Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Cze 2013 11:49 

Rejestracja: 01 Lut 2011
Posty: 122
Są tutaj podfora o poszczególnych krajach bałkańskich, ale nie ma o Bałkanach jako całości. Zastanawiam się nad samochodową objazdówką po półwyspie na długi weekend (5 dni). Odległość z Warszawy dość duża, a czasu niewiele więc wiadomo, że w grę wchodziłoby zobaczenie tylko kilku najciekawszych miast, najlepszych plaż i najfajniejszych miejsc. Z tego też powodu odpada wschodnia część Bułgarii, Turcja czy Grecja. Chodzi mi bardziej o część bliższą dla Polski, powiedzmy część północno-wschodnią półwyspu, czyli głównie Chorwacja, Serbia, Bośnia, Czarnogóra, a także Słowenia. W mniejszym stopniu Albania, Macedonia oraz zachodnia część Bułgarii (z Sofią).

Był ktoś z Was na podobnej wycieczce? Co uważacie za must see w tej części Europy? Które z wymienionych krajów najbardziej godny polecenia? Które ze stolic (Zagrzeb, Belgrad, Sarajewo, Podgorica, Ljubjlana, Sofia, Tirana, Skopje) najbardziej Was urzekła? Które plaże w nad Adriatykiem najlepsze? Znacie jakieś ciekawe miejscówki po trasie?

Piszcie. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 23 Cze 2013 17:58 

Rejestracja: 28 Lis 2011
Posty: 30
Hej, myślę o podobnym tripie, może ktoś nam tutaj odpowie:D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Cze 2013 20:01 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Nieznany napisał(a):
Które ze stolic (Zagrzeb, Belgrad, Sarajewo, Podgorica, Ljubjlana, Sofia, Tirana, Skopje) najbardziej Was urzekła?
Zdecydowanie i bezapelacyjnie Sarajewo! (Z wymienionych nie byłem tylko w Tiranie i Skopje).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Cze 2013 20:33 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 348
Loty: 183
Kilometry: 340 201
niebieski
ja zwiedzając Bałkany byłem w Bułgarii, Albanii, Macedonii, Serbii i zdecydowanie miejscem nr 1 jest Ohrid i jezioro, jadąc na bałkany jak dla mnie nie można tam nie pojechać ;]
_________________
http://podrozenaluzie.net/ - Birma, Kirgistan, Iran, Maroko, Tajwan, Izrael, Jordania, samolotem dookoła świata.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group