Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 98 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 07 Sty 2016 17:28 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 1
Jak wygląda na obecną chwilę sprawa z nocowaniem na lotnisku El Prat w Barcelonie, jest możliwe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#62 PostWysłany: 07 Sty 2016 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 776
Loty: 64
Kilometry: 89 673
niebieski
Spałem miesiac temu, nie ma problemów
_________________
Zapraszam na bloga - http://www.LikeToFly.wordpress.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 07 Sty 2016 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 223
Loty: 355
Kilometry: 559 189
niebieski
Na lotnisku jest taka knajpka niby zamkniete a wszyscy tam śpią bo mają całkiem fajne kanapy :D Testowane w grudniu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 03 Lip 2016 13:04 

Rejestracja: 03 Lip 2016
Posty: 4
Witam!

Jestem początkującą podróżniczką, stąd moje pytanie. Przylatuję do Barcelony o 20.30, autobus do Santander mam z dworca głównego Barcelona Sants następnego dnia o 9.30 rano- czy jest możliwość by spędzić noc na lotnisku po przylocie bez biletu na kolejny lot?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 03 Lip 2016 13:11 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Czemu nie ? Nie wychodzisz ze strefy 'air' , łatwiej niż po drugiej stronie gdzie teoretycznie mogą zapytać o lot,
niezależnie czy T2 czy T1

Benvinguda al forum :-)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off
katalonka uważa post za pomocny.
 
      
#66 PostWysłany: 03 Lip 2016 13:20 

Rejestracja: 03 Lip 2016
Posty: 4
Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź ;)

Lecę tylko z bagażem podręcznym, ląduję na T2, czyli po prostu po przylocie nie opuszczam lotniska, znajduję jakąś ławkę i mogę tam sobie przeczekać do rana?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 03 Lip 2016 13:30 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Si , senyora
WC , gniazdka i 15(chyba)min wifi dostępne i gratis :-)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 03 Lip 2016 14:57 

Rejestracja: 03 Lip 2016
Posty: 4
Super, dzięki wielkie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 03 Lip 2016 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
gniazdka na T2? Wydaje mi sie, ze tylko w knajpach, a te w nocy raczej sa zamkniete.

WiFi od jakiegos czasu jest 24 / 7


http://tlife.guru/profesional/por-fin-w ... e-conecto/
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 03 Lip 2016 17:05 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Gniazdka są , m.in. w pobliżu bramki U33 'w/na' filarze , wokół którego stoją ekrany z reklamami (podłączone wlasnie do gniazdek , ale kilka pozostaje wolnych) -prawdopodobnie analogicznie w innych modułach-
i w łazienkach
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#71 PostWysłany: 03 Lip 2016 17:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
uuuaaa - ekspercka wiedza : )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 03 Lip 2016 17:10 

szukając spokoju warto zejść po schodach do mało używanych gate na parterze, powinno być ciszej i spokojniej, choć ilość łączonych foteli u góry jest spora
Góra
 PM off  
      
#73 PostWysłany: 05 Lip 2016 00:35 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 369
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
Właśnie jestem na BCN i potwierdzam, że jest gdzie spać. Jest kilkanaście osób, które wybrały ten sposób spędzenia nocy
Przyleciałem przed północą z LPA i czekam na poranny SXF ( wszystko Ryanair). Gniazdka do prądu przy filarach/ slupach wolne, do wyboru do koloru
Siedzenia przy strefie U najwygodniejsze. Ludzi pełno, bo są jakieś opóźnienia. Np Katowice wizzair jeszcze stoją :)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#74 PostWysłany: 29 Sie 2016 12:16 

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 1
Witam, ląduję w El Prat o 23:45. Chciałbym się przespać bądź przekoczowac do godziny 5:00. Ląduję na T2.
Nie mam kolejnego lotu, ale o 5:00 pojechalbym busem do centrum, bo godzina juz bardziej bezpieczna.
Rozumiem ze nie warto wychodzic ze strefy Air na zewnatrz. Pytanie jest czy jest szansa tam gdzies zapalic?
Czy trzeba jednak wyjsc zeby odpalic papieroska? Jak juz sie wyjdzie to nie ma juz jak wrócic bez biletu na inny lot?
Wi-fi jest bezplatne 24h czy tylko 15min? Czy moze warto sie przeniesc do T1?
Prosze o jakies rady;)

Dzieki za pomoc.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Sie 2016 14:40, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 29 Sie 2016 12:22 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Wifi bezpłatne, wrócić się nie da, spać jak juz wspomniano można i to nawet wygodnie, prąd jest, a z papierosami to nie wiem.


mod
na T2 nie mozna palic , jest zakaz , nie ma kabin

przeniesienie sie do t1 oznaczaloby ze wyjdziesz bez powrotu ze strefy air - i na dworzu mozesz palic- ale w t1 bedziesz w ogolno-dostepnej , gdzie palic nie mozna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 29 Sie 2016 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
galareta2332 napisał(a):
Pytanie jest czy jest szansa tam gdzies zapalic?
Czy trzeba jednak wyjsc zeby odpalic papieroska? Jak juz sie wyjdzie to nie ma juz jak wrócic bez biletu na inny lot?
Wi-fi jest bezplatne 24h czy tylko 15min? Czy moze warto sie przeniesc do T1?
Prosze o jakies rady;) Dzieki za pomoc.

Nie wiem jak jest z paleniem na T2, ale na T1 jest duże patio, na którym można i odpocząć i zapalić - http://www.ciudadfcc.com/en/-/aeropuerto-del-prat (zdjęcie nr 3 i 4).
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 17 Kwi 2017 19:58 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Witam - czy coś się zmieniło w temacie nocowania na T2?
Przylatuję ok. północy na Ryanairem T2 a następnego dnia ok. godz. 21 mam Wizzairem kolejny lot - rzecz jasna nie będę blisko doby koczował na lotnisku, ale do ok. 6 rano jest mi to niezbędne, bo będę z dziećmi (niezbyt dużymi).
Przeczytałem, że nie wychodzić z "air", ale ktoś napisał, że "lepiej zejść na dół", bo są wygodniejsze fotele. Boję się, że zajdę za daleko i nie wrócę - stąd moje pytanie: skąd będę widział, żeby jak to mówią "dalej nie iść", żeby nie zajść za daleko i zostać w danym (jakim?) miejscu do rana? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 17 Kwi 2017 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
Spałem w lutym. Zdjęcie sprzed 3 lat ale niewiele się zmieniło. Te miejsca są zaraz po wyjściu z rękawa. Można zejść na dół ale było tam chłodno.

Załączniki:
IMG_20170417_202105.JPG
IMG_20170417_202105.JPG [ 143.86 KiB | Obejrzany 5896 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan uważa post za pomocny.
 
      
#79 PostWysłany: 17 Kwi 2017 22:25 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Dzięki! Czyli - "zakwaterować się" zaraz po wyjściu z rękawa! :D
...rozumiem, że nie ma opcji, żeby nie było rękawa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 17 Kwi 2017 23:54 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
sanchopan napisał(a):
Przeczytałem, że nie wychodzić z "air", ale ktoś napisał, że "lepiej zejść na dół", bo są wygodniejsze fotele. Boję się, że zajdę za daleko i nie wrócę - stąd moje pytanie: skąd będę widział, żeby jak to mówią "dalej nie iść", żeby nie zajść za daleko i zostać w danym (jakim?) miejscu do rana? :D


Będziesz wiedział kiedy się zatrzymać, bo wychodząc trzeba przejść przez automatyczne drzwi z infem, że nie ma powrotu, ale to duzo dalej jest.
Wysiadając z samolotu wychodzisz rękawem do strefy odlotów. Będzie dużo siedzisk jak na fotce wyżej. Na Terminalu 2 są takie cztery, trójkątne wykusze ;) z gatami i rękawami do samolotów (sprawdź na google). Wysiądziesz na którymś z wykuszy. Każdy ma niższy poziom z fotelami jak na zdjęciu, ale jest tam dość chłodno.
Jadąc z dzieciakami zrób zapasy jedzenia, bo catering na T2 jest drogi i lichy.
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 98 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group