Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Sie 2021 14:53 

Hej,

przegladam to forum od wielu, wielu lat, lecz dopiero dzisiejszego dnia postanowilem w koncu zalozyc swoje konto ;)
Otoz wybieram sie na urlop na Balkany w dniach od 28 sierpnia do 12 wrzesnia 2021 (mam 10 dni pracujacych urlopu, lecz jezeli zajdzie taka potrzeba to smialo moge do tego pare dni "dolozyc").
Zabieram ze soba plecak turystyczny wiec wyprawa bedzie miala charakter mocno "studencki".
Jezeli chodzi o transport to bede raczej wybieral autokary/busy/pociagi, tak aby po prostu dostac sie z punktu A do punktu B.
Wyruszyc chce z Przemysla, w ktorym obecnie przebywam w strone Moldawii, potem na Bukareszt, Sofie. Dalej na Macedonie, Albanie, Kosowo i Serbie. Sa to po prostu kraje, w ktorych jeszcze nie odwiedzilem, dlatego ciagnie mnie tam jak wilka do lasu 8-)

Ponizej mapka podgladowa:

Image

Rzecz jasna, tak jak wspomnialem wyzej, jest to tylko ogolny zarys mojego planu, naniesc nalezy na nia jeszcze wiele ciekawych miejsc i miast, ktore po prostu nalezy odwiedzic w tym rejonie Starego Kontynentu.

Co do powrotu to zastanawiam sie czy nie wrocic samolotem do kraju z Belgradu lub - jezeli faktycznie ktos bedzie chcial sie ze mna wybrac - ruszyc dalej na Budapeszt az do domu. Tutaj opcje pozostaja sprawa otwarta lub do dogadania.

Mysle, ze jestem osoba z otwarta glowa, posidajaca duzo energii, ktora szuka rozwiazan a nie eskalacji problemow. Takiej tez osoby szukam jako kompana podrozy. Nie interesuje mnie plec czy wiek.

Jezeli ktos jest chetny na taka - w mojej opinii - dosyc ciekawa podroz to zapraszam do siebie na FB:

Skrocony link: http://bityl.pl/7AVP2
 Relacje PM off  

[ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 3 gości