Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 13 Sie 2016 22:37 

Zabawne jest to, że prześwietlają bagaż tylko na dużych stacjach. Na mniejszej, na której też zatrzymuje się ekspres, możesz wsiąść z maczetą ;) A na poważnie, prześwietlanie idzie szybko, ale parę minut trzeba sobie zostawić w zapasie. Przechodzą płyny, małe nożyki itp.
 PM off  

#42 PostWysłany: 14 Sie 2016 10:31 

To dobrze, że idzie szybko, bo już myślałam, że muszę wyjść znacznie wcześniej z hotelu ;) .
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 14 Sie 2016 11:19 

Jak będziesz na peronie 5-10 minut przed odjazdem, starczy z zapasem.
 PM off  

#44 PostWysłany: 14 Sie 2016 21:08 
Awatar użytkownika

srebrny
MacKoz napisał(a):
Zabawne jest to, że prześwietlają bagaż tylko na dużych stacjach. Na mniejszej, na której też zatrzymuje się ekspres, możesz wsiąść z maczetą ;) A na poważnie, prześwietlanie idzie szybko, ale parę minut trzeba sobie zostawić w zapasie. Przechodzą płyny, małe nożyki itp.

AVE nie zatrzymuje się na małych stacjach. Chyba że za tako uważasz Tarragone bądź Girone.
W Tarragonie nie wsiadalem, ale w Gironie tak i przeswietlaja.

Sfojo drogo: pozdrowienia ze stacji kolejowej w Gironie :D
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 14 Sie 2016 21:46 

Racja, nieprecyzyjnie wyraziłem myśli. W AVE pewnie jest tak jak mówisz, bo stacje większe. Ale już ekspresy ALVIA (na bank), EuroMed, Altaria czy jak to tam się nazywa, zatrzymują się na mniejszych stacjach, bez kontroli. Część rodzajów jeździ na tej trasie, dlatego pozwoliłem sobie napisać. Ogólnie dziwna jest ta kontrola trochę.
@incognita Nawiasem mówiąc, wydaje mi się, że mając bilet na AVE można w Madrycie i Barcelonie jeździć przez 3 godziny pociągami podmiejskimi. Bilet nazywa się (chyba) Combinado Cercanias i jest do łyknięcia w automacie. Na bilecie powinien być kod (pod numerem biletu) do wpisania w maszynie. Ale nie testowałem tego.
 PM off
rw30 lubi ten post.

#46 PostWysłany: 15 Sie 2016 00:21 

O, o tym nie wiedziałam. Może poszukam info na ten temat. Dzięki za cynk :)
 Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 29 Sty 2017 14:48 
Awatar użytkownika

srebrny
MacKoz napisał(a):
@incognita Nawiasem mówiąc, wydaje mi się, że mając bilet na AVE można w Madrycie i Barcelonie jeździć przez 3 godziny pociągami podmiejskimi. Bilet nazywa się (chyba) Combinado Cercanias i jest do łyknięcia w automacie. Na bilecie powinien być kod (pod numerem biletu) do wpisania w maszynie. Ale nie testowałem tego.

tak, dokładnie tak jest.
Strzelę, że w wielu innych miastach gdzie jest AVE i Cercanias [e.g. Alicante, Valencia, Sevilla, Malaga] też to tak działa
 Relacje PM off  

[ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 3 gości