Okresie Trwania Konkursu (czyli do 14.10), ale jednocześnie przewiduje furtkę w postaci zapisu, który jest po słowach "przy czym". Zapis ten dopuszcza sytuację, w której uczestnik nie dysponuje wizą w momencie przesyłania formularza online, ale może ją dosłać w ciągu 30 dni od otrzymania informacji o prawie do nagrody. Z chronologii wydarzeń przedstawionej przez @ted07 wynika, że rzeczywiście wizy przed 14.10 nie miał, ale spełnił wymogi przewidziane dla tego wyjątku. Tak na moje oko ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
danziger lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group