Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 346 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 03 Lut 2019 19:44 

platynowy
Zainstaluj na telefonie aplikacje Citymapper wybierz miasto Barcelona i wyznacz sobie trase z twojego punktu do parku.

P.s. ja bym wybral autobus 24. Najmniej chodzenia. Nie jest to glowne wejscie ale jak kupisz bilet online to cie wpuszcza.

Tapniete z telefonu
Image
 Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
szarik uważa post za pomocny.

#322 PostWysłany: 02 Mar 2019 13:44 

Loty: 20
Kilometry: 67 799
Witam pod koniec marca wybieram się do Barcelony, będę mieszkał blisko parku Guell i przeczytałem że jeśli przybędę do strefy płatnej przed 7 rano to nie ma wtedy żadnego security i można wejść za darmo, a jak jest z wyjściem? trzeba zdążyć wyjść zanim pojawią się tam jacykolwiek pracownicy ?
 Relacje PM off  

#323 PostWysłany: 02 Mar 2019 18:39 
Awatar użytkownika

Loty: 139
Kilometry: 143 035
srebrny
Jak tam byłem w grudniu to pracownicy już byli przed oficjalną godziną otwarcia parku ale nikt żadnych biletów nie sprawdzał.

Image
 Relacje PM off
ps2slim1 uważa post za pomocny.

#324 PostWysłany: 02 Mar 2019 18:41 
Awatar użytkownika

Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Sprawdz bo jak kojarze ten wątek chodzi o przed 7 lub przed 8, watpie zeby przy wyjsciu ktos jeszcze raz sprawdzal bilety ....
 Relacje PM off

#325 PostWysłany: 07 Mar 2019 14:30 

to nie wątpcie, byłam w maju 2018 roku o 7,30 i już sprawdzano bilety, jeszcze do końca nie ustawili bramek, a i przy wyjściu zdarza się że losowo sprawdzają bilety
w maju 2018 była połowa ławki zagrodzona i trwały roboty budowlane/konserwatorskie i z mojego doświadczenia (usiłowałam parę dni wcześniej wbić się po południu, ale dużo, bardzo dużo ludzi) ten najwcześniejszy okres to najlepszy czas na zrobienie samotnego zdjęcia przy jaszczurce i na ławce bez nikogo zbędnego ;) w kadrze
 Relacje PM off

#326 PostWysłany: 30 Mar 2019 18:08 

casa batllo - cala pokryta rusztowaniem
park guell - głowna część balkonu w remoncie
kolejka na tibidabo zamknieta, mozna kupic bilet za ok 12,7 na busa ktory zabiera Cie spod kolejki. ostatni jest o 16:15. nie wiem jak z zjadem tegu busa bo wg rozkladu ostatni mial byc o 17:45 a nie przyjechal. dlatego polecam dojazd busem 111 normalnie na t-10, ja tak zjezdzalem, wiec imo zmarnowane 12 euro.
 Relacje PM off  

#327 PostWysłany: 30 Mar 2019 22:38 
Awatar użytkownika

Loty: 87
Kilometry: 119 493
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Te remonty to norma przed sezonem. Jadąc wiosną trzeba się nastawić, że część atrakcji będzie szykowana na szczyt. Na Tibidabo wg mnie najlepiej autobusem albo połączenie pociągu i autobusu. A w ogóle to chyba najlepiej na Carmel L5+119.
 Relacje PM off  

#328 PostWysłany: 09 Kwi 2019 13:41 

niebieski
Może ktoś bedzie zainteresowany imprezą w Barcelonie: Święto Cervezy - przypada na weekend majowy
link https://lasuperagenda.com/eventos/barce ... barcelona/
Jest mozliwośc zarejestrować sie na degustację http://www.biergartenbcn.com/actividades
 Relacje PM off
patpul lubi ten post.

#329 PostWysłany: 09 Kwi 2019 18:28 
Awatar użytkownika

niebieski
To nie jedyne takie wydarzenie.
Poza targami w Poble Espanyol między 5 a 7 lipca ósma już edycja Poblenou Craft Beer Festival. Organizatorzy zapowiadają ponad 200 piw z 15 browarów. Natomiast w październiku, jak sama nazwa wskazuje, Octoberfest, choć chyba jeszcze nie zostało to ostatecznie potwierdzone. Ostatnia edycja zorganizowana była w halach Fira Barcelona przy Plaza Espanya.

No i do tego trzeba dodać marcowy termin, czyli Barcelona Beer Festival.
 Relacje PM off  

#330 PostWysłany: 22 Kwi 2019 05:24 

Loty: 134
Kilometry: 444 074
niebieski
Przed kilkoma dniami kupilem 4 Grupony na zwiedzanie stadionu Camp Nou Tour w Barcelonie ....zaplacilem 4*1,95 Euro = 7.8 Euro - jest to znizka 50 %na wejsciowke do wspomniamnego obiektu ....tuz po kupnie zdalem sobie sprawe ze kupony traca waznosc 30 czerwca a ja bede w Barcelonie w pierwszych dniach lipca ...stad oferta sprzedazy wspomnianych gruponow za 32 PLN ...zainteresowanego prosze o kontakt na pw

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#331 PostWysłany: 23 Kwi 2019 09:44 

Mam pytanie odnośnie zakupu biletów online do Sagrady. Chcę kupić bilety basic, za 17 eu. Będziemy z 2 dzieci, więc dodatkowe atrakcje odpuszczamy. Sprawdzałam na kilku stronach i wszędzie podstawowe bilety można kupić[ u] TYLKO[/u] w przedziale czasowym 17:30-19:30- dla nas, z uwagi na dzieci pora zbyt późna. Bilety dostępne cały dzień są tylko sprzedawane razem z pakietem audioguidem za 25eu. Czy mam szansę kupić gdzieś bilety basic na inne godziny? Nie chcę płacić 16eu więcej za coś, z czego nie skorzystam.
 Relacje PM off  

#332 PostWysłany: 23 Kwi 2019 12:06 

cx8sp napisał(a):
Przed kilkoma dniami kupilem 4 Grupony na zwiedzanie stadionu Camp Nou Tour w Barcelonie ....zaplacilem 4*1,95 Euro = 7.8 Euro - jest to znizka 50 %na wejsciowke do wspomniamnego obiektu ....tuz po kupnie zdalem sobie sprawe ze kupony traca waznosc 30 czerwca a ja bede w Barcelonie w pierwszych dniach lipca ...stad oferta sprzedazy wspomnianych gruponow za 32 PLN ...zainteresowanego prosze o kontakt na pw

Cześć,

ale zniżka z Groupona dostępna jest przy kupnie biletów online, nie w kasie na miejscu. Możesz zatem kupić bilety już teraz na datę, w której planujesz się wybrać do Barcelony. Należy go podać pod sam koniec procesu kupowania klikając w link "Have you got a promotional code?" Trzeci screen od dołu w tym artykule: https://www.dobarcelony.pl/15-krok-po-k ... ience.html

eowen napisał(a):
Mam pytanie odnośnie zakupu biletów online do Sagrady. Chcę kupić bilety basic, za 17 eu. Będziemy z 2 dzieci, więc dodatkowe atrakcje odpuszczamy. Sprawdzałam na kilku stronach i wszędzie podstawowe bilety można kupić[ u] TYLKO[/u] w przedziale czasowym 17:30-19:30- dla nas, z uwagi na dzieci pora zbyt późna. Bilety dostępne cały dzień są tylko sprzedawane razem z pakietem audioguidem za 25eu. Czy mam szansę kupić gdzieś bilety basic na inne godziny? Nie chcę płacić 16eu więcej za coś, z czego nie skorzystam.

Możesz w danym dniu po prostu odczekać w kolejce swoje kupić bilet w kasie. Typy biletów te same + opłata manipulacyjna za kupno w boxie (ok. 3-6 € zależnie od typu biletu).
 Relacje PM off
DonCorrado lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#333 PostWysłany: 23 Kwi 2019 18:29 

Loty: 134
Kilometry: 444 074
niebieski
Dziekuje @robertinho ...bilety zakupione ....
Jednak nadal dysponuje 2 wolnymi gruponami na 50% znizki na wejscie na Camp Nou ...cena 16 PLN...zainteresowanych proszę pisac na prv

Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Cze 2019 20:58, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#334 PostWysłany: 23 Kwi 2019 18:44 

robertinho napisał(a):
Możesz w danym dniu po prostu odczekać w kolejce swoje kupić bilet w kasie. Typy biletów te same + opłata manipulacyjna za kupno w boxie (ok. 3-6 € zależnie od typu biletu).

Zakup biletów online ma właśnie zminimalizować czas poświęcony na stanie w kolejce. Moje dziecko (starsze) może dużo zwiedzać, ale kolejka wyzwala w niej różne instynkty, które z kolei mnie doprowadzają do szału 8-)
 Relacje PM off  

#335 PostWysłany: 23 Kwi 2019 18:54 

Zdaję sobie z tego sprawę, bo sam jestem wielbicielem kupowania biletów wcześniej, jeśli się tylko da :) Ale w tym przypadku wygląda na to, że innych rozwiązań nie ma niestety.

Ostatnio edytowany przez marcino123, 23 Kwi 2019 20:03, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Relacje PM off  

#336 PostWysłany: 09 Cze 2019 20:56 

Loty: 57
Kilometry: 98 670
cx8sp napisał(a):

Hej,

ja także zakupiłam grupony - 5 :roll: , a wykorzystałam 1 :oops: , gdyby ktoś był chętny na odkupienie za 7,5 za sztukę, to polecam. Nie wiem, czy już mam odblokowane pw, więc jeśli nie, to proszę o info tu, wtedy podam maila.
 Relacje PM off  

#337 PostWysłany: 09 Cze 2019 21:56 
Awatar użytkownika

srebrny
patpul napisał(a):
To nie jedyne takie wydarzenie.
Poza targami w Poble Espanyol między 5 a 7 lipca ósma już edycja Poblenou Craft Beer Festival. Organizatorzy zapowiadają ponad 200 piw z 15 browarów. Natomiast w październiku, jak sama nazwa wskazuje, Octoberfest, choć chyba jeszcze nie zostało to ostatecznie potwierdzone. Ostatnia edycja zorganizowana była w halach Fira Barcelona przy Plaza Espanya.

z tego co mi sie zdaje to jest organizowane rokrocznie, przynajmniej ja jak mieszkalem w Barcelonie to bylem na tym ze 2-3x, wiec mysle ze sie odbedzie. I powiem tak: na piwie sie nie znam zupelnie, ale impreza byla spoko :)
 Relacje PM off
patpul lubi ten post.

#338 PostWysłany: 13 Paź 2019 19:50 
Awatar użytkownika

Witam
Jeśli dobrze się zorientowałem jest to główne wejście do parku Güell. Czy jeśli chcę zwiedzić tylko część bezpłatną to mogę również wejść tym wejściem, czy jest to wejście od razu do części biletowanej i muszę szukać jakiegoś bocznego wejścia?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#339 PostWysłany: 13 Paź 2019 20:52 
Awatar użytkownika

niebieski
Strefa płatna, ale w pobliżu są wejścia do części ogólnodostępnej.
https://parkguell.barcelona/en/planning ... d-services
 Relacje PM off  

#340 PostWysłany: 01 Lis 2019 07:44 
Awatar użytkownika

W ostatnim czasie słyszę od turystów, że podczas wychodzenia z parku (strefy płatnej) obsługa jeszcze raz prosi o pokazanie biletu
ma to eliminować osoby wchodzące do płatnej strefy przed godzinę 8 rano
 Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
patpul uważa post za pomocny.

[ 346 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości