Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 06 Lut 2015 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 4
Loty: 26
Kilometry: 57 625
Monikara napisał(a):
@Mikolaj2206 i @jawnieja jak checie się spotkać juz na miejscu to dajcie znac, brakuje nam rozmów po polsku :)

Monikara napisz proszę, żebyśmy miały jakiś kontakt: katarzyna.krzeminskaa@gmail.com :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
#22 PostWysłany: 07 Lut 2015 22:45 

Rejestracja: 30 Sie 2014
Posty: 41
Spore zakupy zrobione.

@Dokuczacz, masz jakiś polecony sklep niedaleko Enterprise? Woda, alkohol itp.

Jak jest z tą kartą Lime? Czy jest to nanosim, czy zwykła karta? Wiadomo można przyciąć.

Dolary amerykańskie, gdzie najlepiej zamienić na te barbadoskie? Chodzi o przejazdy busami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 07 Lut 2015 23:23 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
jawnieja napisał(a):
Monikara napisał(a):
@Mikolaj2206 i @jawnieja jak checie się spotkać juz na miejscu to dajcie znac, brakuje nam rozmów po polsku :)

Monikara napisz proszę, żebyśmy miały jakiś kontakt: katarzyna.krzeminskaa@gmail.com :)


Hej,
Jak najbardziej miło byłoby się spotkać na miejscu :).
W przyszłym tygodniu zamierzam ogarnąć nocleg i plan podróży także będę się odzywał na bieżąco :)
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 08 Lut 2015 01:26 

Rejestracja: 12 Mar 2013
Posty: 44
Loty: 119
Kilometry: 307 051
Jest ktos w tym momencie na Barbados? Szukamy zaintereowanych wycieczka po wyspie? W kilka osob bedzie zawsze taniej .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 12 Lut 2015 16:05 

Rejestracja: 28 Gru 2014
Posty: 9
@Strzelec1990

Wodę można kupić w każdym spozywczaku, z tym, że na Barbadosie można pić wodę z kranu, jest dosyć twarda, ale da się ją pić. Rum i piwo (lokalny Banks) kosztuje prawie wszędzie mniej wiecej tyle samo. Enterprise jest troche daleko od miejsca, gdzie mieszkam, ale poszukam informacji gdzie dokladnie jest tam jakiś większy sklep. My ostatnio kupiliśmy startera z Lime, kartka jest zwykła, mieliśmy przycinać, ale narazie leży nieuzywana. Za przejazd autobusami można płacić dolarami amerykańskimi: 1 przejazd 1USD, za zakupy w sklepie też można płacić USD, reszta będzie wydana w BBD, jeżeli chcesz wymienić większą kwotę to musisz iść do banku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 14 Lut 2015 19:21 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 9
@ Strzelec,

sorka, dopiero dzisiaj przeczytałem, i tak jak pisze Monikara: spokojnie USD można się posługiwać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 17 Lut 2015 20:46 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Jako znawcy Barbadosu może wiecie czy kursują jakieś promy/łódki na inne wyspy? Przegapiłem tańsze bilety LIAT a chciałbym zobaczyć jakąś inną wyspę oprócz Barbadosu :)
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 18 Lut 2015 02:58 

Rejestracja: 28 Gru 2014
Posty: 9
Na zakupy z Enterprise mozna udac sie do Oistins, jest tam MassyStores.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 07 Mar 2015 17:32 

Rejestracja: 30 Sie 2014
Posty: 41
Wróciłem 2 tygodnie temu z Barbadosu. Jak ktoś ma jakieś pytanie, proszę pytać. Wyjazd super jak i pogoda. Ludzie niesamowici. Na każdym kroku chcą pomóc.

Do tego obowiązkowy wypad w piątek na Oistin Fish Market.

Tulib za 15$ BDB( nasz turbot+ 2 dodatki + surówka). Lubię dużo zjeść, ale porcje są zabójcze.

Niedługo zrobię relację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 20 Paź 2015 14:18 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 9
Witam,
Które z plaż są najbardziej warte polecenia?

Czy ktoś odwiedza wyspę w terminie 18.11-25.11 ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 20 Paź 2015 14:42 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Polecam Carlisle Bay ze względu na możliwość spotkania żółwi morskich. Wystarczy popłynąć kilkadziesiąt metrów wgłąb.
Bardzo podobała mi się również Sandy Beach.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 16 Wrz 2019 13:38 

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 9
Zbanowany
Witam.Wybieram się na Barbados w kwietniu przyszłego roku na dwa tygodnie.Będę leciał z Berlin do frankfurtu lufthansą a póżniej condorem na barbados może ktoś leciał takimi liniami prosiłbym o informacje odnośnie odpraw, lotu,limitów bagażu, itp.Interesuje mnie czy można wwieżć jakieś konserwy jakiegoś kabanosa czy zupke chińską
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group