Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Sty 2019 08:53 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
EASY HOTEL 2 ** Barcelona ( L'Hospitalet de Llobregat ) * nowy, otwarty w 2018 r.
idealnie położony między lotniskiem a centrum / bezpośredni autobus miejski nr 46
w pobliżu duże centrum handlowe GRAN VIA 2
terminy : styczeń - marzec 2019 na ferie
pokój ekonomiczny typ z oknem - dostępne wybrane różne daty od 15 euro za noc za pokój
( niestety tv/ wi-fi / dodatkowe sprzątanie w trakcie pobytu na życzenie - extra płatne jak to w tej sieci hoteli )
link :
https://www.easyhotel.com/hotels/spain/barcelona/101968


Ostatnio edytowany przez MUC2014 02 Sty 2019 09:04, edytowano w sumie 4 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie
Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem) Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 02 Sty 2019 08:56 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 488
niebieski
O co chodzi z tym sprzątaniem? Czy w pokojach jest brudno?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Sty 2019 08:58 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Chyba chodzi o sprzątanie podczas pobytu - wymiana pościeli i ręczników każdego dnia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Sty 2019 09:35 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 162
Mogę się wypowiedzieć, bo spaliśmy tam we wrześniu, zaraz po otwarciu.
Hotel OK, ale jak sami podkreślają Ultra Low Cost, więc za dodatkowe usługi płacisz, np. za każde sprzątanie płacisz 10 Euro (to jest cena za 1 sprzątanie), sam decydujesz kiedy ma się odbyć. Wchodzi się do posprzątanego pokoju, natomiast każde następne sprzątanie jest płatne (oczywiście z wymianą pościeli).
Spaliśmy 4 noce i w środku pobytu wziąłem sprzątanie, bo już trzeba było, ale to pewnie dlatego, że byliśmy zaraz po otwarciu i wszędzie wychodził jeszcze kurz i brud z budowy.
Żelazko czy suszarkę do włosów wypożyczasz w recepcji (bezpłatnie). WiFi i TV dodatkowo płatne.
Spaliśmy w pokoju rodzinnym (2+2) z tyłu hotelu i trochę słabo łapał internet na komórkach. WiFi nie dokupowałem.
Recepcja czynna całą dobę.

Łóżka wygodne, łazienka OK, mieliśmy z wanną, pokój mały, ale w sumie nie po to się leci do Barcelony, żeby siedzieć w hotelu. Zawsze to jednak hotel, a nie łóżko w hostelu.

Hotel ma sporo plusów, oczywiście cena, dobra lokalizacja, łatwy dojazd na lotnisko czy do Centrum (przystanek na przeciwko hotelu), centrum handlowe z Carrefour-em na wprost hotelu, są tam też knajpki.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 12 Sty 2019 01:30 

Rejestracja: 16 Lut 2011
Posty: 8
Loty: 134
Kilometry: 344 987
lokalizacja jest co najwyżej średnia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
ted07 lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 12 Sty 2019 08:50 

Rejestracja: 19 Mar 2018
Posty: 33
Loty: 46
Kilometry: 63 891
Najblizszy normalny hotel w tej cenie znajdziesz w Viladecans, Molins del Rei albo innym Ripollet, wiec "srednia lokalizacja" to niezbyt fortunne okreslenie.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 13 Sty 2019 23:55 

Rejestracja: 16 Lut 2011
Posty: 8
Loty: 134
Kilometry: 344 987
Jeśli w temacie jest Barcelona, to myśląć dobra lokalizacja widzę okolice Ramblas, Barcelonety lub Paral Lel. Średnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 14 Sty 2019 00:07 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
tymek napisał(a):
Jeśli w temacie jest Barcelona, to myśląć dobra lokalizacja widzę okolice Ramblas, Barcelonety lub Paral Lel. Średnia.


co chcesz wnieść tym komentarzem ? jaką przydatną informację ? Bo nie rozumiem co Cię uwiera , wrzuciłem ofertę i jak ktoś chce skorzysta jak nie to nie
i nie podlega to dalszej dyskusji , a co chcesz za 7,50 od osoby / noc - w nowym hotelu w pokoju z łazienką dogodnie położonym w stosunku do lotniska i do centrum ? chwilami mam wrażenie że wiele osób musi marudzić / narzekać / - piszesz o cenach w centrum które w tym standardzie i lokalizacji są dużo wyższe
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 14 Sty 2019 00:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@tymek
Zapewniam Cię, że to jest bardzo dobra lokalizacja.
Masz bezpośrednie połączenie do centrum, na dobrą plażę, na Montserrat, a o 20 min drogi pieszo masz jeden z największych hiszpańskich dworców kolejowych. Na T-2 jest 15 minut zwykłym autobusem; do 21 masz otwarte CH przed nosem.Na Camp Nou masz pół godziny z buta. I dookoła cisza i spokój. 8 lat mieszkałem o rzut beret więc wiem co mówię.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 14 Sty 2019 11:31 

Rejestracja: 19 Mar 2018
Posty: 33
Loty: 46
Kilometry: 63 891
tymek napisał(a):
Jeśli w temacie jest Barcelona, to myśląć dobra lokalizacja widzę okolice Ramblas, Barcelonety lub Paral Lel. Średnia.

Zapomniales o el Raval:) Halas 24 godziny na dobe, tlumy, handlarze trawą i "gangi" czarnoskorych handlarzy tandetą.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 18 Sty 2019 20:32 

Rejestracja: 16 Lut 2011
Posty: 8
Loty: 134
Kilometry: 344 987
może ktoś nigdy nie był w Barcelonie i chce mieszkać w centrum centrum i trochę mu nie wyjdzie po przeczytaniu o dobrej lokalizacji. Z tego co piszecie jest całkiem dogodna, ale szału nie ma - nic mnie nie uwiera, dla dobra kogoś kto nie zna miasta zostawiam swoją opinie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Rafał Marschall oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group