Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Cze 2022 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 396
Loty: 161
Kilometry: 349 000
srebrny
W ostatnich dniach lotnisko w Rzymie jest wymieniane wśród innych europejskich lotnisk, na których występują problemy z długim czasem oczekiwania, brakiem pracowników, ogólnym chaosem.
Jak w rzeczywistości sprawa wygląda na FCO? Ile czasu przed lotem należy przybyć na lotnisko? Zakładam przejście bezpośrednio na security i kontrole paszportową (lecę Ryanair-em w najbliższy wtorek o 21:40 do Agadiru).
Dodam, że na stronie lotniska nigdzie nie znalazłem informacji o aktualnych czasach oczekiwania, jak to jest np. na Schiphol.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2 PostWysłany: 26 Cze 2022 23:15 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 510
niebieski
@Michal Szyszka

In addition, we also advise you to arrive at the airport in plenty of time: two hours prior to departure for domestic and international flights. three hours prior to departure for intercontinental flights.

https://www.amministrazionestraordinari ... %20flights
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off
Michal Szyszka uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 22 Lut 2023 22:18 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Jak obecnie z kolejkami do security na FCO? Leciał ktoś ostatnio? Ja dawno nie, a potrzebowałbym pojawić się krótko przed lotem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Lut 2023 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3981
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
W ciągu ostatniego pół roku leciałem 4 razy.
Za każdym razem security bardzo sprawnie, kilka minut, nie dłużej niż 10.
Potem trochę się idzie do gate.
Godzina przed będzie optymalnie.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
dmirstek uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 06 Sty 2024 14:15 

Rejestracja: 08 Mar 2022
Posty: 354
Korzystał ktoś może z tego ich wymysłu bezpłatnego QPass? Jak to w praktyce działa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Sty 2024 12:42 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 598
niebieski
Wczoraj koło 15 kolejki do security praktycznie brak
Góra
 Profil Relacje PM off
marrak lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 11 Sty 2024 12:57 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 346
niebieski
-- 11 Sty 2024 11:57 --

Leciałem ostatnio kilka razy z podręcznym i było bardzo sprawnie, tzn. do kilku minut do kontroli bezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o nadanie bagażu rejestrowanego to w przypadku np. Wizzaira jest niewiele stanowisk i to może rzeczywiście zająć trochę.

-- 11 Sty 2024 11:57 --

Leciałem ostatnio kilka razy z podręcznym i było bardzo sprawnie, tzn. do kilku minut do kontroli bezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o nadanie bagażu rejestrowanego to w przypadku np. Wizzaira jest niewiele stanowisk i to może rzeczywiście zająć trochę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
marrak lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 11 Sty 2024 13:24 

Rejestracja: 08 Mar 2022
Posty: 354
Ja będę miał wylot w poniedziałek rano, spodziewam się ze wtedy może być większy tłok na security dlatego zastanawiam się czy to QPass coś daje jeśli umówi się na konkretną godzinę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Sty 2024 13:35 

Rejestracja: 29 Sie 2022
Posty: 279
srebrny
Zrobiłem rezerwację slotu na sobotę więc Ci odpowiem jak to działa :)
Góra
 Profil Relacje PM off
marrak lubi ten post.
marrak uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 01 Lut 2024 11:52 

Rejestracja: 08 Mar 2022
Posty: 354
@Pecel87 udało Ci się sprawdzić jak to działa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 01 Lut 2024 14:19 

Rejestracja: 29 Sie 2022
Posty: 279
srebrny
Miałem 2 loty: o 5.55 w niedzielę z T1 i w sobotę o 8:25 z T3 - w obu przypadkach nie skorzystałem nawet z tego bo jak zbliżyłem się do "normalnego" security to najzwyczajniej w świecie nie było nikogo w kolejce.
Góra
 Profil Relacje PM off
marrak lubi ten post.
marrak uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 01 Lut 2024 14:26 

Rejestracja: 11 Wrz 2016
Posty: 101
Loty: 91
Kilometry: 204 044
Z uwagi na to że nie mogę znaleźć w innych wątkach mam pytanie jak wygląda transfer gdy traktuję Fiumincino jako lotnisko przesiadkowe? przylatuję z Polski i wylatuję poza schengen?
Dziękuje za odpowiedzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group