Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Mar 2023 13:52 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2277
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
W sierpniu - trasa ARN-SFO, LAX-ARN - pierwszą stronę krótka przesiadka w NY, na powrocie całodzienny stop na szybki wypad na miasto.
Loty realizowane przez DL.

Jak na okres wakacyjny cena wydaje się być super, tym bardziej że do ARN z .pl dolecieć prosto i tanio.

Załącznik:
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG [ 27.8 KiB | Obejrzany 2430 razy ]

(cena pokazana za dwie osoby)

Link do wyszukania:

https://www.momondo.pl/flight-search/AR ... rt=price_a


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 14 Mar 2023 14:32, edytowano w sumie 1 raz
korekta tematu
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
 
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 14 Mar 2023 20:34 

Rejestracja: 23 Paź 2015
Posty: 98
Ciekawa propozycja seal.

Można taniej i równie wakacyjnie - początek roku szkolnego 04,09,2023!

Załączniki:
1777.jpg
1777.jpg [ 206.93 KiB | Obejrzany 2140 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Mar 2023 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1561
HON fly4free
No Panowie teraz dajcie OJ z NY/MIA-LAX lub DOJ z BER ;) Nie, żebym coś podpowiadał... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Mar 2023 20:41 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1880
HON fly4free
Warto jednak zauważyć, że jest dramatyczna różnica pomiędzy okresem z grubsza 1.07-15.08, a okresem po 15.08. Dla większości linii druga połowa sierpnia to "po sezonie" i taryfy są bardzo różne od tych wakacyjnych. Szczęśliwie u nas "to jeszcze wakacje", ale nie da się porównywać pierwszej i drugiej połowy sierpnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Mar 2023 20:56 

Rejestracja: 22 Mar 2010
Posty: 132
niebieski
Zgadza się. Siedzę, klikam bo kusi ta końcówka sierpnia. Jest dużo opcji RT/OJ do USA w okolicy 1,7-2 kpln.
Niestety doloty póki co po 500+, do tego nocka w ARN :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Mar 2023 21:01 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3146
platynowy
Jeżeli problemem jest dla Ciebie dolot za 500 PLN to może warto odpuścić USA, bo bilet to wierzchołek góry lodowej wydatków, które na Ciebie czekają.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 15 Mar 2023 21:41 

Rejestracja: 23 Paź 2015
Posty: 98
coś pomiędzy San F. a Los A. - Las Vegas ze stopem na spacer po NY.

man4business
poniżej wylot przed 15,08,2023:)

Kothson

Przy rodzinie 2+2 - doloty + nocleg zaczynają ciążyć finansowo więc trochę więcej wyrozumiałości.
Czy polecisz za 1000 PLN czy 1000 Euro cen w USA to nie zmieni.

Niektóre terminy tylko dostępne na stronie Delty.

Załączniki:
las.jpg
las.jpg [ 104.52 KiB | Obejrzany 1640 razy ]


Ostatnio edytowany przez piescirogi, 16 Mar 2023 09:00, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 15 Mar 2023 21:42 

Rejestracja: 22 Mar 2010
Posty: 132
niebieski
Pisząc o dolotach odnosiłem się do pierwszego posta nt 'tanio i wygodnie'.
PS. Doskonale znam realia wydatków w Stanach, ale chyba nie o tym jest ten wątek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 15 Mar 2023 21:56 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1880
HON fly4free
piescirogi napisał(a):
wylot przed 15,08,2023:)

Twój screen UA był z wylotem 17.08.

Cytuj:
Przy rodzinie 2+2 - doloty + nocleg zaczynają ciążyć finansowo

Absolutnie cię rozumiem i popieram. W takiej konfiguracji tańsze loty ze Skandynawii stają się ułudą - po wliczeniu dolotów, noclegu (bardzo drogiego) no i jedzenia przecież też. Do tego zawsze jakieś tam ryzyko związane z dolotem - jeśli LCC zawali, to wszystko leży. W zeszłe wakacje "zaryzykowałem" dolot GDN-BGO porannym lotem W6, gdzie po 2 h mieliśmy lot UA BGO-EWR w super cenie. Wszystko się udało, ale był to najbardziej ryzykowny kawałek całej podróży (wtedy docelowo na Hawaje). W tym roku przeliczyłem, że w ogóle się to nie kalkuluje, skoro mogłem wziąć LH KRK-FRA-JFK za 1800 zł. Nawet jeśli nominalnie oszczędzi się "100 zł / osobę", to jest jeszcze coś takiego jak czas, który ma wymierną wartość (żeby nie pisać, że "cenę"). Kto inny widzi więc takie sytuacje, kiedy mu zwisa czy +/-2 dni...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 15 Mar 2023 22:14 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2277
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@man4business: wszystko prawda "ale" akurat USA są piekielnie drogie w tym czasie z .pl nie mówiąc o innych częściach Europy, zobacz będzie +1-1,5k PLN więcej, więc oczywiście to ma sens w dwie osoby (koszty noclegu wtedy jakoś się kalkulują) - osobiście mnie to kusi, nawet bardzo... ze względu na uwarunkowania rodzinne jestem "przywiązany" to terminu wakacyjnego. Ale oczywiście trzeba liczyć - jak oszczędność jest "pozorna" to tak wtedy nie ma sensu. Każdy oceni co mu pasuje. Ja widziałem jakoś tanie doloty z KRK na szybko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 15 Mar 2023 23:18 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 633
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Ja w zeszłym roku miałem bilety na ferie zimowe do Miami. Tanio, TAPem, 1k PLN z Warszawy za osobe.. ale jak policzyłem koszty na miejscu, to stwierdziłem, że taniej mi kupić z Florydy lot na Kostarykę, spędzić tam fajnie 8 dni i wrócić z powrotem do USA :). A Florydę okroić do 4 dni. USA przy obecnym kursie dolara i inflacji, także tam widocznej, zabijają cenami. I tak, faktycznie, jeśli na lotach można oszczędzić 2-3k PLN na rodzinę to super i trzeba to brać pod uwagę, ale w przypadku rodziny 2+2 to na miejscu pójdzie 20k PLN, jak nic ;).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 15 Mar 2023 23:32 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1880
HON fly4free
Tak, ale to nie jest wątek o cenach pobytu w USA. Już był taki jeden wątek (nazywał się coś "USA budżetowo") i nawet w jego ramach ludzie nie rozumieli, że jeśli chce się budżetowo, to nie tylko chodzi o czas, ale również o miejsca. Wcale to nie muszą być słabe miejsca. Należy wykreślić wszystkie miasta (uważam, że bez żalu) i celować w te stany, które są oszałamiająco piękne i zarazem relatywnie tanie - np. Utah, Arizona, Montana. W Kalifornii mocno wali po kieszeni, bardziej niż na Florydzie.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Apocalipse oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group