Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 337 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 03 Lut 2019 20:44 

złoty
Zainstaluj na telefonie aplikacje Citymapper wybierz miasto Barcelona i wyznacz sobie trase z twojego punktu do parku.

P.s. ja bym wybral autobus 24. Najmniej chodzenia. Nie jest to glowne wejscie ale jak kupisz bilet online to cie wpuszcza.

Tapniete z telefonu
Image
 Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
szarik uważa post za pomocny.

#322 PostWysłany: 02 Mar 2019 14:44 

Loty: 20
Kilometry: 67 799
Witam pod koniec marca wybieram się do Barcelony, będę mieszkał blisko parku Guell i przeczytałem że jeśli przybędę do strefy płatnej przed 7 rano to nie ma wtedy żadnego security i można wejść za darmo, a jak jest z wyjściem? trzeba zdążyć wyjść zanim pojawią się tam jacykolwiek pracownicy ?
 Relacje PM off  

#323 PostWysłany: 02 Mar 2019 19:39 
Awatar użytkownika

Loty: 132
Kilometry: 136 590
srebrny
Jak tam byłem w grudniu to pracownicy już byli przed oficjalną godziną otwarcia parku ale nikt żadnych biletów nie sprawdzał.

Image
 Relacje PM off
ps2slim1 uważa post za pomocny.

#324 PostWysłany: 02 Mar 2019 19:41 
Awatar użytkownika

Loty: 8
Kilometry: 8 761
srebrny
Sprawdz bo jak kojarze ten wątek chodzi o przed 7 lub przed 8, watpie zeby przy wyjsciu ktos jeszcze raz sprawdzal bilety ....
 Relacje PM off

#325 PostWysłany: 07 Mar 2019 15:30 

to nie wątpcie, byłam w maju 2018 roku o 7,30 i już sprawdzano bilety, jeszcze do końca nie ustawili bramek, a i przy wyjściu zdarza się że losowo sprawdzają bilety
w maju 2018 była połowa ławki zagrodzona i trwały roboty budowlane/konserwatorskie i z mojego doświadczenia (usiłowałam parę dni wcześniej wbić się po południu, ale dużo, bardzo dużo ludzi) ten najwcześniejszy okres to najlepszy czas na zrobienie samotnego zdjęcia przy jaszczurce i na ławce bez nikogo zbędnego ;) w kadrze
 Relacje PM off

#326 PostWysłany: 30 Mar 2019 19:08 

casa batllo - cala pokryta rusztowaniem
park guell - głowna część balkonu w remoncie
kolejka na tibidabo zamknieta, mozna kupic bilet za ok 12,7 na busa ktory zabiera Cie spod kolejki. ostatni jest o 16:15. nie wiem jak z zjadem tegu busa bo wg rozkladu ostatni mial byc o 17:45 a nie przyjechal. dlatego polecam dojazd busem 111 normalnie na t-10, ja tak zjezdzalem, wiec imo zmarnowane 12 euro.
 Relacje PM off  

#327 PostWysłany: 30 Mar 2019 23:38 
Awatar użytkownika

Loty: 80
Kilometry: 110 274
niebieski
Te remonty to norma przed sezonem. Jadąc wiosną trzeba się nastawić, że część atrakcji będzie szykowana na szczyt. Na Tibidabo wg mnie najlepiej autobusem albo połączenie pociągu i autobusu. A w ogóle to chyba najlepiej na Carmel L5+119.
 Relacje PM off  

#328 PostWysłany: 09 Kwi 2019 14:41 

Może ktoś bedzie zainteresowany imprezą w Barcelonie: Święto Cervezy - przypada na weekend majowy
link https://lasuperagenda.com/eventos/barce ... barcelona/
Jest mozliwośc zarejestrować sie na degustację http://www.biergartenbcn.com/actividades
 Relacje PM off
patpul lubi ten post.

#329 PostWysłany: 09 Kwi 2019 19:28 
Awatar użytkownika

Loty: 80
Kilometry: 110 274
niebieski
To nie jedyne takie wydarzenie.
Poza targami w Poble Espanyol między 5 a 7 lipca ósma już edycja Poblenou Craft Beer Festival. Organizatorzy zapowiadają ponad 200 piw z 15 browarów. Natomiast w październiku, jak sama nazwa wskazuje, Octoberfest, choć chyba jeszcze nie zostało to ostatecznie potwierdzone. Ostatnia edycja zorganizowana była w halach Fira Barcelona przy Plaza Espanya.

No i do tego trzeba dodać marcowy termin, czyli Barcelona Beer Festival.
 Relacje PM off  

#330 PostWysłany: 22 Kwi 2019 06:24 

Loty: 134
Kilometry: 444 074
niebieski
Przed kilkoma dniami kupilem 4 Grupony na zwiedzanie stadionu Camp Nou Tour w Barcelonie ....zaplacilem 4*1,95 Euro = 7.8 Euro - jest to znizka 50 %na wejsciowke do wspomniamnego obiektu ....tuz po kupnie zdalem sobie sprawe ze kupony traca waznosc 30 czerwca a ja bede w Barcelonie w pierwszych dniach lipca ...stad oferta sprzedazy wspomnianych gruponow za 32 PLN ...zainteresowanego prosze o kontakt na pw

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#331 PostWysłany: 23 Kwi 2019 10:44 

Mam pytanie odnośnie zakupu biletów online do Sagrady. Chcę kupić bilety basic, za 17 eu. Będziemy z 2 dzieci, więc dodatkowe atrakcje odpuszczamy. Sprawdzałam na kilku stronach i wszędzie podstawowe bilety można kupić[ u] TYLKO[/u] w przedziale czasowym 17:30-19:30- dla nas, z uwagi na dzieci pora zbyt późna. Bilety dostępne cały dzień są tylko sprzedawane razem z pakietem audioguidem za 25eu. Czy mam szansę kupić gdzieś bilety basic na inne godziny? Nie chcę płacić 16eu więcej za coś, z czego nie skorzystam.
 Relacje PM off  

#332 PostWysłany: 23 Kwi 2019 13:06 

cx8sp napisał(a):
Przed kilkoma dniami kupilem 4 Grupony na zwiedzanie stadionu Camp Nou Tour w Barcelonie ....zaplacilem 4*1,95 Euro = 7.8 Euro - jest to znizka 50 %na wejsciowke do wspomniamnego obiektu ....tuz po kupnie zdalem sobie sprawe ze kupony traca waznosc 30 czerwca a ja bede w Barcelonie w pierwszych dniach lipca ...stad oferta sprzedazy wspomnianych gruponow za 32 PLN ...zainteresowanego prosze o kontakt na pw

Cześć,

ale zniżka z Groupona dostępna jest przy kupnie biletów online, nie w kasie na miejscu. Możesz zatem kupić bilety już teraz na datę, w której planujesz się wybrać do Barcelony. Należy go podać pod sam koniec procesu kupowania klikając w link "Have you got a promotional code?" Trzeci screen od dołu w tym artykule: https://www.dobarcelony.pl/15-krok-po-k ... ience.html

eowen napisał(a):
Mam pytanie odnośnie zakupu biletów online do Sagrady. Chcę kupić bilety basic, za 17 eu. Będziemy z 2 dzieci, więc dodatkowe atrakcje odpuszczamy. Sprawdzałam na kilku stronach i wszędzie podstawowe bilety można kupić[ u] TYLKO[/u] w przedziale czasowym 17:30-19:30- dla nas, z uwagi na dzieci pora zbyt późna. Bilety dostępne cały dzień są tylko sprzedawane razem z pakietem audioguidem za 25eu. Czy mam szansę kupić gdzieś bilety basic na inne godziny? Nie chcę płacić 16eu więcej za coś, z czego nie skorzystam.

Możesz w danym dniu po prostu odczekać w kolejce swoje kupić bilet w kasie. Typy biletów te same + opłata manipulacyjna za kupno w boxie (ok. 3-6 € zależnie od typu biletu).
 Relacje PM off
DonCorrado lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#333 PostWysłany: 23 Kwi 2019 19:29 

Loty: 134
Kilometry: 444 074
niebieski
Dziekuje @robertinho ...bilety zakupione ....
Jednak nadal dysponuje 2 wolnymi gruponami na 50% znizki na wejscie na Camp Nou ...cena 16 PLN...zainteresowanych proszę pisac na prv

Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Cze 2019 21:58, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#334 PostWysłany: 23 Kwi 2019 19:44 

robertinho napisał(a):
Możesz w danym dniu po prostu odczekać w kolejce swoje kupić bilet w kasie. Typy biletów te same + opłata manipulacyjna za kupno w boxie (ok. 3-6 € zależnie od typu biletu).

Zakup biletów online ma właśnie zminimalizować czas poświęcony na stanie w kolejce. Moje dziecko (starsze) może dużo zwiedzać, ale kolejka wyzwala w niej różne instynkty, które z kolei mnie doprowadzają do szału 8-)
 Relacje PM off  

#335 PostWysłany: 23 Kwi 2019 19:54 

Zdaję sobie z tego sprawę, bo sam jestem wielbicielem kupowania biletów wcześniej, jeśli się tylko da :) Ale w tym przypadku wygląda na to, że innych rozwiązań nie ma niestety.

Ostatnio edytowany przez marcino123, 23 Kwi 2019 21:03, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Relacje PM off  

#336 PostWysłany: 09 Cze 2019 21:56 

cx8sp napisał(a):

Hej,

ja także zakupiłam grupony - 5 :roll: , a wykorzystałam 1 :oops: , gdyby ktoś był chętny na odkupienie za 7,5 za sztukę, to polecam. Nie wiem, czy już mam odblokowane pw, więc jeśli nie, to proszę o info tu, wtedy podam maila.
 Relacje PM off  

#337 PostWysłany: 09 Cze 2019 22:56 
Awatar użytkownika

srebrny
patpul napisał(a):
To nie jedyne takie wydarzenie.
Poza targami w Poble Espanyol między 5 a 7 lipca ósma już edycja Poblenou Craft Beer Festival. Organizatorzy zapowiadają ponad 200 piw z 15 browarów. Natomiast w październiku, jak sama nazwa wskazuje, Octoberfest, choć chyba jeszcze nie zostało to ostatecznie potwierdzone. Ostatnia edycja zorganizowana była w halach Fira Barcelona przy Plaza Espanya.

z tego co mi sie zdaje to jest organizowane rokrocznie, przynajmniej ja jak mieszkalem w Barcelonie to bylem na tym ze 2-3x, wiec mysle ze sie odbedzie. I powiem tak: na piwie sie nie znam zupelnie, ale impreza byla spoko :)
 Relacje PM off
patpul lubi ten post.

[ 337 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość