Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Wrz 2014 02:25 

Rejestracja: 11 Lip 2014
Posty: 10
Witam.

Dla tych którzy chcieliby spakować się z dnia na dzień mam ciekawą propozycję na Barbados.
Myślę, że ciekawa opcja jeśli ktoś chce szybko i fajnie wypocząć (jak ja)
Może nie należy do super tanich ale jak na termin (za kilka dni) i odległość chyba ok.
Łącznie wychodzi około 2970 zł za tydzień pobytu + wyżywienie.
To cena dla dwóch osób. Przy 4 maksymalnie wychodzi około 2670 zł.

Przelot: z Amsterdamu na Gatwick 1 października o 19.00
następnie z Gatwick na Barbados 2 października o 11.20 - koszt przelotu w dwie strony 453 funty.
Można pomyśleć nad noclegiem z 1 na 2 października w pobliżu lotniska no chyba że wolicie przeczekać na lotnisku.
Przejazd samochodem z Polski (Poznań, Zielona Góra w tych okolicach mieszkam) na parking na lotnisku w Amsterdamie.
Koszt paliwa w dwie strony do podziału w zależności ile osób 410 zł.
Koszt parkingu za 9 dni w Amsterdamie to 80 Euro, również do podziału.
Pobyt na barbados wychodzi tanio bo około 340 zł za osobę w pokoju dwu osobowym.
Bardzo ładny, właściciele dbają, 3 min od plaży.
Reszta to koszt wyżywienia.

Zapraszam jeśli ktoś chciałby skorzystać.
Pozdrawiam
Marcin
mój facebook: https://tinyurl.com/kvzyhsv
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group