Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Wrz 2022 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 858
niebieski
Może komuś się przyda, może ktoś chce się przelecieć Dreamlinerem będąc w Hiszpanii. Na ten moment to wieczorne połączenie obsługuje 787, ale w dalszej perspektywie nie ma 100% gwarancji. Terminów mnóstwo, trzeba szukać tego co nam odpowiada :) skyscanner.au

Załączniki:
34B73A7A-1C61-44F5-862A-19A77E0E000A.jpeg
34B73A7A-1C61-44F5-862A-19A77E0E000A.jpeg [ 118.79 KiB | Obejrzany 1529 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
15 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 25 Wrz 2022 22:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
@kubus95 nie tylko wieczorne. W październiku praktycznie codziennie obie rotacje są na szerokim kadłubie.
Jeśli ktoś chce przelecieć się dłużej, to ten sam samolot leci na Kanary (LPA lub TFN), więc można zrobić rotację np. BCN-MAD-TFN.
Sam lot z MAD na Kanary to ok. 207 zł na stronie linii. Oczywiście na OTA sporo taniej.

Sam lecąc na Kanary wybieram praktycznie zawsze połączenie z Polski przez BCN lub MAD i biorę "drimka" od UX, zamiast np. Ryanaira, bo koszt jest podobny, a często niższy (gdy bierzemy normalny bagaż podręczny). Poza tym moja młodsza córka lubi bawić się IFE i szybko mija jej i nam czas :)

EDIT:
Dodam tylko, że raz zdarzyło mi się, że w MAD samolotu nie podłączono do rękawa. Zanim odjechał autobus (a jechałem pierwszym z czterech podstawionych) i zanim dojechał do terminala, minęło b.dużo minut. W takich przypadkach przesiadka BCN-MAD-Kanary na osobnych biletach może być ryzykowna.
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 26 Wrz 2022 23:29 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 840
złoty
Ja leciałem szerokokadłubowcem AirEuropa z Gran Canarii do Madrytu za 25 EUR. To były bardzo dobrze wydane pieniądze.
W Madrycie przy przesiadkach trzeba najpierw sprawdzić na który terminal jest przylot i z którego jest wylot. W skrajnym przypadku z jedynki na czwórkę to już jest bardzo konkretna odległość do pokonania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group