Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Paź 2012 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 84
Czy ktoś przewoził już w wizzie narty jako bagaż rejestrowany (90zł) a nie jako sprzęt sportowy (135zł)? Różnica 90zł w obie strony to już sporo. Oczywiście narty mieszczą się w wymiarach dla bagażu podręcznego wizzair...:
Szerokość: 1,499 m
Wysokość: 1,194 m
Długość: 1,715 m.
Oczywiście narty w pokrowcu odpowiednio zabezpieczone...
:D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 25 Wrz 2014 12:38 

Rejestracja: 09 Kwi 2012
Posty: 79
Loty: 76
Kilometry: 175 290
Witam

Chcę przewieźć bagaż sportowy Wizzair-em. Proszę o informacje czy muszę wykupić bagaż rejestrowany + opcja bagażu sportowego, czy wystarczy sam bagaż sportowy.

pozdrawiam
foer
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Wrz 2014 12:42 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
foer napisał(a):
Witam

Chcę przewieźć bagaż sportowy Wizzair-em. Proszę o informacje czy muszę wykupić bagaż rejestrowany + opcja bagażu sportowego, czy wystarczy sam bagaż sportowy.

pozdrawiam
foer

Możesz wykupić sam bagaż sportowy koszt 124 PLN za sztukę za każdy lot.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Wrz 2014 12:46 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 140
a czy ktoś wie czy w ramach jednego bagażu sportowego przechodzą dwie pary nart w jednym pokrowcu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Wrz 2014 13:10 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Może trochę offtopic, ale w ubiegłym roku w połowie października była akcja "narty lecą za darmo" (a w połowie stycznia za pół ceny), a Wizz lubi powtarzać promocje.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Wrz 2014 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 84
Nie ma problemu 2 par nart w 1 pokrowcu - ja nawet 4 przewiozłem - 2 dorosłe+2 dziecięce. Życzę miłego nartowania, a jeśli w Pirenejach to już w ogóle... :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Wrz 2014 13:19 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
michal11 napisał(a):
a czy ktoś wie czy w ramach jednego bagażu sportowego przechodzą dwie pary nart w jednym pokrowcu?

Z praktyki 3 pary bez problemu. :)
Pamiętaj, żeby nie przekroczyć 32kg wagi - takiego pojedynczego bagażu nie nadasz.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Wrz 2014 17:53 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 43
Tak się składa ze jesteśmy teraz na.rybach w Norwegii a że rybki.biorą muszę dokupić kolejny bagaż na 32 kg. Troszkę się.zdziwiłem jak przy sprawdzeniu cen bagażu okazało się ze sportowy jest tańszy niż rejestrowany. Oba mogą ważyć 32 kg więc skąd ta różnica cen? Mamy wędki,echosadę ciężarki i mogę zapakować wszystko w dużą długą torbę ale czy na lotnisku nie wyjdzie z tego problem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Gru 2014 16:15 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 1
Loty: 31
Kilometry: 51 015
Witam.
chciałam się dopytać czy w "sprzęt sportowy" wliczają się tylko narty i kijki czy buty też? Jeżeli upcham 2 pary nart, 2 pary kijków i dwie pary butów do pokrowca i owinę wszystko jeszcze workiem i nie przekroczę jakimś cudem 32kg będzie okejka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 19 Gru 2014 14:01 

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 58
mi pani na infolinii powiedziala ze może byc jedna deska lub dwie narty (1para) zadnych butów w srodku.
i odesłała mnie do regulaminu i faktycznie tam tez tak piszą
_________________
weekendtrips.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 05 Sty 2015 13:34 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
wtrips napisał(a):
mi pani na infolinii powiedziala ze może byc jedna deska lub dwie narty (1para) zadnych butów w srodku.
i odesłała mnie do regulaminu i faktycznie tam tez tak piszą



Możesz podac punkt regulaminu ponieważ ja tego nie widzę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Sty 2015 22:53 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 49
Loty: 73
Kilometry: 72 829
hej!
a czy ktoś z was przewoził w pokrowcu razem z nartami jeszcze buty i jakieś np. ubrania? Mam spory pokrowiec na narty do którego jak się pakuje na wyjazdy inne niż lotnicze wchodzą mi spokojnie buty i ubrania, to by rozwiązało problem z dokupieniem bagażu rejestrowanego bo bym wszystko upchał z naratmi ale boje się żeby nie wyszły cyrki przy odprawie albo gorzej przy powrocie.
pzdr
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 06 Paź 2015 15:40 

Rejestracja: 06 Paź 2015
Posty: 1
Czy w Wizzairze mogę zamiast bagażu rejestrowanego wykupić sprzęt sportowy? Tak się składa, że na mój lot sprzęt sportowy jest tańszy niż bagaż rejestrowany. Czy ktoś testował to rozwiązanie? Czy w sprzęcie sportowym przejdą ubrania?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 06 Lut 2016 23:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
Podbijam temat. Czy ktoś może potwierdzić, że leciał w ten sposób Wizzem bez problemów? Na mój lot różnica jest jeszcze sporo większa, rejestrowany 42 zł, sportowy 131 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 16 Gru 2016 21:35 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 47
Loty: 75
Kilometry: 141 594
Cześć!

Jak to jest realnie z tym bagażem sportowym... ;) lecimy grupą znajomych z Berlina na narty do Gruzji, bierzemy ze sobą cały sprzęt - narty snowboardy buty itp itd i teraz pytanie czy każdy musi pakować osobno narty/snowboard i za nie płacić, czy możemy spakować kilka sztuk razem w jeden wielki pokrowiec i nadać to razem ? ? ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 30 Maj 2017 00:48 

Rejestracja: 07 Mar 2016
Posty: 2
Podbijam! :) Mam podobny problem: czy zawartość bagażu sportowego jest jakoś weryfikowana? Czy np. z kijkami nordic walking można przewieźć trochę kiełbasy i ryżu? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 23 Lut 2018 14:27 

Rejestracja: 13 Kwi 2017
Posty: 1
Witam
Wybieram się Wizzairem na narty do Gruzji. Czy ktoś może podpowiedzieć czy w bagażu sportowym oprócz nart mogą znaleźć się też buty narciarskie i kijki? (z regulaminu wywnioskowałam, ze raczej nie). Jeśli mogą być same narty to czy mogę wsadzić dwie pary do jednego pokrowca?
Dzięki za odpowiedz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 31 Gru 2018 19:29 

Rejestracja: 03 Kwi 2015
Posty: 6
Chcę wybrać się na snowboard wizzairem, jednak nie bardzo rozumiem w jaki sposób mogę zabrać własny sprzęt.
Mam pokrowiec do którego zmieszczę dechę, buty, kask i jakieś ciuchy. Czy mogę po prostu podczas rezerwacji biletu zaznaczyć opcję 'Podróżuję ze sprzętem sportowym' (ok 130zł w jedną stronę) i zabrać ze sobą taki pakunek? Nigdzie nie znalazłem informacji o limicie wymiarów ani wagi takiego bagażu, nie widzę też informacji czy sprzęt sportowy może być zapakowany razem z innymi rzeczami.
Czy może powinienem wykupić bagaż rejestrowany na ciuchy itp., a do pokrowca spakować tylko deskę? (i tym sposobem zapłacić za sprzęt i osobno za bagaż).
Ze strony wizzair można wyczytać tylko poniższą informację:
Cytuj:
Z WIZZ możesz przewieźć sprzęt sportowy za dodatkową opłatą za sprzęt sportowy. Można przewozić następujące rzeczy:
- narty, snowboard, sprzęt surfingowy, torby golfowe opakowane w kieszeń;
Pamiętaj, że nie dostarczamy opakowań. Zapakuj sprzęt sportowy zgodnie z powyższymi wymaganiami. W przeciwnym razie nie będziemy go mogli przetransportować.

Wiem, że podobne tematy się już pojawiały, ale niestety znalazłem skrajnie różne opinie - jedni mówią, że można wszystko razem z nartami/deską zapakować do pokrowca, inni, że sprzęt musi być osobno (i to w dodatku jedna opłata za jeden komplet nart lub jedną deskę). Być może ktoś w ostatnim czasie już to przerabiał, lub planuje taki wyjazd i orientuje się co i jak :)


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 11 Sty 2019 12:08, edytowano w sumie 1 raz
tytuł ogólniej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 01 Sty 2019 19:39 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 626
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
Oficjalnie możesz tam mieć tylko sprzęt sportowy. A to czy to sprawdzą, to już zależy od obsługi lotniska ;) ja miałam sprzęt osobno i bagaż rejestrowany osobno.
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 11 Sty 2019 08:36 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 100
Hej
Właśnie ukradli mi narty w Gruzji, mam wykupiony bagaż sportowy, który oczywiście teraz jest mi niepotrzebny. Czy jest jakaś opcja oddania go i zwrotu środków na konto wizzair?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Paolo_ oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group